Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2013 o 14:55, Alehor napisał:

Mam xboxa 360 250gb slim i konsoli zdarza się zawiesić przy graniu w Skyrim z HDD czy
Minecrafta, co zabawniejsze żeby konsolę zresetować muszę ją odcinać od zasilania bo
przycisk "power" po za odpaleniem charakterystycznego dla konsoli dźwięku uruchamania/wyłączania
nic nie robi :P
Frame rate spada niemiłosiernie z nieznanych mi przyczyn a obiecywane >30sec loadingi
to mżonka xD



może twoja kosola się gotuje (ma za mało przestrzeni z tyłu przez co ma słaby pobór swieżego powietrza.. ) jak często masz taki problem (wiem po sobie ze na xboxie zdarzają się tak z 10 razy w roku takie zwiechy..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaproszenie poszlo, mam nadzieje ze dobrze wpisalem gt:-D. Wyslij mi tam jakie terminy Ci pasuja najlepiej w przyszlym tygodniu nawet moze byc poniedzialek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem może polegać na tym, że przez następne kilka(naście) dni będę niedostępny. Koniec semestru, powrót do domu i brak konsoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2013 o 17:05, Sigu napisał:

Najprawdopodobniej tak. Odpowiedź na oba pytania.


Szkoda. No to poszukam czy w naszym regionie na steam jest dostępne. Dzięki za odpowiedź :)

PS. Poleci ktoś jakiegoś Diaboloklona? Torchlight posiadam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2013 o 17:38, Sigu napisał:

Problem może polegać na tym, że przez następne kilka(naście) dni będę niedostępny. Koniec
semestru, powrót do domu i brak konsoli...

Masz jeszcze 30 dni bo na tyle kupiłem golda;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2013 o 17:02, miodus napisał:



może twoja kosola się gotuje (ma za mało przestrzeni z tyłu przez co ma słaby pobór swieżego
powietrza.. ) jak często masz taki problem (wiem po sobie ze na xboxie zdarzają się tak
z 10 razy w roku takie zwiechy..)


Konsole mam 2,5 miesiąca - 2 kompletne zawiechy na Minecraft i 3 na Skyrim, spadek fps tylko na grach odpalanych z hdd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa kody na damskie koszulki dla avatarów ; )
nieb 9K9CX-HPD7G-T7WDW-PVFHV-WJ97Z
czerw HT6VD-HQR27-YJXCG-YTFQ7-YYMXZ

20130216165718

20130216165845

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2013 o 17:20, Diverso napisał:

Może masz zawalony dysk? Zwiechy w Skyrimie miałem dość często - myślę że to po prostu
urok tej gry :)


147gb z 250 tak więc jeszcze troche zostało a do skajrimia i kraszy już się przyzwyczaiłem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałby ktoś 15 minut czasu i pomógł zrobić osiągnięcie w Castle Crashers zwane Medic!? Wystarczy jedna osoba z dwoma padami i kontem gold lub jeśli ktoś ma tylko jednego pada to spróbuje skombinować jeszcze jedną osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką kupić grę na xboxa 360 ?

Na razie mam w swojej kolekcji:
Forza 4
Naruto Rise of a Ninja

Co polecacie ? Jest po prostu cała masa gier i nie wiem na co się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak jakbyś pytał się, jaki kupić samochód, bo jest cała masa i się zdecydować nie możesz. Powiedz jakie gatunki Cię interesują, co lubisz, czego oczekujesz, ile kasy możesz wydać itd. bo nic nie wiedząc nie jesteśmy w stanie Ci cokolwiek doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2013 o 17:20, Chlorofil napisał:

Co polecacie ? Jest po prostu cała masa gier i nie wiem na co się zdecydować.


To pytanie pojawia się standardowo na każdej stronie, przeglądnij poprzednie posty i na pewno coś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Chodzi o wydruk na płytce z grą.Otóż niedawno kupiłem nową oryginalną grę na X-a i później po paru godzinach grania zorientowałem się że odcienie kolorów na płycie są zdecydwonaie inne niż na pozostałych moich grach na xboxa 360(bardzo dobrze to widać na podstawie loga Xboxa na płycie).Przypomina to jakby w tłoczni kończył się tusz.Zdarza się takie coś?Czy takie zdarzenie jest możliwe?

Pytam z ciekawości ,bo po raz pierwszy mam z tym do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2013 o 17:32, theAlbii napisał:

To tak jakbyś pytał się, jaki kupić samochód, bo jest cała masa i się zdecydować nie
możesz. Powiedz jakie gatunki Cię interesują, co lubisz, czego oczekujesz, ile kasy możesz
wydać itd. bo nic nie wiedząc nie jesteśmy w stanie Ci cokolwiek doradzić.


Hmm... gry akcji, bijatyki, sportowe. Wacham się nad strzelankami, z reguły jestem zatwadziałym PCtowcem i zapewne ciężko się gra w strzelanki na padzie. Zanim namierzysz, wciśniesz spust to już padasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jest to możliwe. O ile kupowałeś grę, na której był naklejony kod kreskowy identyfikujący grę, to musi być jakiś pomniejszy błąd druku. Ja zauważyłem, że niektóre nadruki EA różnią się od reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować