Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

nie do konca rozumiem jak to jest z tymi kontami xbl i gfwl.

posiadam konto gfwl stworzone na potrzeby bulletstorma ktory korzystal z gfwl. korzysta sie z niego na stronie xbox.com bo to wszystko nalezy do microsoftu.

to teraz do xboxa 360 do gry po necie, gdzie potrzebuje wykupic abonament gold jakie konto jest wymagane ? zupelnie inne, osobne od gfwl czyli xbl czy moge korzystac z tego co mam, czyli gfwl ? :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GFWL to to samo co konto XBL. To ta sama usługa praktycznie. Aby pograć na xboxie możesz zalogować się na koncie z bulletstorma, albo możesz sobie założyć drugie, ale chyba lepiej jest mieć jedno od wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem rozwiązanie mojego problemu. Wystarczy skontaktować się z obsługą klienta Microsoftu i podać kilka informacji, podadzą nowe kody do gier. Całkiem przyjemnie. Mam nadzieję, że się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja preferuje jedno do wszystkiego :p

a jak wtedy bedzie to wygladac z 1 darmowym miesiacem gold ? dopiero go dostane jak polacze konto z xboxem 360 ? na jakiej zasadzie sie to odbywa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 22:31, Malevyn napisał:

no ja preferuje jedno do wszystkiego :p

a jak wtedy bedzie to wygladac z 1 darmowym miesiacem gold ? dopiero go dostane jak polacze
konto z xboxem 360 ? na jakiej zasadzie sie to odbywa ??


Darmowy miesiąc gold jest liczony od daty założenia konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 22:31, Malevyn napisał:

no ja preferuje jedno do wszystkiego :p

a jak wtedy bedzie to wygladac z 1 darmowym miesiacem gold ? dopiero go dostane jak polacze
konto z xboxem 360 ? na jakiej zasadzie sie to odbywa ??

Trzy pierwsze konta założone z danego xboxa, mają przez pierwszy miesiąc od założenia status złoty. Jeżeli zakładamy konto np: na stronce to nie zostaje ono "pozłocone", bo wtedy ludzie mogliby zakładać sobie nieskończoną ilość złotych kont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli gdybym chcial korzystac z tego istniejacego juz konta gfwl do gry na xboxie przez neta to nie dostane miesiaca golda za free ? do tego musialbym stworzyc nowe ? widzisz jakie to pogmatwane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 23:19, Malevyn napisał:

czyli gdybym chcial korzystac z tego istniejacego juz konta gfwl do gry na xboxie przez
neta to nie dostane miesiaca golda za free ? do tego musialbym stworzyc nowe ? widzisz
jakie to pogmatwane

Ty nie masz już konta GfWL tylko konto XBL. To jest już jedna i ta sama usługa - i taką miała być w założeniu. Nie ma żadnego łączenia kont i innych pierdół (ba, jak się rejestrowałeś przez stronę GfWL to i tak odsyłało do strony xbox.com).

W każdym razie - darmowego golda nie dostaniesz bez rejestracji nowego konta poprzez konsolę. Innego wyjścia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darmowy miesiąc GOLD działa na pierwszych 3 kontach zarejestrowanych na nowej konsoli. Działa jednakże tylko jeśli dodasz formę płatności (adres billingowy). Oczywiście jest zapis, że abonament zostanie automatycznie przedłużony po upływie miesiąca za pomocą podanej formy płatności.

~Informacje z oficjalnego forum Microsoftu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można tanio kupić MSP albo Golda i płacić poprzez PayPala? Keye.pl mają atrakcyjną ofertę, ale trzeba bawić się w przelewy bankowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko , skąd pobrać akutalizacje do nagrania na dvd (czytałem w faq że tak można ) emulatora xbox na xbox 360 bo kupiłem gry (sugerując się nową listą compatybilności) i na moim sofcie nie działają. W faq był link do oficjalnej strony niestety wygasła. I nie mogę tego jakoś odnaleźć , czy wystarczy ze zaktualizuję system normalnie i to też zostanie wgrane ? ( halo 1 jakoś mi działa) . I czy za ten emulator się płaci czy jest darmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do speców.
Jak włączyć pop-up który informuje mnie jeśli ktoś właśnie stał się online lub gra w jakaś grę? Widziałem, że można coś takiego zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry,

planuje kupic xbox''a 360 z kinectem dla 9 letniej dziewczynki, i teraz moje pytanie jaka wersje xboxa kupic? to jeszcze dziecko wiec watpie zeby potrzebowala 250 GB, ale moze sie myle, poza tym gdzie najtaniej kupie taki pakiecik? bardzo prosze o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie bierz wersję z dyskiem - można nań pobrać demka (również jakichś gierek dla dzieci, ot, na pół godziny zabawy) i zainstalować zwykłe gry. Oszczędzi to napęd oraz ZNACZNIE zredukuje hałas (gdy konsola odtwarza grę z płyty to wyje jak smok).
Różnica w cenie pomiędzy wersjami bez dysku i z dyskiem jest raczej niewielka, zdecydowanie opłaca się dopłacić.
Co do miejsca kupna to nie podpowiem, ale sugerowałbym od razu szukać zestawów z grami na kinecta (kinect adventures albo inne sportowe). Media markty albo saturny czasami mają fajne promocje i można kupić bundle konsola-kinect-gra. Cena to, z tego co mgliście pamiętam, jakieś 1200-1400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram zdanie Daelora. Zawsze instaluje gry na dysk bo w przeciwnym razie konsola psuje radość z grania. Poza tym dema, save''y. Nie wyobrażam sobie 4 GB HDD. Bierz większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wersje Classics gier Gears of War 1 i 2 (innych zresztą też) zawierają coś ponad samą grę? Map packi albo mniejsze DLC?
Czym różnią się wydania Classics (zielona i srebrna okładka)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 14:35, Daelor napisał:

Czy wersje Classics gier Gears of War 1 i 2 (innych zresztą też) zawierają coś ponad
samą grę? Map packi albo mniejsze DLC?

Nie.

Dnia 18.05.2012 o 14:35, Daelor napisał:

Czym różnią się wydania Classics (zielona i srebrna okładka)?

Okładką i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 14:35, Daelor napisał:

Czy wersje Classics gier Gears of War 1 i 2 (innych zresztą też) zawierają coś ponad
samą grę? Map packi albo mniejsze DLC?


GoW 2 w moim pudełku posiadał jeszcze kod na wszystkie map-packi (edycja classic).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować