Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Gry na pewno są w PAL''u? Jeżeli tak, to możesz spróbować ustawić jakąś małą rozdzielczość na konsoli. Słyszałem, że przy niektórych grach to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam mały problem a mianowicie chodzi o aktualizacje gier. Nie wiem dlaczego ale za każdym razem gdy próbuję uruchomić inną grę niż ta w którą grałem poprzednio muszę instalować aktualizacje co jest dość frustrujące. Czy to kwestia wyczyszczenia pamięci podręcznej czy może macie jakieś inne sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2012 o 12:03, Pile napisał:

Witam. Mam mały problem a mianowicie chodzi o aktualizacje gier. Nie wiem dlaczego ale
za każdym razem gdy próbuję uruchomić inną grę niż ta w którą grałem poprzednio muszę
instalować aktualizacje co jest dość frustrujące. Czy to kwestia wyczyszczenia pamięci
podręcznej czy może macie jakieś inne sugestie?


Ja czyściłem ostatnio pamięć podręczną i też musiałem pobierać aktualizacje do gier. To chyba z tego powodu tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

90% patchy na X360 znajduje się w pamięci podręcznej, więc jej wyczyszczenie powoduje ich utratę.
Wyjątkami są wszystkie gry Bethesdy poza Oblivionem, Fallout: New Vegas i wszystkie Call of Duty co najmniej od czasu Modern Warfare 2. W ich przypadku patche są zapisywane w folderze gry wraz z save''ami, DLC i całą resztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tyle że ja pamięci podręcznej nie czyściłem i daltego dziwią mnie te ciągłe aktualizacje. Nie zrozumcie mnie źle, one instalują się przy KAŻDEJ zmianie gry. Gram np. w GTA4 - aktualizacja, zmieniam na GoW - aktualizacja, znowu GTA i znowu aktualizacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami po ogólnych aktualizacjach xboxa w każdej grze wyskakują aktualizacje, tak wynika przynajmniej z moich obserwacji. Po za tym taki update to tylko chwilka czasu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2012 o 12:41, Pile napisał:

Panowie, tyle że ja pamięci podręcznej nie czyściłem i daltego dziwią mnie te ciągłe
aktualizacje. Nie zrozumcie mnie źle, one instalują się przy KAŻDEJ zmianie gry. Gram
np. w GTA4 - aktualizacja, zmieniam na GoW - aktualizacja, znowu GTA i znowu aktualizacja...

Wyczyść cache, odpal gry jeszcze raz i sprawdź czy pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie - przyjechałem sobie do domu, nie mam tu już swojego komputera i internetu, zatem wziąłem ze sobą Xkloca. Fajnie byłoby się podłączyć do sieci, obok mojego mieszkania są dwie niezabezpieczone sieci Fifi. Czy podłączenie się do takiej puszczalskiej sieci (no bo w końcu każdy może) może nieść ze sobą jakiekolwiek zagrożenie? Podłączyć chcę się tylko ot, tak, żeby acziwki miały godzinę wbicia ;>. Po powrocie do Warszawy i tak przepinam się już na swoją, domową sieć z hasłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2012 o 13:24, Prosiaq napisał:

Takie pytanie - przyjechałem sobie do domu, nie mam tu już swojego komputera i internetu,
zatem wziąłem ze sobą Xkloca. Fajnie byłoby się podłączyć do sieci, obok mojego mieszkania
są dwie niezabezpieczone sieci Fifi. Czy podłączenie się do takiej puszczalskiej sieci
(no bo w końcu każdy może) może nieść ze sobą jakiekolwiek zagrożenie? Podłączyć chcę
się tylko ot, tak, żeby acziwki miały godzinę wbicia ;>. Po powrocie do Warszawy i
tak przepinam się już na swoją, domową sieć z hasłem.


Raczej nie, tylko tyle, że sieci niezabezpieczone są raczej wolne (bo kto by w końcu udostępniał megaprędkość za free? :D) także możesz uświadczyć sporej wielkości lagów w multi. :) No i jeśli te sieci nie mają zbyt dużego zasięgu to może ci zrywać połączenie.

Co do zagrożeń... hmm, nigdy nie spotkałem się z zawirusowanym klockiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam do was pytanie. Opłaca sięzbierać na xbox 360, czy lepiej poczekać aż wyjdzie następca? Może ktoś się orientuje w jakim przedziale cenowym nowy xbox mógłby się znaleźć (ten co ma wyjść za rok, czy dwa :) )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2012 o 20:51, WeziWoo napisał:

Hej. Mam do was pytanie. Opłaca sięzbierać na xbox 360, czy lepiej poczekać aż wyjdzie
następca? Może ktoś się orientuje w jakim przedziale cenowym nowy xbox mógłby się znaleźć?

Jeżeli chce ci się czekać 2 lata i wydawać ok. 1500 zł + 200 zł/gra, to możesz czekać. Ja nie widzę w tym sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa wersja Xboxa 360 kosztuje 800-900zł. Za 1100 masz wersję podstawową w bundle''u z Crysisem 2, Halo: Reach i Forzą Motorsport 3.
Bundle z Kinectem kosztuje ~1400zł i do tego otrzymujesz grę Fruit Ninja.

Nie wartko kupować używanego. Większość ludzi przerabia konsole, co uniemożliwi tobie granie online i zdobywanie GS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że można dorwać nieprzerabianą konsolę z płytą Jasper, pełnym okablowaniem i zestawem gier za cztery setki. Trzeba tylko dobrze szukać i cierpliwym być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może ktoś będzie wiedział tutaj :) czy jeśli kupię taką kartę sieciową http://allegro.pl/karta-sieciowa-usb-ethernet-sterowniki-i2531437003.html będę mógł udostępnić przez nią internet przez komputer na xboxa? mam dziwny problem z normalnym podłączeniem internetu do konsoli przez kabel i chce spróbować innych rozwiązań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kiedyś taką samą i nie działała ;p. O ile będzie działać, tak. Wtedy musisz mieć jeszcze kabel, bodajże RJ45 kross. Wtedy będzie działać. Potem jeszcze trzeba wykonać samą konfiguracje. Ale to nie jest trudne i są też poradniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kable i wszystkie potrzebne rzeczy mam - kiedyś miałem net normalnie podłączony kablem do xboxa i wszystko działało.. dzisiaj próbowałem na różne sposoby i nie działa (nawet mimo tego , że odłączyłem kabel który doprowadza mi internet do komputera i podłączyłem go do xboxa)
myślałem też o wifi ale adapter kosztuje ponad 300 zł co mi od razu wybiło ten pomysł z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko do osób posiadających Kinecta:)
Jakie gry z tych dostępnych na tą zabawkę polecacie? Które tytuły są mniej udane i lepiej je omijać?
Po prostu co warto kupić, a co omijać;) Bo bardzo słabo orientuję się w grach na kinecta, a nie chciałbym wyrzucać pieniążków w błoto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 22:35, Stfforex napisał:

A ja mam pytanko do osób posiadających Kinecta:)
Jakie gry z tych dostępnych na tą zabawkę polecacie? Które tytuły są mniej udane i lepiej
je omijać?
Po prostu co warto kupić, a co omijać;) Bo bardzo słabo orientuję się w grach na kinecta,
a nie chciałbym wyrzucać pieniążków w błoto :P

Nie posiadam, ale dużo grałem u znajomych, i bez zastanowienia można brać Kinect Adventures (ba, są w zestawie), Kinect Sports, DANCE CENTRAL (zwłaszcza dwójkę, bo ma multi) i Fruit Ninja Kinect z XBLA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2012 o 09:29, Dared00 napisał:

Nie posiadam, ale dużo grałem u znajomych, i bez zastanowienia można brać Kinect Adventures


Taaa, tylko uważaj jakbyś miał za nisko żyrandol, bo Kinect Adventures to zdradliwa gra ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować