Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2013 o 06:46, Chlorofil napisał:

Czemu tak trudno jest znaleźć na Allegro polską wersję gry ? Przecież taki GoW jest na
pewno po polsku.


Nie... Przyzwyczaj się, że nie będzie wielu polskich wersji. Trudno jest przygotować polską wersję na konsolę z powodu trudnej implementacji. Na wersje gier EFIGSP będzie trzeba jeszcze poczekać :)

Polskie wersje gier wydaje głównie EA i Ubisoft, a i tak nie wszystkie. Nawet polskie studia mają problem z wydaniem polskich wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2013 o 11:45, Sigu napisał:

Polskie wersje gier wydaje głównie EA i Ubisoft, a i tak nie wszystkie. Nawet polskie
studia mają problem z wydaniem polskich wersji.


A znajdę gdzieś listę gier które zostały wydane na X''a z polską czcionką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc niemalże każda czcionka obsługuje język polski, więc...

Ale zapewne nie o to pytasz...

To powinno pomóc:
http://xboxforum.pl/gry-12/lista-gier-xbox360-wydanych-po-polsku-7399/

Jednakże obawiam się, że pełnej listy nie znajdziesz. Wydawane jest mało gier. Spośród moich ok. 40 retailowych gier mam jakieś 7 po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już abstrahując od tego, czy dana gra jest w polskiej wersji językowej czy nie, różnica cenowa też jest ciekawa. Angielskiego Fallouta 3 znajdziesz na Allegro za paręnaście złotych często, polska wersja będzie jest trzy razy droższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2013 o 19:50, LordTyrranoos napisał:

Już abstrahując od tego, czy dana gra jest w polskiej wersji językowej czy nie, różnica
cenowa też jest ciekawa. Angielskiego Fallouta 3 znajdziesz na Allegro za paręnaście
złotych często, polska wersja będzie jest trzy razy droższa.


Ja widziałem na odwrót. Ale w sklepie detalicznym :-) Np na ultimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2013 o 06:46, Chlorofil napisał:

Czemu tak trudno jest znaleźć na Allegro polską wersję gry ? Przecież taki GoW jest na
pewno po polsku.


Druga i trzecia część tak, ale pierwszej po polsku nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie sprzedający na Allegro bardzo cenią patriotyzm :P I chcą zarobić na nie znających angielskiego ;> W każdym razie u mnie w mieście np. Fallout 3 po polsku po dwie dyszki chodził, więc w niektórych przypadkach jednak warto sobie Allegro odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2013 o 19:53, LordTyrranoos napisał:

Widocznie sprzedający na Allegro bardzo cenią patriotyzm :P I chcą zarobić na nie znających
angielskiego ;> W każdym razie u mnie w mieście np. Fallout 3 po polsku po dwie dyszki
chodził, więc w niektórych przypadkach jednak warto sobie Allegro odpuścić.


Właściwie nie wiem czemu sklepy tak robią. Ale chyba się domyślam. Mogą sprzedawać wersję angielskie bo są one o wiele łatwiej dostępne i nie mają problemów z lokalizacją jak nasze wydania. Dzięki temu, to chodliwy towar i mogą go sprzedać więcej za większą cenę. Tak uważam :) Bo raczej, to nie jest kwestia słabego nakładu bo Assasins Creed 1 jest dostępny ogólnie i w takiej i w takiej wersji. Co prawda w polskiej już mniej na xboxa, ale jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam okazję kupić GoW. Pytam się Pana czy gra jest po polsku on na odpisał, że tak. Pytam jak sprawdził bo ponoć ma uszkodzoną konsolę. Napisał, że w instrukcji pisze : "jest napisane w instrukcji, że język gry jest zgodny z interfejsem xboxa".

Czy to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy, która część. Jedynki nie ma po polsku, dwójka i trójka jest.
Zresztą, kurna, przecież to shooter :P W jedynce angielski niepotrzebny (bo fabuły tam praktycznie nie ma, byłem zdziwiony, że na początku nawet nie podano wyjaśnienia o co tutaj chodzi, czemu świat jest zniszczony, dlaczego mam strzelać do kosmitów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra... mam fundusz na dwie gry na x360. Chciałbym żebyście mi doradzili co kupić. Wymogi ? Jedna gra typowo dla samotnika (single), druga z możliwością pogrania ze szwagrem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 14:17, Chlorofil napisał:

Dobra... mam fundusz na dwie gry na x360. Chciałbym żebyście mi doradzili co kupić. Wymogi
? Jedna gra typowo dla samotnika (single), druga z możliwością pogrania ze szwagrem :)


Ja na singlu bardzo chwaliłem sobie Batmana i Red Dead Redemption (100% robiłem 40 godzin, do tego jest jeszcze dodatek - polecam edycję GOTY).
Na coopie nie gram, może jakieś wyścigi (Burnout?) albo mordobicie (Mortal Kombat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 14:25, LordTyrranoos napisał:

Single - L.A. Noire, Sleeping Dogs, wspomniane wyżej Batman: Arkham City/Arkham Asylum,
RDR
Coop - Army of Two, DiRT 3?


A coś 1 vs 1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porypało mi się - jaki coop w DiRT3? :D Chodziło o split screena, czyli wlaśnie 1vs1. W samochodówkach z opcją split screen możesz się ścigać ze szwargrem. Na upartego też wszelkiej maści bijatyki, jakieś Street Fighter IV, Super Street Fighter IV i inne bardziej wymyślne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 14:47, LordTyrranoos napisał:

Porypało mi się - jaki coop w DiRT3? :D Chodziło o split screena, czyli wlaśnie 1vs1.
W samochodówkach z opcją split screen możesz się ścigać ze szwargrem. Na upartego też
wszelkiej maści bijatyki, jakieś Street Fighter IV, Super Street Fighter IV i inne bardziej
wymyślne.


A w Forze można grać z kompanem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są tu posiadacze Fify 13, którzy mogliby mi pomóc w osiągnięciu "Nadal znajomi?"? Chodzi o wygranie sezonu w Meczach Towarzyskich online. Ja mam teraz ferie, więc mam dość dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować