Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Ciekawe o co chodzi z tym odliczaniem. Sądzę, że będzie to zapowiedź nowego xboxa :) E3 to doskonały moment na tego typu zaskoczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że lepiej by było na E3 zapowiedzieć własną konferencję poświęconą Xboxowi i tam zapowiedzieć nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 21:41, Sigu napisał:

Sądzę, że lepiej by było na E3 zapowiedzieć własną konferencję poświęconą Xboxowi i tam
zapowiedzieć nowego.


Ależ Microsoft ma swoje targowisko na E3. I tam też ma swoje konferencję jak co roku. To jest najlepszy moment i miejsce na tego typu zapowiedź nowej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie, czy jeszcze będzie możliwość (a może jest) zmiany regionu dla konta.
Mam stare konto z regionem podanym USA, zakładane jeszcze, zanim LIVE bylo dostępne dla PL.

Kiedyś dzwoniłem na infolinię MS, ale mi powiedzieli, że nie ma takiej możliwości, ale że co jakiś czas MS udostępnia tę opcję. Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za odpowiedzi, teraz następne pytanie. Mam wersje softu 2.0.13599.0. Nie mogę zaktualizować automatycznie przez neta, bo konsola nie chce się połączyć z WiFi... (podaje hasło, ale potem jest test i nie można nawiązać połączenia). Czy żeby zrobić update wystarczy jak wrzuce na pendrive''a najnowszą aktualizację czy muszę ściągać jeszcze jakieś inne? Jeśli tak, to skąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 20:09, Rusty-Luke napisał:

Ok, dzięki za odpowiedzi, teraz następne pytanie. Mam wersje softu 2.0.13599.0. Nie mogę
zaktualizować automatycznie przez neta, bo konsola nie chce się połączyć z WiFi... (podaje
hasło, ale potem jest test i nie można nawiązać połączenia). Czy żeby zrobić update wystarczy
jak wrzuce na pendrive''a najnowszą aktualizację czy muszę ściągać jeszcze jakieś inne?
Jeśli tak, to skąd?


Możesz ściągnać update ze strony Microsoftu i wrzucić do folderu $systemupdate (?) na pendrive. Wystarczy ten ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 21:27, Chlorofil napisał:

Jakie polecacie gry na X''a ? Dodam, że dopiero niedługo będą posiadaczem tejże konsoli
więc... ?


Polecam exy:
-Gears of War 1, 2, 3
-Forza 4 i/lub Horizon
-Fable II lub III
-seria Halo najlepiej w takiej kolejności: Halo: Reach, Halo CE Anniversary,Halo 2,Halo 3,Halo 3:ODST i Halo 4
To tylko niektóre exy warte zagrania. Oprócz tego jedna z najlepszych gier tej generacji (przynajmniej dla mnie) Red Dead Rdemeption.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie masz przypadkiem Liveboxa 2.0? Jeżeli tak to zobacz czy masz wlaczone wfi. Jezeli masz wlacz kosole i z przodu konsoli jest taki przycisk wyszukiwania. Nacisnij go i wtedy juz powinno byc git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 21:40, Ziggy napisał:

Nie masz przypadkiem Liveboxa 2.0?

Ee, nie wiem, a jak to sprawdzić? Kupowałem Xbox360 Slim 4GB.

Dnia 07.01.2013 o 21:40, Ziggy napisał:

Jeżeli tak to zobacz czy masz wlaczone wfi. Jezeli
masz wlacz kosole i z przodu konsoli jest taki przycisk wyszukiwania. Nacisnij go i wtedy
juz powinno byc git.

Nie widzę żadnego przycisku, ale możliwe, że źle szukam. W każdym razie konsola wykrywa moje wifi, prosi o podanie hasła (które potem akceptuje) i problem zaczyna się dopiero, jak ma się połączyć z tą siecią.

Ps. Podłączyłem pendrive 32GB i dostowałem, ale wyskoczyło mi jakieś powiadomienie, że ta pamięć nie jest zalecana dla xboxa czy coś takiego. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę przyznać, że nie polecam GoW. Jest to gra, którą można się rozczarować. Polecam natomiast Wiedźmina 2, RAGE, Dance Central 2, The Walking Dead, Deadlight.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 23:01, Rusty-Luke napisał:

> Nie masz przypadkiem Liveboxa 2.0?
Ee, nie wiem, a jak to sprawdzić? Kupowałem Xbox360 Slim 4GB.

Livebox o ile się nie mylę, to modem/router od Neostrady (teraz Orange z tego co się orientuję, choć nie jestem na bieżąco z tym co się dzieje w Kraju :P )


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 21:40, Ziggy napisał:

Jezeli
masz wlacz kosole i z przodu konsoli jest taki przycisk wyszukiwania. Nacisnij go i wtedy
juz powinno byc git.


To jest przycisk do wyszukiwania kontrolerów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2013 o 01:56, Mafioso_PL napisał:

To jest przycisk do wyszukiwania kontrolerów ;)

Nieprawda. To jest przycisk do wyszukiwania wszystkiego. Ja mialem podobny problem co chłopaku góry. Też update nie mogłem pobrac ale miałem przez kabel neta. Ale potem sie szczailem czemu przez wi fi nieda sie. Nacisnałem ten przycisk i zadziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 23:01, Rusty-Luke napisał:

> Nie masz przypadkiem Liveboxa 2.0?
Ee, nie wiem, a jak to sprawdzić? Kupowałem Xbox360 Slim 4GB.

Chodzi o to jakiego neta w kompie masz.

Dnia 07.01.2013 o 23:01, Rusty-Luke napisał:

> Jeżeli tak to zobacz czy masz wlaczone wfi. Jezeli
> masz wlacz kosole i z przodu konsoli jest taki przycisk wyszukiwania. Nacisnij go
i wtedy
> juz powinno byc git.
Nie widzę żadnego przycisku, ale możliwe, że źle szukam. W każdym razie konsola wykrywa
moje wifi, prosi o podanie hasła (które potem akceptuje) i problem zaczyna się dopiero,
jak ma się połączyć z tą siecią.

Może wyłacz hasło. Ja sobie wyłączyłem haslo i normalnie mi sciagneło. A ten przycisk masz napewno. Z przodu po prawej stronie na dole. Jest taki mały przicisk.

Dnia 07.01.2013 o 23:01, Rusty-Luke napisał:

Ps. Podłączyłem pendrive 32GB i dostowałem, ale wyskoczyło mi jakieś powiadomienie, że
ta pamięć nie jest zalecana dla xboxa czy coś takiego. O co chodzi?

A jak dalej nicto idz do kumpla i sprobuj u niego sciagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. XBox do mnie dotarł ale już mam pierwsze zmartwienie . Czy to normalne ze po chwili grania konsola robi sie dosłownie gorąca ? obok niej na półce stoi dekoder i ten gorac przechodzi na niego . też wam sie robi gorąca po chwili grania ? jest to xbox slim 250 gb .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że to normalne. Spokojnie, jak się zacznie przegrzewać (a nie zacznie), to będziesz wiedział. Poza tym upewnij się, że wszystkie otwory (2 zestawy) są odsłonięte i powietrze może krążyć.

Swoją drogą, to konsola może ogrzać mały pokój (ok. 8m^2), co jest niewątpliwie plusem zimą ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2013 o 02:42, Sigu napisał:

zimą ^^


Ale to trochę dziwne... przecież nawet komputer się tak nie grzeje...

A bezpiecznie by było gdybym położył konsolę na dekoderze Cyfry ? Wtedy zrobiłoby mi się więcej miejsca od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować