Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

O ile od góry nie będzie mocno zasłonięty, to można. Dekoder powinien wytrzymać.
Z czasem zauważysz to, że granie z płyty na konsoli spowoduje dźwięk porównywalny do startującego odrzutowca, to jest normalne ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nie ma nic "z polskiego live". Wszystko jest int. Dodatki powinny dopasować się do angielskiej wersji językowej gry lub po prostu do języka dashboardu.

Poza tym, w ogóle cała zawartość XBL jest dopasowuje się do dashboardu lub jest po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2013 o 22:59, Sigu napisał:

Obawiam się, że nie ma nic "z polskiego live".

Oj są są takie dodatki. Miałem taką sytuację z dodatkami do Mafii II. Nie działają z wersją gry z UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie dot. mojego niedawno zakupionego xboxa. Istnieje szybka metoda sprawdzenia czy jest przerobiona ? Bo mam pewne wątpliwości... czy to normalne, że mogę oglądać film przegrany na płytę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 19:32, Chlorofil napisał:

Witam. Mam pytanie dot. mojego niedawno zakupionego xboxa. Istnieje szybka metoda sprawdzenia
czy jest przerobiona ? Bo mam pewne wątpliwości... czy to normalne, że mogę oglądać film
przegrany na płytę ?


Pisałem Ci już wcześniej:"Na wszelki wypadek, żeby mieć pewność, że nie było nic przerabiane to możesz zrobić tak jak ja: nagrałem grę na x360 i włożyłem płytę do napędu. Konsola nie odczytywała więc nie przerabiana. Miałem pewność, że nie dostanę bana po podłączeniu do internetu (oczywiście grę wyrzyciłem, piratem nie jestem).Gdyby było inaczej usunąłbym przeróbkę". Lepiej żebyś nie łączył się z XBL, jesli nie wiesz czy nie jest nieprzerobiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 18:16, The_Nemezis napisał:

A może ktoś się spotkał osobiście z taką sytuacją i mógłby coś na ten temat powiedzieć? ;D

Ja nie spotkałem się z taką sytuacją, lecz na wersji PL próbowałem odpalić "Lair of the Shadow Broker". Niestety nieskutecznie. Natomiast Overlord działał bez problemów. Z tymi dodatkami i wersjami językowymi jest trochę namieszane w każdym razie, więc zalecam ostrożność. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 19:32, Chlorofil napisał:

Witam. Mam pytanie dot. mojego niedawno zakupionego xboxa. Istnieje szybka metoda sprawdzenia
czy jest przerobiona ? Bo mam pewne wątpliwości... czy to normalne, że mogę oglądać film
przegrany na płytę ?


Tak, można bez problemu oglądać filmy niezabezpieczone i zabezpieczone. Tym sposobem nie sprawdzisz legalności konsoli. Podłączenie do Xbox Live też nie da ci tej gwarancji, ponieważ można grać przy kopiach zapasowych na konsoli. Druga sprawa, jak zostaniesz wyłapany i dostaniesz perm bana na konsolę. Gdzie kupiłeś konsole ? W serwisie z konsolami czy w normalnym sklepie Empik, Media Markt, Saturn ? Masz prawo sprawdzić zakupiony towar na miejscu. Idź do sklepu, pokaz paragon i powiedź, że masz podejrzenia co do legalności konsoli. Chociaż to by było dziwne, ponieważ konsola jest fabrycznie plombowana na wierzchu jak i na pudle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trylogia Gears of War, cała seria Halo, Forza Motorsport 4 i Forza Horizon, Alan Wake, cała seria Mass Effect, Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Oczywiście podałem najlepsze exclusivy, których nie ma na PlayStation 3 (oprócz drugiej i trzeciej części Mass Effect, ale pierwsza część została wydana początkowo tylko na X360, a dwójka wyszła na PS3 rok po premierze na X360).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2013 o 13:26, Kraju napisał:

Trylogia Gears of War, cała seria Halo, Forza Motorsport 4 i Forza Horizon, Alan Wake,
cała seria Mass Effect, Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Oczywiście podałem najlepsze exclusivy,
których nie ma na PlayStation 3 (oprócz drugiej i trzeciej części Mass Effect, ale pierwsza
część została wydana początkowo tylko na X360, a dwójka wyszła na PS3 rok po premierze
na X360).


To mam gry na miesiące. A co później ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tyle świetnych gier na X360, że ciężko wymienić chociaż połowę. Zależy jakie gatunki lubisz lub, jak to ułatwi sprawę, jakie nie lubisz. Na pewno warto zainteresować się serią Assassin''s Creed, Call of Duty, Battlefield, Need for Speed, Castlevenia: Lord of Shadow, seria Crysis, Tomb Raidery, GTA IV, Skyrim, Far Cry 3, Batman: Arkham Asylum i Arkham City. Kurczę, dużo tego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2013 o 13:36, Chlorofil napisał:


To mam gry na miesiące. A co później ? :)


Red Dead Redemption - jedna z najlepszych gier tej generacji. Chciałbym zagrać w to jeszcze raz nie znając fabuły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2013 o 13:36, Chlorofil napisał:

To mam gry na miesiące. A co później ? :)

Dantes Inferno, Darksiders 2, Dead Space 1 i 2, gry z serii Tom Clancy''s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 22:54, theAlbii napisał:

> A może ktoś się spotkał osobiście z taką sytuacją i mógłby coś na ten temat powiedzieć?
;D
Ja nie spotkałem się z taką sytuacją, lecz na wersji PL próbowałem odpalić "Lair of the
Shadow Broker". Niestety nieskutecznie. Natomiast Overlord działał bez problemów. Z tymi
dodatkami i wersjami językowymi jest trochę namieszane w każdym razie, więc zalecam ostrożność.
:]


Wiem właśnie;D chodzi mi głównie właśnie tylko o ten cerberus network bo on jest przypisywany do konta a resztę dodatków będę ciągnął z brytyjskiego live ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować