Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

A czy przypadkiem te promocje nie są tylko dla ludzi z goldem ? Wspominam o tym, bo nie jestem pewien jak tam Destro stoi z naszym ukochanym, cudownym, xboxowym abonamentem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda, chociaż te "większe" czyli np. świąteczne są chyba dla wszystkich, dla golda są na pewno cotygodniowe.
Zresztą tak jak mówiłem zawsze można zostawić te punkty, chociażby na DLC do Trialsów, które raczej na pewno się pojawi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mam taki problem - otóż jestem (nie)szczęśliwym posiadaczem Xboxa, któremu nawalił telewizor... O co chodzi? Przed zakupem Xboxa umówiłem się ze znajomym, że sprzeda mi swój TV. Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że kiedy dostałem konsolę, tego samego dnia kumplowi zepsuł się telewizor. Dlatego teraz mam konsolę i nie mam do czego jej podłączyć.
Co mam? Mam monitor. Monitor ma wejście DVI. Przejściówka DVI-HDMI załatwiłaby mi sprawę. Tylko problem z dźwiękiem. Rzeczony znajomy pocieszył mnie, że można ponoć dostać słuchawki do konsoli, które podpina się na USB i ładnie przechwytują dźwięk z gry. Tak mu się obiło o uszy, zatem mi też.

Stąd moje pytanie - gdzie takie słuchawki można dostać? I sprawa druga - jakie mam pozostałe opcje, poza tymi nieszczęsnymi słuchawkami-widmo? Nie stać mnie na zakup nowego monitora/telewizora, a tamten od kumpla miałem dostać za pół darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zestawie dostajesz tylko słuchawki do komunikacji głosowej (i to chyba tylko jeśli kupiłeś wersje z HDD).
Słuchawki na których możesz grać to zupełnie inna rzecz.
Na alledrogo jak widze można kupić takie słuchawki już za 60 zł (Madcatz), ja osobiście polecam Steelseries Spectrum (ale to już dwukrotnie większa cena)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji czy w monitorze nie masz takiego śmiesznego wejścia audio out gdzie da radę jacka podłączyć ?
Bo jeśli tak to bez problemu można podłączyć dowolne głośniki pod to. Jakbyś zajął wejście hdmi a av zostawił to ponoć jest przejściówka na audio. Sam nad tym dywagowałem ale się okazało że w moim monitorze tamto wejście audio jest i problem z głowy.

Btw mam pytanie czy bezpiecznie jest trzymać monitor lcd 18,5 cala na konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze coś i chyba najtaniej wyjdzie kupić kabla vga przejściówkę dvi-dsub i z chincz na jacka za całość jakieś 20 zł byś wydał. Mam tak na tym monitorze 18,5 cala i działa bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 00:26, Prosiaq napisał:

Stąd moje pytanie - gdzie takie słuchawki można dostać? I sprawa druga - jakie mam pozostałe
opcje, poza tymi nieszczęsnymi słuchawkami-widmo? Nie stać mnie na zakup nowego monitora/telewizora,
a tamten od kumpla miałem dostać za pół darmo...


DVI-HDMI jako obraz.W wolne gniazdo AV od xboxa podłączasz kabel dołączony do konsoli, gdzie ów kabel ma chinche i podpinasz pod każdy możliwy zestaw, które je obsługuje (kinowe domowe, amplituner, głosniki do kompa z wyższej półki) Możesz też podpiąć pod jakiegoś suba tak jak ja to zrobiłem. U mnie jest DVI-HDMI do monitora. Dźwięk z podstawowego kabla z chinchami podłączam do subwoofera od zestawu głośnikowego do kompa. I to wszystko. Zestawu jakiego używam to Creative Gigaworks 5.1 THX Progamer. Innego wyjścia chyba nie ma. Teoretycznie mógłbyś kombinować podłączyć dźwięk do odtwarzacza dvd ? I dopiero od niego ciągnąć jackiem do zwykłych komputerowych lub innych głośników. Ale chyba straci się na jakości. Zwyczajnie w świecie potrzebujesz czegoś co by przechwytywało dźwięk z konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy takie słuchawki mógłbym dostać w sieciówkach typu Media Markt, Saturn, itp? Na alledrogo jest tego sporo, fajnie, ale zależałoby mi na czasie.
Plus, jakieś specyficzne modele do polecenia? Do 250 zł spokojnie mógłbym wydać, jak więcej, to już tak trochę musiałbym się zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnie z tym bywa. Niektóre kody są kupowane za pomocą np. kradzionych kart kredytowych lub kont bankowych i jest pewne prawdopodobieństwo, że kod zostanie zdezaktualizowany.

~~
Swoją drogą to jestem zdziwiony cenami kontrolera i kinecta. Odpowiednio 350 (ten nowy wybajerzony) i 250zł... Myślałem, że będzie trochę taniej. Chyba skuszę się na coś z allegro :)
Istnieje jakieś pismo stricte xboxowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 19:09, Sigu napisał:

Różnie z tym bywa. Niektóre kody są kupowane za pomocą np. kradzionych kart kredytowych
lub kont bankowych i jest pewne prawdopodobieństwo, że kod zostanie zdezaktualizowany.


To są prawdopodobnie kody wyjęte z zestawów z konsolami. Nie wydaje mi się zeby sprzedawali gdziekolwiek osobno, kody na gry z GoD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 21:21, Sigu napisał:

Akurat z Crysis 2 chyba nie było bundle :)


Ja dostałem kod na Crysisa, Forze 3, Xbox GOLD 3 miesiące i Xboxa 360 z 250 GB za 899 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha! Tanio :D
Ojciec chce kupić telewizor około 52'', a jak się to stanie to kupię sobie Xboxa. Mam nadzieję, że też nie drogo, a gry wcale nie są aż takie drogie...W MM widziałem dużo po 50-60 złotych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 19:09, Sigu napisał:

Istnieje jakieś pismo stricte xboxowe?

Xbox Magazine, całe w wersji eng. 12 wydań za 50 dołałów. Można na oficjalnej stronie bodajże zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 22:46, Sigu napisał:

A coś w Polsce?


Tylko multiplatformowe. Cenię sobie psxextreme dużo publicystyki sporo recek...

no i niech ktoś mi odpowie na pytanie ;]

Btw mam pytanie czy bezpiecznie jest trzymać monitor lcd 18,5 cala na konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę i odradza się kładzenia czegokolwiek na konsoli. Może zablokować venty lub stworzyć nacisk na czułe części :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 22:52, Hacket napisał:

Btw mam pytanie czy bezpiecznie jest trzymać monitor lcd 18,5 cala na konsoli?


Monitory o małej przekątnej ekranu raczej nie będą stanowić dużego obciążenia dla takiego klocka jakim jest xbox360. Monitory LCD są bardzo lekkie więc nie ma przeciwwskazań, żeby go tam nie położyć. Oczywiście uważaj, żeby nie zakryć wentylatora i samych dziurek odprowadzających powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby podać 10 gier najlepszych dla początkujących (przy których można opanować pada i przywyknąć do konsoli) oraz 10 gier w które trzeba zagrać? Proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować