Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Witam. Chciałbym zagrać w Gears of War 2 na Slit-screenie, ale pisze mi,że ma się zalogować dwóch graczy, a ja chciałem poprostu z kuzynką na jednym koncie w multi zagrać 1v1 i kampanię. Więc tak, dwa pady połączyłem. Pad z numerem 1 ma funkcję dobierania, ustawiania itd. Pad drugi nowy działa ok, ale nie umiem ustawić gry, bym grał na slit-screenie.
Proszę o wytłumaczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam posiadam tylko GoW 1, ale pewnie jest tak samo. Musisz mieć dwa konto na xboxie, żeby grać split screen. Później z drugiego pada trzeba się zalogować na to drugie konto i to wszystko. Jak to wygląda w GoW 2 tego nie wiem, ale mam nadzieje, że chociaż trochę pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Chryste,co za głupi sposób. Bo nie wiem po jaką cholerę mi drugie konto. A żebym pograł na multi i hordę to musi drugie konto mieć golda -.-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś gra, którą możecie polecić do pogrania offline, bez achivementów z gry przez sieć? Szukam gry, w którą grało by się przyjemnie, a i achivy nie były by trudne do zdobycia.
Gry, w które już grałem:
- oba Batmany
- Borderlands
- Fable II i III
- AC II, B, R
- Lego Batman
- CoDy i BFy
- Forza 3
- Alan Wake
- L.A. Noire
- Mafia II
- RDR + UN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem, że oba Batmany, ale dzięki za propozycję. W Wieśka pogram jak znajomy skończy. A co do Obliviona to ciężko go znaleźć w sklepie po dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem to:

You cannot charge ordinary batteries (or rechargeable batteries) in your standard controller battery holder with this - you have to use the supplied lithium ion pack.

Nie możesz za pomocą tego* ładować zwykłych baterii (albo akumulatorków) w standardowym zasobniku na baterie. Musisz użyć załączonych akumulatorków litowo-jonowych.

*... za pomocą tego - mowa o Play & Charge kit, czyli głównie o kabelku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 17:38, Sigu napisał:

*... za pomocą tego - mowa o Play & Charge kit, czyli głównie o kabelku.



Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie jakąś stronkę gdzie najszybciej pojawiają się informacje o nadchodzących promocjach na XBL? :) Muszę czatować na Fallout NV, 1600 MSP za wszystkie dodatki byłoby świetną ceną, a Ultimate Edition nie opłaca mi się kupować. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 20:03, barsum napisał:

Macie jakąś stronkę gdzie najszybciej pojawiają się informacje o nadchodzących promocjach
na XBL? :) Muszę czatować na Fallout NV, 1600 MSP za wszystkie dodatki byłoby świetną
ceną, a Ultimate Edition nie opłaca mi się kupować. :P


Wydaje mi się, że

Spoiler

onlinecenter.pl

ma fajne informacje o najbliższych przecenach na Xbox Live. Przynajmniej ja żadnej innej stronki nie znam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 20:03, barsum napisał:

Macie jakąś stronkę gdzie najszybciej pojawiają się informacje o nadchodzących promocjach
na XBL? :) Muszę czatować na Fallout NV, 1600 MSP za wszystkie dodatki byłoby świetną
ceną, a Ultimate Edition nie opłaca mi się kupować. :P

Może blog Majora Nelsona? http://majornelson.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie medali w Gears of War 3. Zdobyłem onyxowy medal za granie kobietką. Teraz pomimo tego dalej są naliczane partie zagrane płcią piękną. Konkretnie to są naliczane do 1000. Może mi ktoś wytłumaczyć o co w tym chodzi? Czy za rozegranie kolejnego 1000 partii dostanę jakieś bonusowe doświadczenie? Mogę tak robić w "kółko""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, po zdobyciu onyxa robisz po prostu kolejnego. Zapewne daje on tyle samo expa co pierwszy, ale nie jestem pewien. Tak czy siak można je robić w nieskończoność, jak medale w BFie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować