Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Poprawcie mnie jeśli się mylę.
Przewodowy pad Xbox''a 360 można podłączyć do PC i grać nim swobodnie. Bezprzewodowy - tak samo.

(Mam zaplanowane kupno konsoli i chciałbym podszkolić się w używaniu pada :))

<edit>
I jeszcze jedno. Czy gry używane dodają normalnie achievmenty, czy gry są przypisywane do konta? Ostatnio widziałem w Empiku kilka używek za 50-kilka złotych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2012 o 00:01, Sigu napisał:

<edit>
I jeszcze jedno. Czy gry używane dodają normalnie achievmenty, czy gry są przypisywane
do konta? Ostatnio widziałem w Empiku kilka używek za 50-kilka złotych...


Gry nie są przypisywane do konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 10:05, DesMonD__PL napisał:

A to gdzie dostac jakis lepszej jakosci? I po ile tak orientacyjnie sa?


Ja mam Speedlinka za 50zł, jest już znacznie lepiej. Można czasem dorwać używkę Microsoftu na Allegro, co jest chyba najlepszym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 00:15, Sigu napisał:

To jak jest z tymi padami? Czy jak kupię pada do Xboxa to będę mógł z niego korzystać
przy PC?

Wałkowane tysiące razy.
Albo przewód kupujesz na allegro - lub razem pad i przewód np.
http://allegro.pl/nowy-pad-przewodowy-do-xbox360-i-pc-xbox-360-nowy-i2198999618.html
Albo kupujesz z specjalnym nadajnikiem
http://allegro.pl/podlacz-pad-od-microsoft-xbox360-nadajnik-do-pc-i2250309778.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem

Mam bardzo mały dysk na swoim klocku. BF3 z dodatkiem i wszystkimi aktualizacjami zajmuje prawie cały. Naszła mnie chęć na inną grę i widzę, że mogę usunąć np tylko pierwszą płytę BF3, a dodatki i updejty zostają na dysku. Pytanie czy jeśli później np będę chciał zainstalować sobie ponownie BF3 to będzie wszystko działać tak jak działało ze wszystkimi tymi łatkami?

Inne pytanie to czy mogę np jakoś zgrać sobie te pliki dodatku i łatek dajmy na to na pamięć usb? Nie mam w tej chwili przy sobie pamięci, ale jeśli można to szybko znajdę. Później w razie czego przerzucić pliki z usb do konsoli i będzie wszystko hulać?

Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 16:30, Damianuss1 napisał:

Problem

Mam bardzo mały dysk na swoim klocku. BF3 z dodatkiem i wszystkimi aktualizacjami zajmuje
prawie cały. Naszła mnie chęć na inną grę i widzę, że mogę usunąć np tylko pierwszą płytę
BF3, a dodatki i updejty zostają na dysku


Ustawienia>System>Pamięć masowa - tam można pousuwać wszystko.

Dnia 07.04.2012 o 16:30, Damianuss1 napisał:

Pytanie czy jeśli później np będę chciał zainstalować
sobie ponownie BF3 to będzie wszystko działać tak jak działało ze wszystkimi tymi łatkami?

Tak.

Dnia 07.04.2012 o 16:30, Damianuss1 napisał:

Inne pytanie to czy mogę np jakoś zgrać sobie te pliki dodatku i łatek dajmy na to na
pamięć usb? Nie mam w tej chwili przy sobie pamięci, ale jeśli można to szybko znajdę.
Później w razie czego przerzucić pliki z usb do konsoli i będzie wszystko hulać?

Tak, można przenosić pliki na USB a potem z powrotem na HDD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm need help. Zawsze gdy mam podłączone 2 pady do konsoli (przewodowy i bezprzewodowy) jako pada nr 1 wykrywa mi tego z kablem. Da się gdzieś ustawić by było odwrotnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 17:56, drblase napisał:

Hmm need help. Zawsze gdy mam podłączone 2 pady do konsoli (przewodowy i bezprzewodowy)
jako pada nr 1 wykrywa mi tego z kablem. Da się gdzieś ustawić by było odwrotnie?

Możesz podłączać kabel dopiero po wykryciu bezprzewodowego. Innej sprawy chyba nie ma: bezprzewodowy najpierw się łączy z konsolą, co chwilkę zajmuje, przewodowy tego problemu nie ma. Czas reakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 21:46, Dared00 napisał:

/cut/


Tia najprostsze rozwiązanie, które od razu jakoś odrzuciłem... Fail. Zadziałało, thanks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam pytanie. W przypadku kupienia gry w angielskiej wersji językowej lecz posiada polską wersję językową da się zrobić coś takiego by mieć tą wersję Polską ? Chodzi mi o Assasin''s Creed Brotherhood.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 19:22, SamFiniszer napisał:

Cześć mam pytanie. W przypadku kupienia gry w angielskiej wersji językowej lecz posiada
polską wersję językową da się zrobić coś takiego by mieć tą wersję Polską ? Chodzi mi
o Assasin''s Creed Brotherhood.

U mnie na Polskim koncie PSN było to automatyczne w większości gier niedawno wydanych, że miałem PL w wersjach gier z UK. Niektóre gry mają wybór języka na początku gry lub z menu (np. Killzone 3), A w niektórych nie da rady zmeinić (np. w Uncharted 3). Jak jest w AC:B, nie wiem ale jak nie masz po PL i w menu nie da się zmienić to raczej w ogóle nie da się tego zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 19:22, SamFiniszer napisał:

Cześć

No hej.

>da się zrobić coś takiego by mieć tą wersję Polską ? Chodzi mi o Assasin''s Creed Brotherhood.
Nie. Ew. Można kupić polską wersję.

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zbędne 400MSp na koncie. Kupiłem 2100 pod Trials Evolution, które wyjdzie za tydzień, a że zdrapki 1600 zniknęły na Allegro musiałem wydać ciut więcej. Jest w tej chwili coś ciekawego w takiej cenie w zręcznościówkach (Arcade)? Słabo śledzę nowości i promocje więc nie w temacie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obserwuj promocje(na Rynku Gier masz zakładkę), na pewno złapiesz coś ciekawego co normalnie jest za 800. :) Bo niestety, ale gier arcade za tą cenę jest coraz mniej, jedynie musiałbyś znaleźć jakąś starszą, albo DLC do jakiejś gry. Zawsze możesz też zostawić sobie te pkt., mogą się przydać jak następnym razem je kupisz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować