Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Mnie strasznie irytowało, że na początku gry kładę zombiaka na 10 hitów (załóżmy), a na 50 levelu już na kilkadziesiąt. Czasem to już było nudno. Klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO było trzeba przesunąć suwak. Poza tym, o ile dobrze pamiętam, to zombie dość późno się pojawiają podczas normalnego zwiedzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie:
czy jak mam strój dla avatara (wpisany kod z Wiedźmina EK) to czy mogę w jakiś sposób przenieść ten strój na inne konto? np. kasując poprzednie ( w ogóle można skasować konto? )

tia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania.
1.Chyba nieraz każdemu zdarzyło się kupic grę z angielską okładką i instrukcją ale jednak z polską wersją języową gry.Z czego to wynika?Ja miałem np. tak przy Battlefieldzie 3 że okładke miałem po angielsku ale samą grę w pełni po polsku ,mimo że w naszym kraju gra wyszła z polską okładką.
2.
Pytanie o Gears of war 2 i dlc do niego ,będą działać na polskim live?Bo wiem że ponoć były problemy z edycja goty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2013 o 15:31, Triderus napisał:

Mam dwa pytania.
1.Chyba nieraz każdemu zdarzyło się kupic grę z angielską okładką i instrukcją ale jednak
z polską wersją języową gry.Z czego to wynika?Ja miałem np. tak przy Battlefieldzie 3
że okładke miałem po angielsku ale samą grę w pełni po polsku ,mimo że w naszym kraju
gra wyszła z polską okładką.


Jeśli masz ustawiony jeżyk konsoli na polski, a istnieje polska wersja językowa, to gra będzie po Polsku.Nieważne wtedy jaki jest język na okładce. Możliwe, że są jakieś gry, które nie będą miały polskiego języka, ale większość działa tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się, jeśli wersji językowej nie ma na CD, to nie będzie języka. Nieważne, jaka jest oznaczona, zazwyczaj jest to wersja EFIGS i nic poza tym. Ja mam kilka gier, które powinny być po polsku, ale nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że mój tv posiada dwa wejścia HDMi :) Uradowy tym, zapytałem się kolegi który pracuje w tym fachu jaki kabel najlepszy do konsoli. Odparł, że taki określony wzorem High Speed 1.4.

http://allegro.pl/kabel-hdmi-hdmi-2m-gold-1-4a-3d-ethernet-ferryt-i2929883639.html

Czy to jest to ? Czemu to takie tanie skoro w sklepach są po 50 zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 20:09, maAtis9988 napisał:

Żadna różnica jaki kupisz. Możesz wziąć najtańszy za 5zł. Jakość będzie taka sama.


Znajomy mi powiedział żeby kupić ten co ma napisane High Speed 1.4 bo te co nie mają takowych oznaczeń mogę się zepsuć po paru dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie kabel HDMI działa tak, że albo jest sygnał albo nie ma. Płacąc więcej, płacisz co najwyżej za jakość wykonania. Jeden kabel może wytrzymać wybuch nuklearny i zagładę zombie, a drugi może się rozpaść przy pierwszym dotknięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 21:18, theAlbii napisał:

Ogólnie kabel HDMI działa tak, że albo jest sygnał albo nie ma. Płacąc więcej, płacisz
co najwyżej za jakość wykonania. Jeden kabel może wytrzymać wybuch nuklearny i zagładę
zombie, a drugi może się rozpaść przy pierwszym dotknięciu.


W takim razie jaki mam kupić żeby nie rozpadł się po paru użyciach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup ten. Jeśli nawet się zepsuje, to nie będzie duża strata. Ja mam kabel Hama w plecionce i regulowanymi końcówkami za 60 złotych i muszę pochwalić. Nie wiem jak się sprawują tańsze, ale słyszałem coś o chwilowych zanikach obrazu i zakłóceniach. Ale jak już pisałem, te kilka złotych to nie będzie duża strata jeśli coś pójdzie nie tak, ale jeśli wszystko będzie dobrze, to będziesz miał na gierkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 21:33, Chlorofil napisał:

W takim razie jaki mam kupić żeby nie rozpadł się po paru użyciach ?

Każdy kabel HDMI się nada. Swojego czasu do xboxa360 kupiłem zwykły kabel 1.3a na allegro po 15zł. Bardzo dobry i do tego czasu mi służy jako połączenie dekodera z telewizorem. Zero problemów z sygnałem. Lepsze materiały i znaczek firmowy podnosi cenę. Nie warto przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 16:51, StraszakPL napisał:


Oczywiście, że się opłaca. X360 to świetna konsola. Niedługo pewnie będzie nowa generacja konsola, ale na Xboxa jest masa świetnych gier.To wersja 250GB z dyskiem i dwiema dobrymi grami za 900zł, czyli IMHO bardzo dobra cena.

Dnia 03.02.2013 o 16:51, StraszakPL napisał:

2. Headset jest podpinany do pada?
Dzięki za pomoc


Ten w zestawie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Tesco ostatnio widziałem Slima z jakimiś grami za 499zł. Co prawda 4gb, ale dysk 250 można za mniej niż 200 kupić. Warto przed zakupem obskoczyć tego typu sklepy. Potrafią zaskakiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować