Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Planuje kupno większego dysku do mojego Xboxa. Przejrzałem kilka sklepów, allegro i wynalazłem coś takiego:

http://allegro.pl/dysk-twardy-320gb-xbox-360-fat-gwarancja-i2663385790.html
http://allegro.pl/dysk-250gb-do-microsoft-xbox360-skl-playzone-w-wa-i2667050834.html

W związku z tym kilka moich pytań. Czy dyski te będą prawidłowo działać, nie zepsują się i nie stwarzają żadnych problemów z instalacją gier i temu podobnymi sprawami? A może z takimi nieoryginalnymi dyskami są przygody i nie warto w to się pakować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie było oryginalnych dysków MS do FAT-a tej wielkości. To są po prostu zwykłe HDD-ki WD ze sflashowanym firmwarem które będa działać z xboxem. Jakoś szczególnie bardziej niż firmowe kacesoria się nie psują, można zaryzykować.
Kupiłem kiedyś taką chińską podróbkę 250GB do Slima i działała bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2012 o 14:14, Damianuss1 napisał:

Posiada ktoś może tą bezprzewodową kierownicę Wireless Speed Wheel? Dobre to to w ogóle?
Daje jakieś uczucie trzymania kierownicy?


Jakbyś nie uzyskał żadnej odpowiedzi to:
http://www.dailymotion.com/video/xlqa2b_xbox-360-wireless-speed-wheel_tech

Moim zdaniem filmik, choć krótki, odpowiada na wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie kupiłem kolanową małą kierkę od MadCatza, taniocha z allegro, jeździ się na niej całkiem nieźle.

Mam inną sprawę, kupiłem jakiś czas temu item dla mojego avatara, tarczę z dark souls, ale problem w tym, że mój avatar jej nie trzyma, wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2012 o 12:21, Damianuss1 napisał:

Mam inną sprawę, kupiłem jakiś czas temu item dla mojego avatara, tarczę z dark souls,
ale problem w tym, że mój avatar jej nie trzyma, wtf?

Mam tak samo z Normandy z ME3. Przedmiot pojawia się tylko na xbox.com i komórce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby uściślić, avatar będzie trzymał, używał lub bawił się przedmiotem jeśli uruchomi się animacja. Takie coś dzieje się np. podczas przeglądania znajomych w dashboardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak działa u was nowy dashboard?? macie jakieś problemy
u mnie jak wchodzę w rynek gier konsola co chwile się zawiesza przed aktualizacją nie miałem żadnych problemów teraz zwiecha za zwiechą ale tylko w rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 15:08, cartheone napisał:

Jak działa u was nowy dashboard?? macie jakieś problemy
u mnie jak wchodzę w rynek gier konsola co chwile się zawiesza przed aktualizacją nie
miałem żadnych problemów teraz zwiecha za zwiechą ale tylko w rynku

U mnie tak samo, wszystko ok. Tylko może trochę dłużej wchodzi na rynek i się loguje do profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście na zauważyłem żadnych zmian. Wiem tylko, że Microsoft poprosił mnie o zatwierdzenie nowej licencji na używanie Xbox Live!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos byl zainteresowany to Xbox SmartGlass wlasnie sie pojawil na google play (link na dole) wymaga telefonu z minimum ICS''em.
Programik calkiem fajny, najfajniesza opcja jak dlamnie jest pisanie za pomoca klawiatury telefonu.
Szkoda ze go nie mialem w czwartek jak wpisywalem 8 kodow na DLC do Forza Horizon:P
Link https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.smartglass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie Xbox SmartGlass nie obsluguje tabletow ale jesli sie zrobi back up .apk i zainstaluje to programik dziala bez problemow.
Na moim Nexus 7 dziala lepiej niz na One X, zapewne za sprawa Jelly Bean i Project Butter.
P.S. Sorry za drugi post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2012 o 03:07, Jarden napisał:

Oficjalnie Xbox SmartGlass nie obsluguje tabletow

Dziwne, na filmiku promocyjnym/trailerze to właśnie tablet był bardziej promowany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2012 o 03:11, Mafioso_PL napisał:

> Oficjalnie Xbox SmartGlass nie obsluguje tabletow
Dziwne, na filmiku promocyjnym/trailerze to właśnie tablet był bardziej promowany :P


Tak tylko ze ten tablet mial Windows 8:)
Zakladam wiec ze na Win8 bedzie dostepna "od kopa" wersja tabletowa a na inne OSy przyjdzie nam poczekac, szkoda tylko ze zadnego ETA nie podali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>najfajniesza opcja jak dlamnie jest pisanie za pomoca klawiatury telefonu.
Da się pisać klawiaturą poziomą, bo u mnie tylko pionowa działa i nie wiem, czy to wina jakiś ustawień, czy to tak juz jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2012 o 18:53, Arishok napisał:

>najfajniesza opcja jak dlamnie jest pisanie za pomoca klawiatury telefonu.
Da się pisać klawiaturą poziomą, bo u mnie tylko pionowa działa i nie wiem, czy to wina
jakiś ustawień, czy to tak juz jest ?


Powiem tak: podczas logowania klawiatura pozioma jak najbardziej jest i dziala ale juz w samym programie i po wyborze opcji redeem niestety nie.
Tak wiem, dziwne to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować