Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Hej, spróbuj, stoi się WYGODNIE (jeśli masz dość wysoko ekran; to, bardziej profesjonalnie, nazywa się chyba "komoda")

Co do komputera, siedzę na fotelu. Dość wygodny, ze sklepu zwanego IKEA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Dla mnie jednak dalej nie warto- całkowicie nie warto.
2) To u mnie telewizor byłby na wysokości łóżka, więc jeden problem mniej.
3) Yhm... Mój obecny komputerek ma 5-6 lat, więc te 3-4 razy nie są możliwe. Szczególnie, że mój poprzedni sprzęt wytrzymał lat 12 :)
4) Owszem- są jakieś darmowe, ale to raczej granie w nie nie daje mi wielkiej frajdy. Jest też strona, gdzie można wygrać grę na Steam''a, ale już dawno nic nie wylosowałem :(

Zobaczę pod koniec roku jakie to nowe komputery i konsole wymyślą, wtedy popytam pewnie jeszcze raz tutaj i już coś sobie kupię. W Xboxie zdecydowanie nie podoba mi się koszt użytkowania- gry o których wspomniałem oraz płacenie abonamentu (niby coś ok. 200zł na rok, ale to jest jedna gra na konsolę lub nawet dwie starsze na komputer).
Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Co w przypadku kiedy niespodziewanie mój X360

Dnia 20.01.2013 o 22:29, Sandro napisał:

pokaże RRoD, a mi szkoda kasy i czasu na serwisowanie? Kupuję nową konsolę i co? Rzeczy
nieprzypisane do konta przepadają?



Nie wiem jak jest teraz, ale wiem jak było w 2009 ;-). Wtedy mój klockek złapał rroda, odesłałem konsolę do serwisu - widać zgon był całkowity, bo przysłali mi nowy egzemplarz (o czym poinformowali stosownym pijarowym bełkotem) - inny numer seryjny, data produkcji, dvd z inną "tacką". Generalnie - nowsza rewizja.

Włączyłem, odzyskałem konto, zaakceptowałem licencję.... tadadam, tadam, napięcie rośnie - wszystkie DLC i gry cyfrowe,"skórki", "etc. które miałem na dysku poszły bez problemu, to co nie miałem zgrane, bez problemu dało się zgrać. Pewien nie jestem, ale podczas odzyskiwania konta chyba wyskoczył jakiś napis o transferze licencji.

Generalnie wszystko poszło bez problemu. Jedna dziwna rzecz - przed rrodem pogrywałem w ForzaMotorsport 3 ("kloc"padł dzień po tym jak doszła do mnie gra), którą zgrałem sobie na dysk. Do serwisu wysyła się tylko konsolę. W każdym razie na nowym egzemplarzu gra cały czas "leciała" mi z płyty, pomimo jej zainstalowania. Pomogło - skasowanie i ponowna instalacja.

Generalnie to IMO nie masz się czego obawiać, nie stracisz swoich rzeczy w razie padnięcia klocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla bardzo wąskiej grupy odbiorców ;)

Czy korzystając w Polsce z amerykańskiego Live''a, idzie kupować do Rock Banda utwory z Rock Band Network?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 20:44, Sigu napisał:

A dlaczego nie?

Bo, z tego co wiem, dostępne są one wyłącznie na amerykańskim Live, więc wolę się upewnić, czy na przykład nie jest to blokada na IP albo coś w tym stylu. Tak, jak bodajże z Doomem jest/było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno być blokady na IP. Jeśli masz amerykańskiego Live''a, to powinieneś móc kupić.

Poza tym możesz wejść i zobaczyć, czy możesz kupić je na marketplace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 22:20, Sigu napisał:

Poza tym możesz wejść i zobaczyć, czy możesz kupić je na marketplace.

No właśnie nie mogę, bo mam Live''a na Polskę. Jak będę wiedział, czy można pobierać, to dopiero zamierzam przemigrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ciebie...
Korzystając z polskiego live, nie można kupować.
Korzystając z amerykańskiego można.
Korzystając z amerykańskiego w Polsce, zapewne można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 22:25, Dared00 napisał:

No właśnie nie mogę, bo mam Live''a na Polskę.

Możesz. Wystarczy założyć sobie drugie konto, tym razem na jułesej i oblookać sobie wszystko. Blokad regionalnych na DLC do ''grzecznych gier'' nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2013 o 03:01, Sandro napisał:

Kim jesteś i co zrobiłeś z Albiim?

Aj.. Wybacz, że wracam na Gram w takim stylu.. Bez godnych mnie fanfar i czerwonego dywanu. Tak po cichu, jakby nigdy nic. Zerwałem z przeszłością, pożegnałem się na stałe ze starym kontem, ale z gramem już nie dałem rady. W ramach weryfikacji mej autentyczności powiem, że niedługo będzie okazja bym życzył Ci wszystkiego najlepszego z okazji, moich urodzin. ;D

Przy okazji, jakby ktoś patrzył za darmowymi grami to na XBL jest Happy Wars. Sieciówka z mikrotransakcjami, które nie są do niczego potrzebne. Żadna nowość, ale pewien czas temu wydali patcha do gry i o dziwo w końcu można w nią grać bez chęci rzucania padem o ścianę, kiedy po kilku minutach łączenia z meczem i tak zostaniemy wyrzuceni w połowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję ultra-trudnej, a zarazem fajnej gry na klocka. Może być starość, może być nowość, grunt żeby trzymała fason i była wymagająca jak Ninja Gaiden II na najwyższym poziomie (jedyna gra, której nie przeszedłem bo była za trudna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 22:48, Diverso napisał:

Potrzebuję ultra-trudnej, a zarazem fajnej gry na klocka. Może być starość, może być
nowość, grunt żeby trzymała fason i była wymagająca jak Ninja Gaiden II na najwyższym
poziomie (jedyna gra, której nie przeszedłem bo była za trudna)

Dark Soulsy? Ponoć trudne, choć nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 23:31, Sigu napisał:

Polecam The Elder Scrolls IV: Oblivion. Nie przeżyjesz :P


Jeśli masz na myśli ten zakichany level scalling to dzięki :D Grałem na PC. Ale Dark Souls - to może być myśl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w nim nic złego. Gra stara się być mniej więcej trudna cały czas. Gry, z jakiegoś powodu, tak nie chcą robić...

Poza tym miałem na myśli ten magiczny suwak w opcjach, który ustala statystyki przeciwników. Na maksymalnie przesuniętym w prawo nie da się przeżyć szczura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 23:43, Sigu napisał:

Nie ma w nim nic złego. Gra stara się być mniej więcej trudna cały czas. Gry, z jakiegoś
powodu, tak nie chcą robić...

Czy ja wiem? Nie jestem osobiście fanem tego rozwiązania. Uważam że bezsensem jest że byle zakichany bandzior ma z nami szanse nawet jak mamy bardzo silną postać. No i Twój przykład ze szczurem to oddaje. Nie mam nic przeciwko trudnym grom, ale nie w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykład ze szczurem dotyczy suwaka, a nie skalowania poziomu trudności.

Poza tym chciałbym zauważyć, że podczas owego skalowania niektóre potwory znikają i zostają zastąpione przez silniejsze wersje (np. szczury).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować