Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Wysyłał ktoś z was cokolwiek do Centrum Serwisowego Microsoftu w Czechach? Jak długo dochodzą od nich paczki i czym je wysyłają?

Rozwalił mi się zasilacz od Xboxa, nowiutki 120W, wcale nieużywany tak mocno. Wysłałem go w piątek 2giego listopada (pocztą polską, priorytetem) i dziś dostałem maila od nich, że już go dostali i wysłali mi nowy ;O Byłem w szoku, PP strasznie poprawiła jakość swoich usług, a pomyśleć, że parę lat temu w wakacje dorabiałem na WERze i miałem o nich zupełnie inne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wysyłałem na początku roku do Niemiec albo Czech. Wysyłałem wtedy pada. Paczka doszła do nich po tygodniu, a 4 dni pózniej była u mnie. Paczkę przyniósł listonosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym wysyłają nie mam pojęcia. Wiem, że pierdoły załatwiają w tydzień lub dwa, a naprawa całej konsoli zazwyczaj zamyka się w ciągu czterech tygodni. Terminy są oczywiście do Czech. W ogóle Microsoft ma bardzo wysoki standard usług. Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Rozglądam się ostatnio za xboxem, chcę go zakupić dla serii Halo, dlatego wybór mój padł na wersję Arcade, bo więcej nie potrzebuję. Czy ktoś obeznany z tą wersją mógłby mi ją opisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 22:16, darth_16 napisał:

Witam. Rozglądam się ostatnio za xboxem, chcę go zakupić dla serii Halo, dlatego wybór
mój padł na wersję Arcade, bo więcej nie potrzebuję.

Potrzebujesz. Potrzebujesz dysk, i to co najmniej 60 GB. Bez dysku granie będzie mordęgą, bo napęd w X360 hałasuje głośniej, niż startujący prom kosmiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałeś promu ^^
Ale fakt, jest głośny. Dodatkowo podczas grania po sieci wydaje mi się, że gdy gramy z płyty są większe pingi.

Gdybym ja miał kupować teraz grę, to kupiłbym coś w tym stylu:
http://allegro.pl/xbox-360-slim-kinect-kinect-sports-i-adventures-i2762558774.html
+ dysk.

Kinecta zawsze można sprzedać, a cena tego zestawu wydaje się żałośnie niska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 22:39, Sigu napisał:

Kinecta zawsze można sprzedać, a cena tego zestawu wydaje się żałośnie niska.


No nie wiem na wuja komu ten kinect, lepiej od razu wziąć wersję z dyskiem a nie bawić się potem w dokupywanie.
To z aukcji wygląda jak nagroda z konkursu, więc ani gwarancji na to nie ma, ani paragonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracketeer! Fruit Ninja!
Gwarancja powinna być nawet na nagrody w konkursach.

@darth_16
Dysk można zmienić. W starszych Xboxach jest na obudowie, ale nie wiem czy znajdziesz odpowiednią pojemność, a w nowych Xboxach jest wewnątrz i tutaj na pewno znajdziesz.

Pamięć zewnętrzna to Pendrive/Dysk do 8GB, więcej konsola nie obsługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2012 o 09:19, Sigu napisał:

Gwarancja powinna być nawet na nagrody w konkursach.


Nie ma (przynajmniej ja dwa razy nie dostałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli na dobrą sprawę muszę kupić jakiegoś pendrive-a z 8gb miejsca i podpiąć go do Arcade-a i będzie działał lepiej?
Tzn. szybciej, ciszej itd.? Sorry, że tak męczę, ale wolę się wszystkiego dopytać, żeby potem nie było jakiś przypałów przy kupnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup dysk zamiast pendrive''a (będzie niewiele droższy, za to większy i będziesz miał pewność, że zadziała - pendrive''y trzeba formatować, kombinować, a przed chwilą przejrzałem fora i ludzie piszą, że i tak im nie działa).
Dyski do arcade to te biało-szare, dyski do nowego slima są czarne.
Gry nie będą działać szybciej, ale komfort grania będzie nieporównywalnie wyższy (napęd nie będzie mielił płyty podczas gry i mniej się zużyje). Instalacja odbywa się tak samo jak na komputerze (z tym, że podczas odpalania gry płytka musi być w napędzie :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy możesz instalować gry na pendrivie. Strzelam, że nie.

Na dobrą sprawę nie potrzebujesz dysku 60GB. Potrzebujesz około 20GB. Wystarczy żeby zainstalować dwie gry Halo. Jeśli chcesz zabrać się za granie na Xboksie na serio, to pomyśl o slimie i dużym dysku, bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wejdzie. Slim potrzebuje dysku do slima (taki czarny) - są wersje 250 i 320GB (polecam 250, ceny w okolicach 200-250 zł).
Według mnie o wiele bardziej opłaca się kupować od razu konsolę w wersji slim z dyskiem 250GB (nawet tutaj na gramie jest fajna promocja, 950 za konsolę z dyskiem + Forza4 i Wiedźmin 2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 10:12, darth_16 napisał:

A co sądzisz o czymś takim? Bo w sumie kupuję Xboxa dla Halo i GoW ;)
http://www.ultima.pl/konsola_xbox_360_250_gb_halo_4_pl_dlc/i12551/


To dobry zestaw, ale bardziej opłacałoby się kupić ten, o którym wspomniałem (950zł, ta sama konsola + 2 gry) i dokupić Halo4 osobno (wychodzi wtedy tyle samo, ~1150, a masz trzy gry zamiast jednej).
Różnica jest chyba tylko w kolorze konsoli, co nie ma najmniejszego znaczenia.

http://www.gram.pl/sklep/x360/konsola-xbox-360-250gb-forza-4-wiedzmin-2-2
I przykładowo (choć na pewno da się dostać to taniej i jednocześnie z DLC): http://www.gram.pl/sklep/x360/halo-4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować