Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Wiadomo coś na temat dzisiejszego update''u dasboarda? Dosyć długo się instalował więc musiał zawierać coś sporego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 13:46, Sandro napisał:

Wiadomo coś na temat dzisiejszego update''u dasboarda? Dosyć długo się instalował więc
musiał zawierać coś sporego.

Major Nelson mówi: This update will increase performance and is part of our continued effort to provide the best possible Xbox LIVE experience. In this update, we are providing a fix to a color issue that some were experiencing, and it will be immediately notable in the dashboard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2012 o 23:23, Pile napisał:


Ty opłaciłeś swoje zamówienie z góry?



Nie, pre-ordery można opłacać max tydzień przed premierą (tak mi napisał konsul gram.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, czy wymieniał ktoś gry używane w Empiku? W sensie zauważyłam, że jest coś takiego i można oddać używaną i dostaję się jakiś kuponik. Warto coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 16:37, Ponury666 napisał:

Mam pytanie czy i bez dysku wszystkie gry się odtworzą?

Ja nie mam dysku (wersja slim z 4GB flash) i wszystko śmiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję dostaje się bon do wykorzystania TYLKO w empiku, a patrząc na empikowe ceny... łatwo sobie odpowiedzieć na te pytanie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno. Jeżeli dam np. grę, która kosztowała 200 zł , to jak dostanę bon to mogę wymienić ją również na nową grę za 200 zł? Czy będę musiała coś dopłacać do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 16:35, Skaterka885 napisał:

Mam takie pytanie, czy wymieniał ktoś gry używane w Empiku? W sensie zauważyłam, że jest
coś takiego i można oddać używaną i dostaję się jakiś kuponik. Warto coś takiego?

No czy warto to sobie przekalkuluj.... W każdym bądź razie jest i działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam mały problem.
A mianowicie nie mogę instalować gier na dysk. Jest ramka z informacją "trwa instalacja gry bal bla bla" ale nic się nie dzieje, a płyta nie chodzi. Miejsca na dysku mam jeszcze sporo... nie wiem czemu się nie instaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam z obsługą tego czarodziejskiego urządzenia problemy, ale po kolei. I proszę mówić jak do prostego, tępego człeka, którym wszakże jestem.

1. Jak to jest z tym darmowym xbox live? Trzeba toto wykorzystać od razu czy można z aktywacją zaczekać?
2. O co idzie z tym całym przenoszeniem licencji? Pytam prawie serio.
3. Każde demo odblokowuje się wpierw dla konta gold? Takiego ssxa np nie mogę teraz pobrać i osobiście mam nadzieję, że to wina mojego silverka, bo miałbym jeden problem mniej (gra nie ma w zakładce opcji "pobierz").
4. Coś jeszcze, ale chwilowo nie pamiętam, więc stay tuned.

Pozdrawiam serdecznie i z góry dzięki za jakieś ratujące mi życie komcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować