Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dzisiaj chciałam zrobić osiągnięcie z Fify 11 a mianowicie "Sto to dopiero początek" - chodzi o rozegranie 100 pojedynków w grze rankingowej. Więc sprawdzam sobie na rankingu ile mam już rozegranych meczy i zostało mi 5 do osiągnięcia, więc zaczęłam grać i po zrobieniu 5, w rankingu było już 100. A osiągnięcia nie ma. O co chodzi? W grze grałam przez Xbox Live/Pojedynek/Szybka gra rankingowa czy jakoś tak. To chyba dobry tryb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ucieka z meczu, zaliczają Ci zwycięstwo do statystyk, ale nie do osiągnięcia, mi tam gdzieś wpadło po ok ~150 zwycięstwach, bo byłem taki dobry, że wszyscy uciekali po paru minutach jak dostawali ode mnie. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 11:00, matis9988 napisał:

Czy internet 6Mb/s wystarczy do jednoczesnego grania na Xboxie 360 i korzystania z internetu
na PC? Chodzi mi o to, żeby nie było lagów.


Wystarczy w zupełności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zwycięstw mam mało, bo gram słabo, ale nie uciekam z meczów, chyba, że jestem zmuszona, bo np. mam obiad lub coś w tym stylu. No nic już Golda nie mam, więc może za niedługo zrobię to osiągnięcie, a na razie kilka innych tytułów do skończenia i jeszcze ten Skate. <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 20:17, Darnok_Rukia napisał:

Co właściwe daje nam dysk w konsoli .Mniej eksploatujemy konsolę czy samą płytę z grą
?


Możliwość instalacji gier na twardym dysku by oszczędzić napęd, jak i skrócić czas ładowania oraz by obniżyć hałas ( Xbox strasznie głośno "mieli" płytami). Dodatkowo masz możliwość ściągnięcia gier z Xbox Live Arcade, oprócz tego wszelakie patche, DLC, tematy dla konsoli itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Kiedy uruchamiam grę Batman Arkahm City, podczas wczytywania konsola zawiesza się, ale płyta jest dalej czytana. Usunęłam update i po ponownym uruchomieniu zacina się kiedy jest napis "odłączono od usługi LIVE". Na pewnym forum czytałam, że ktoś miał podobnie, ale nie dostał odpowiedzi. Inne gry normalnie chodzą. I nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 16:31, Skaterka885 napisał:

Mam problem. Kiedy uruchamiam grę Batman Arkahm City, podczas wczytywania konsola zawiesza
się, ale płyta jest dalej czytana. Usunęłam update i po ponownym uruchomieniu zacina
się kiedy jest napis "odłączono od usługi LIVE". Na pewnym forum czytałam, że ktoś miał
podobnie, ale nie dostał odpowiedzi. Inne gry normalnie chodzą. I nie wiem o co chodzi.

Może Twój stan gry jest uszkodzony? Przenieś go na pendrive, usuń wszystkie pliki gry z dysku i zobacz co się stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś działa normalnie, bez żadnego przenoszenia. Może był to problem związany z jakimś updatem, bo wczoraj były osiągnięcia z nowego DLC, a dziś już ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może tak. U mnie działa, gdy net jest podłączony, a u mojej siostry trzeba grać offline, bo inaczej gra nie odpala. Trzeba odpalić grę offline i już w menu się połączyć z usługą LIVE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał porobić acziwmenty na coopie/survivalu MW3 to zapraszam. :) Tylko bez DLC, bo nie mam i nie zamierzam w nie inwestować. :) GT: Barsum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanka! Jak zawsze...
1) Czy słuchawki podłączane do USB działają na konsoli (słuchawki + mikrofon)
2) Czy są jakieś niedrogie odpowiedniki drogich setów desygnowanych dla konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłby ktoś tak miły i powiedział mi czy FF XIII-2 jest na dwóch czy na jednej DVD? Chcę się tylko upewnić czy czasami płyty gdzieś nie przesiałem do innego pudełka =,=''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 20:03, Damianuss1 napisał:

Byłby ktoś tak miły i powiedział mi czy FF XIII-2 jest na dwóch czy na jednej DVD? Chcę
się tylko upewnić czy czasami płyty gdzieś nie przesiałem do innego pudełka =,=''.


XIII-2 - 1, XIII jest na 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2012 o 19:08, Jammin69 napisał:

Czy DLC do Fable II jest jeszcze wgl. dostępne? Gdy wchodzę w grze na elementy do pobrania
nie ma nic.


Ja w ogóle nie znalazłem Fable II, więc zapewne nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę kupić sobie kilka gierek... Macie dla mnie jakieś propozycje? Interesują mnie RPG, FPS i Gry do relaksu (najlepiej po 3 warte uwagi :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować