Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Ja ostatnio kupiłem za 879 zł na muve.pl z Borderlands 2. Sprzedałem B2 za 99zł, więc sama konsola wyniosła mnie 780 zł. To chyba najlepsza opcja obecnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 19:24, Kosmitus napisał:

Bzdura, te domysły brzmią po prostu niedorzecznie. Gdyby M$ wprowadził
coś takiego, to Sony i N tylko by się ucieszyły ;)

Sony i wielkie N nie będą z tyłu - wprowadzą podobne rozwiązania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 19:25, Janek_Izdebski napisał:

Sony i wielkie N nie będą z tyłu - wprowadzą podobne rozwiązania. :)

Tylko najpierw poczekają M$ się wykrwawi wprowadzając ten pomysł jako pierwszy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 19:35, Kosmitus napisał:

> Sony i wielkie N nie będą z tyłu - wprowadzą podobne rozwiązania. :)
Tylko najpierw poczekają M$ się wykrwawi wprowadzając ten pomysł jako pierwszy ;]

A może zyska? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 19:36, Janek_Izdebski napisał:

A może zyska? ;)

Jaaasne, już widzę te tłumy walące drzwiami i oknami, chętne by zainstalować sobie szpiegowskiego drona w sypialni XD O konieczności płacenia podwójnie za i tak nietanie gry już nawet nie wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 19:46, Kosmitus napisał:

> A może zyska? ;)
Jaaasne, już widzę te tłumy walące drzwiami i oknami, chętne by zainstalować sobie szpiegowskiego
drona w sypialni XD O konieczności płacenia podwójnie za i tak nietanie gry już nawet
nie wspominam.

Jeszcze X lat temu nikt nie myśał o przypisywaniu gier do konta i o zakazie odsprzedaży. A popatrz, mamy Steam, Origin i jakoś dobrze się trzymają, nieprawdaż? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 19:51, Janek_Izdebski napisał:

Jeszcze X lat temu nikt nie myśał o przypisywaniu gier do konta i o zakazie odsprzedaży.
A popatrz, mamy Steam, Origin i jakoś dobrze się trzymają, nieprawdaż?

Porównywanie tych dwóch rzeczy naprawdę mija się z celem..
Nie wiem co brałeś, że tak rajcujesz się tym pomysłem M$....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 20:22, nightfaler napisał:

Porównywanie tych dwóch rzeczy naprawdę mija się z celem..
Nie wiem co brałeś, że tak rajcujesz się tym pomysłem M$....

Też uważam to za bezsens, ale nie wiesz do czego zdolni są korporacyjni krawaciarze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Kinecta i Dance Central 2.
Muszę przyznać, że nie trzeba aż tak dużo soczku pić aby się dobrze bawić tańcząc przed komputerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko do osób posiadających limitowaną edycję Halo 4 - czy wy też w pudełku z grą nie mieliście instrukcji, sam box+ płyty? W sumie w dzisiejszych czasach, kiedy instrukcje są często na jednej stronie, nie jest to dziwne, ale jednak szkoda że nie dali jakiejś porządnej w limitce. Swoją drogą bardzo ładny ten steelbook. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w Forzy Horizon już nie miałem instrukcji więc widać Microsfot idzie z duchem czasu i dba o naszą planetę, nie wycinając drzew :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w AC3 akurat miałem(edycja Join or Die), chociaż w sumie faktycznie jeśli mają dawać tego typu instrukcje to chyba lepiej oszczędzić te kilka drzew. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 20:19, DoMiNo1992 napisał:

A mnie to denerwuje... skoro tak oszczędzają na instrukcjach, to czemu mimo to gry i tak są coraz droższe...?


Pudełkowe wersje to i tak pikuś, najśmieszniejsze są ceny gier cyfrowych na Xbox Live czy Playstation Network, gdzie większość cen jest wyższa od cen w sklepach internetowych o dobre kilkadziesiąt procent, nie wspominając już o allegro gdzie ceny są na w ogóle innym pułapie cenowym. A przecież gry bez pudełek miały być tańsze w zamyśle ;P

A czemu ceny gier rosną? Pewnie dlatego, że przy produkcji tytułu z najwyższej półki pracuje po kilkaset ludzi, a każdego trzeba wynagrodzić. Nie wspominając o marketingu. Stąd się biorą online passy, disc locked content, seasson passy itd.

Osobiście jestem ciekaw, czy MS i Sony uniemożliwią odsprzedaż gier na konsolach nowej generacji i jaka będzie cena tych gier. Wcale bym się nie zdziwił gdyby ceny były wyższe niż na Xbxo360 i PS3. Już Sony przy PSVita pocisnęło z cenami ostro. Bo przepraszam bardzo, ale patrząc na stosunek jakość/cena to gry z PSVita powinny być o połowę tańsze conajmniej niż te z dużej konsoli ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować