Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2012 o 17:04, DoMiNo1992 napisał:

Śmieszna sprawa, ale dokładnie tak się dzieje. Nie zawsze, ale przeważnie. Nie wiem,
co jest, bo niedawno kupiłem na gramie nowego padzika i jest dokładnie tak samo - czasem
ładuje a czasem nie, a gdy podłączam kabel do starego pada ładuje odrazu... paranoja
po prostu, ale już się przyzwyczaiłem. :)

U mnie to samo, ale nie poświęciłem temu problemowi zbyt wiele uwagi bo ostatnio nie gram na Xboxie. Jak najdzie mnie by pograć na konsoli to pewnie pomyśle co z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 01:20, Sandro napisał:

Przełożyłem z ciekawości akumulatorek do drugiego pada, podłączyłem kabel i... ładuje
jak ta lala :/


A nie mówiłem? :D Ech... już myślałem, że tylko ja tak muszę kombinować. Nigdy nie zawracaem sobie tym bardzo głowy, na reklamacje szkoda czasu, bo akumulatorki i kabel kosztują grosze, więcej wydałbym na wysyłki do serwisu. Poza tym i tak pewnie już po gwarancji, bo z tego co pamiętam to ten sprzęcior już trochę u mnie leży.

@Kosmitus - niestety nic z tym nie zrobisz. Musisz z tym żyć. :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 20:37, Damianuss1 napisał:

Wie ktoś kiedy dokładnie ma trafić na xbl nowy odcinek Walking Dead? Myślałem, że jeszcze
dzisiaj sobie pogram, a tu lipka :|.

Jutro pewnie, od pewnego czasu XBL się w środy aktualizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zastanawiam się nad kupnem jakiegoś pada do gry w Dark Souls na kompie. Wybór prawdopodobnie padnie na tego pada do xboxa : http://allegro.pl/nowy-pad-microsoft-xbox-360-pc-usb-black-tychy-i2600305219.html

Czy w tej cenie to dobry wybór i czy nie lepiej dopłacić około 40 zł do pada bezprzewodowego ? Czy oprócz tego pada potrzebuje jakieś dodatkowe okablowania itd by móc grać na PC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 11:42, Sigu napisał:

Jeśli kupisz z przewodem, to nie. Xbox, de facto, ma system windowsowski, więc wszystkie
sterowniki masz w systemie. Jeśli natomiast kupisz bezprzewodowego, to musisz dokupić
odbiornik.
Coś takiego: http://allegro.pl/xbox360-windows-adapter-podlacz-pad-do-pc-xbox-i2586831071.html

Czyli jeżeli kupie pada na kablu bo nie specjalnie zależy mi na bezprzewodowym graniu to zaoszczedzei nic nie muszę dokupywać ? Czy ten kabel ejst dobrej jakosci i ma tendecje do urywania się albo strzepienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pad bezprzewodowy jest znacznie tańszy, ale trzeba dokupić odbiornik, czyli wyjdzie na jedno raczej. Odbiornik umożliwia podłączenie kilku bezprzewodowych kontrolerów. Pad bezprzewodowy wymaga jeszcze baterii, przewodowy niczego nie potrzebuje.

>Czy ten kabel ejst dobrej jakosci i ma tendecje do urywania się albo strzepienia ?
Idiotyczne pytanie. Chyba nawet samoróbki kupowane od cyganów na rynku, nie mają takich tendencji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj ja kupiłem pada z tej aukcji i wszystko ok.Pad oryginalny działa świetnie.W poniedziałek zrobiłem przelew a we wtorek już miałem pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Godne, sklepy zazwyczaj są godne zaufania.
Co prawda mój pad ma 18 przycisków, ale wiele osób zapomina o tym odpowiedzialnym za komunikację z konsolą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować