Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2013 o 15:50, Chlorofil napisał:

To co proponujecie. Przy zakupie gry nie sugerować się tym, że jest po angielsku a nie
po polsku ?

Na co-opa to mogę polecić wszystkie gry z serii Gears of War. Przednia zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo inaczej sformułuję moje pytanie: przy jakich grach nie sugerować się językiem ? Są jakieś gry w których ważna jest fabuła ? Na pewno Mass Effecty, Dragon Age coś jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 17:53, Chlorofil napisał:

Albo inaczej sformułuję moje pytanie: przy jakich grach nie sugerować się językiem ?
Są jakieś gry w których ważna jest fabuła ? Na pewno Mass Effecty, Dragon Age coś jeszcze
?

Ogólnie wszystkie RPGi. To tyle, w reszcie gier sobie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 18:30, Chlorofil napisał:

Czym się różni np. Forza 3 od 4, a 4 od Horizon ?

Horizon to wyścigi arcade''owe - bliżej im do Need For Speed niż do Forzy 4, która jest symulatorem z zaawansowana fizyką jazdy i tego typu rzeczami. Forza 3 od 4 różni się standardowo, grafiką samochodami torami - oczywiście 4 lepsza :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 18:30, Chlorofil napisał:

Czym się różni np. Forza 3 od 4, a 4 od Horizon ?

Forza 3 i Forza 4 to symulatory, a czwórka ma więcej wszystkiego (bo to sequel). Horizon to bardziej arkadówka z otwartym światem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady znowu, że Horizon bliżej do NFS-a oO Faktem jest, że model jazdy nie jest aż tak zaawansowany, jak w Motosport, ale porównywanie do uber-zręcznościówki, w której jeździ się moim zdaniem tragicznie, to imho przesada lekka. Chyba, że chodzi o bardziej "luźny" klimat w stosunku do "trójki" i "czwórki", ale to bardziej porównałbym do TDU albo DIRT-a.

Jak cuś, u mnie na Gramsajcie znajdziesz recenzję Forzy Horizon - dla mnie to najlepsza wyścigówka ubiegłego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę już edytować. W każdym razie, kupując Forza Motorsport 4 warto rozejrzeć się za edycją dwupłytową, czyli innymi słowy pełną, która zawiera m.in. moduł Autovisty. Edycja Essentials, na jednej płycie, i niestety ofert z nią jest więcej w Sieci, ma mniej samochodów, mniej tras i pozbawiona jest wspomnianej powyżej funkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 18:51, LordTyrranoos napisał:

Nie mogę już edytować. W każdym razie, kupując Forza Motorsport 4 warto rozejrzeć się
za edycją dwupłytową, czyli innymi słowy pełną, która zawiera m.in. moduł Autovisty.
Edycja Essentials, na jednej płycie, i niestety ofert z nią jest więcej w Sieci, ma mniej
samochodów, mniej tras i pozbawiona jest wspomnianej powyżej funkcji.


W takim razie tylko edycja dwupłytowa czwórki jest z autovistą i komentarzem Clarksona ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 19:10, LordTyrranoos napisał:

Z tego co sam czytałem przed zakupem FM4, tak.


A jak sprawa z Horizon ? Też wydanie 2 DVD ?

Btw. Forza 3 też jest wspierana przez Top Gear ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nope, Horizon na jednej płycie. Samochodów jest dużo mniej (jakoś ponad setka), trudno mówić o trasach, bo jeździmy po prostu po wirtualnym Kolorado. Pełna polska lokalizacja całkiem fajna, plus to jedna z najładniejszych gier na X360 obecnie dostępnych. Z tym że tutaj typowego split screena chyba nie ma (jeśli jest, niech ktoś mnie poprawi, bo mi nie dane było pograć z kimś na kanapie), zostaje rozgrywka wieloosobowa online.

Co do Forzy 3 - nie wiem, nie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 19:12, Chlorofil napisał:

Btw. Forza 3 też jest wspierana przez Top Gear ?

Wersja premierowa nie, ale jakiś czas przed premierą FM4, kiedy Top Gear już nawiązał partnerstwo z Turn10, wydano Forze 3 Ultimate Collection czyli po prostu wersja GOTY z wszystkimi paczkami samochodów i tras. Ponadto jako bonus znalazła się tam mała paczka Top Gear, która zawiera 3 nowe samochody wybrane przez Stiga (tja...), nowy theme do menu konsoli oraz film pokroju "the best of Top Gear", zawierający kilka ciekawszych zadań i testów z programu.

@LordTyrranoos
Zarówno w FM3 jak i FM4 jest split screen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 20:04, Sigu napisał:

Nie znasz języka angielskiego? W ogóle? Nawet ze znajomością na średnim poziomie ME nie
stanowi problemu...


Tylko poziom podstawowowy, nie będę sobie pochlebiał i cóż... uczyłem się go tylko na etapie szkolnym, a że od czerwca skończyłem ten etap życia trochę już pozapominałem i po prostu nie używam już tego języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 20:28, MiSiU3112 napisał:

Migracja kont jest znowu możliwa.

Ano. Ktoś już o tym dzisiaj wspominał. Ciekawe ilu Polaków wróci do USA/UK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować