Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2012 o 11:08, Damianuss1 napisał:

Jaką płytę ma ten klocek?

Jak 60GB to najprawdopodobniej Falcon, lub - o zgrozo - Xenon (lub jego pochodna Zephyr). Chyba, że to Arcade z Jasper z wymienionym dyskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2012 o 11:19, Henrar napisał:

> Jaką płytę ma ten klocek?
Jak 60GB to najprawdopodobniej Falcon, lub - o zgrozo - Xenon (lub jego pochodna Zephyr).
Chyba, że to Arcade z Jasper z wymienionym dyskiem.

Ja mam Falcona, i to był oryginalnie 20Gb premium (z maja 2008). Jak kupowałem to nie było nawet na rynku wersji 60Gb, wyszła później w 2008 i już z nową płytą na pokładzie (Jasper).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzic plyte? Bo dzis bede mial okazje sprawdzic.
Raczej ta z nowszych bo on sie nie zna a wspominal ze rrod (jego ''czerwone swiatelka'') nie wystepuje czy cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2012 o 18:13, DesMonD__PL napisał:

Jesli falcon czy jasper plyta to brac xboxa?

Jak jasper to się nawet nie zastanawiaj :). Jak falcon to sprawdź datę produkcji, mój z maja 2008 już dosyć głośno działa i ogólnie może niedługo dostać "zadyszki", starszego niż to bym nie brał chyba. Ale mimo wszystko cena naprawdę dobra więc może nawet na falcona warto się zdecydować, aczkolwiek może to byc ryzykowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do grających w BF3 i zorientowanych. Właśnie pobrała mi się łatka, jakieś 180mb wagi. To ten patch co niedawno wyszedł na PCty i PS3?

Przy okazji dopiero dzisiaj pobieram aktualizację do wynajmu serwerów, ale dlaczego ona do cholery waży aż 1,02GB? Chyba w końcu kupię nową konsolę z większym dyskiem ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaryzykowalem i kupilem : 600 zl dalem za:
Xbox360 60gb (Jakis bundle pack z Halo Wars, Halo 3)
Data produkcji: 2008.08.09
Lot No: 0906
175 W zasilacz (spotykany w jasper ale nielicznie) jzu sam nie wiem ;p
No coz najwyzej padnie ;)
+ 4 PADY
I takie gry:

20120403225853

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne:

Chyba zle na tym nie wyszedlem ;p tyle :) Najwyzej sprzedam jakos sie uda zminimalizowac straty

Edit:
No wiec co przydatnego moge teraz dokupic? Jakies ladowqarki podstawki itd? Pomozcie, jestem zielony. zawsze byly sony ps u mnie ;p

20120403230028

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem.

Normalnie mi hulał Live. Ciągnę internet od cioci, mam podpiętą antenkę, która ściąga sygnał do karty sieciowej, więc mam wolny slot na kabel Ethernet. No i tym kablem łączyłem Xboxa z Pc. I działało. A teraz coś się zepsuło. Wcześniej wszystko było ustawiane automatycznie, teraz zauważyłem, że w klocku podczas konfiguracji sieci pojawia się jakieś dziwne ip (169.254.x.x). Korzystałem wcześniej z tego poradnika na OC, ale teraz to nie pomaga. Jestem kompletnie zielony i nie wiem jak zrobić, żeby było znów dobrze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wgrywałeś może ostatnio nowy firewall?
Kurcze, wysilam mózgownicę i zastanawiam się jak ja kiedyś u siebie miałem skonfigurowane udostępnianie połączenia, ale wychodzi mi że wszystko ręcznie ustawiałem. Tylko nie jestem pewien czy bramą jest IP kompa, ale logicznie myśląc tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nic nie zrobiłem. Ot tak, z dnia na dzień przestało się łączyć. Próbowałem ustawiać ręcznie, ale już nawet nie wiem co mam gdzie wpisywać, bo cały czas przy testowaniu połączenia wyskakuje mi błąd na samym początku (błędne IP) Nie wiem co wpisać na kompie, co wpisać na konsoli, rrr :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ustaw ręcznie na konsoli. Sprawdź jakie masz IP swojego kompa - klikasz prawym na swoje połączenie, wybierasz bodajże stan, klikasz szczegóły i tam masz podany adres IP. Teraz na konsoli wybierasz ręczne ustawienia, w polu IP wpisz adres który jest identyczny z adresem kompa, poza ostatnią liczbą, ją zmień na wyższą. Maska sieci to standardowo 255.255.255.0 . Brama to adres kompa, jako DNS też możesz podać to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam coś takiego.

Połączenie sieci bezprzewodowej (z tego połączenia mam internet i tu mam włączone udostępnianie)
Jak nacisnę stan to wyskakuje ładnie 192.168.1.102, 255.255.255.0, 192.168.1.100.
i
Połączenie lokalne.

Więc mam ustawić na lokalnym to samo co mam w tym bezprzewodowym? Bo to lokalne jest teraz odłączone, dopiero jak podepnę kabel pod klocka to jest niby podłączone. I udostępnianie ma być na połączeniu sieci bezprzewodowej, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2012 o 16:48, Diverso napisał:

Więc mam ustawić na lokalnym to samo co mam w tym bezprzewodowym? Bo to lokalne jest
teraz odłączone, dopiero jak podepnę kabel pod klocka to jest niby podłączone. I udostępnianie
ma być na połączeniu sieci bezprzewodowej, tak?


Właśnie nie wszystko dokładnie pamiętam. Kilka lat temu w ten sposób udostępniałem neta. Wbij na moje GG bo zaśmiecimy forum - 2327596

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować