Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Zmienia. Bardzo zmienia. To nie jest czyste piractwo. To jest obejście systemu zabezpieczeń. Mam klucz, klucz odblokowuje mi wersję gry. Nie ma problemu. Mogę grę pobrać ze Steam, mieć ją w bibliotece. Tam wyświetli mi się, że muszę grę kupić, ale jak odpalę .exe gry, to się normalnie uruchomi. Wprowadzam klucz i gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2013 o 16:42, Sigu napisał:

Zmienia. Bardzo zmienia. To nie jest czyste piractwo. To jest obejście systemu zabezpieczeń.
Mam klucz, klucz odblokowuje mi wersję gry. Nie ma problemu. Mogę grę pobrać ze Steam,
mieć ją w bibliotece. Tam wyświetli mi się, że muszę grę kupić, ale jak odpalę .exe gry,
to się normalnie uruchomi. Wprowadzam klucz i gram.


Idę sobie ulicą a tam puste zapalone auto. Wsiadam i widzę wszystkie dokumenty na siedzeniu pasażera. No to mogę jechać:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłeś, że na szybie wisiała karteczka, na której było napisane, że możesz sobie wziąć samochód.

Poza tym to trochę inna sytuacja.

Instalowanie gier pobranych z Internetu nie jest problemem. Problemem staje się, gdy grę zaczynasz crackować i w nią grać. Tutaj wszystko odbywa się bez tych czynności. Po prostu wpisujesz kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś wrzuci linka ze stanowiskiem MSu na ten temat, który to puścił sprawę bokiem, czym sam praktycznie pozwolił na rejestracje wielu gier dopóki ma się klucz z Gearsów za 10zł w biedronce, to dyskusja chyba będzie zakończona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żaden z wydawców chyba nie robi w ten sposób, nie przejmują się tym. Wszystko wrzucają pod "piractwo jest złe", a to po prostu nie jest piractwo, nie w czystej formie. Poza tym MS ma tutaj średnio do gadania, bo oni dostarczają tylko usługę. Zabezpieczenie gry leży po stronie wydawcy. Batman: AA uwierzytelnia grę online. Square Enix się postarało. Warhammer 40k już nie sprawdza. Kody działają na obu grach... Zastanawia mnie tylko, czy aby na pewno można pobrać grę (losową kopię) z Internetu i wprowadzić hasło. Nie jestem pewien, ale kiedyś to sprawdzę. W celach edukacyjnych, oczywiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w takich celach edukacyjnych kiedyś zrobiłem eksperyment z GTA IV i kodem z Kane & Lynch: Dead Men. I zgadnijcie co?

Oczywiście gra po podaniu kodu, zarejestrowała się na moim koncie, dodatkowo mogłem spokojnie zdobywać osiągnięcia, a nawet zagrać w sieci z innymi graczami (choć tego nie chciałem, sprawdzałem głównie singla).

Dziwne, ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2013 o 23:20, Sigu napisał:

Do Batmana CD-Key do gry jest zarówno kodem do Live.

Możliwe. Batman to tylko na xboxie bo nie widze grania w to na klawiaturze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: te kody na 1800 punktów na dodatek Euro 2012 działają tylko na zakup Euro 2012, czy to po prostu punkty? Bo gdzieniegdzie walają się za półdarmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2013 o 14:24, Dared00 napisał:

Pytanie: te kody na 1800 punktów na dodatek Euro 2012 działają tylko na zakup Euro 2012,
czy to po prostu punkty? Bo gdzieniegdzie walają się za półdarmo.

Można użyc na co się chce z tego co wiem. A gdzie, jeśli można wiedzieć, "walają się za półdarmo"? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2013 o 20:46, knopfler napisał:

Można użyc na co się chce z tego co wiem. A gdzie, jeśli można wiedzieć, "walają się
za półdarmo"? :P

W Realu je kiedyś widziałem za bodajże 47 zł, nie wiem, czy jeszcze są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2013 o 20:47, Dared00 napisał:

W Realu je kiedyś widziałem za bodajże 47 zł, nie wiem, czy jeszcze są.

Rzeczywiście strasznie tanio. Akurat Real mam blisko, to jutro może się rozejrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem. Kupiłem ostatnio pada od X''a do PCta. Przez dwa tygodnie wszystko chodziło ładnie ale pewnego dnia zauważyłem, że przycisk RB jest uszkodzony. Normalnie buttony "pstykają" kiedy się je wciska i po tym można poczuć czy się go wcisnęło czy nie. U mnie prawy button jest "miękki" tzn. nie ma kliknięcia przy wcisku i może zostać wciśnięty nawet wtedy kiedy tylko go muśniemy palcem. Jest to bardzo denerwujące. Nie wiem czy bawić się w sprawy z gwarancją czy oddać go po prostu do jakiegoś serwisu? A może pobawić się z nim sam? Dodam tylko, że w pudełku nie było żadnej karty gwarancyjnej i to mnie troszkę martwi. Z drugiej strony w instrukcji pisze coś o gwarancji, więc sam już nie wiem. Proszę o jakąś radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki sam "problem", ale nie uważam go za problem.
Wg. prawa do złożenia gwarancji w ciągu 2 lat powinien starczyć paragon. Karty gwarancyjne są przeżytkiem. Możesz się w to bawić, ale na prawdę - to nie jest aż takie denerwujące przy odrobinie wprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2013 o 20:54, Sigu napisał:

Wg. prawa do złożenia gwarancji w ciągu 2 lat powinien starczyć paragon.


Jaka jest szansa, że wymienią tego pada? Lepiej składać u Microsoftu czy iść do Media Expert gdzie go kupiłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2013 o 15:19, WeziWoo napisał:

Jaka jest szansa, że wymienią tego pada? Lepiej składać u Microsoftu czy iść do Media
Expert gdzie go kupiłem?


Idź do sklepu i się dowiedz. Guzik popsuty po dwóch tygodniach to kpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już pewnie słyszeliście, weekend Xbox Live Gold zaczyna się już od jutra.
Jeśli chcecie pochwalić się kiedyś wnukom, że graliście przez Sieć z Konsulem/Konsulami, to zgłaszam się na ochotnika.

Poza Mass Effectem 3, Halo: Reach, Fable 3 i trzecimi Gearsami wiele nie mam, ale mam dziwne wrażenie, że tyle powinno nam wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować