Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2013 o 12:52, ww3pl napisał:

trzecimi Gearsami

Jeśli jesteś oszczędny jak ja i nie posiadasz DLC''ków to może uda się coś pyknąć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2013 o 20:19, theAlbii napisał:

> trzecimi Gearsami
Jeśli jesteś oszczędny jak ja i nie posiadasz DLC''ków to może uda się coś pyknąć. :)

Cool, zbierzmy jeszcze ze dwie osoby i można grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2013 o 20:19, theAlbii napisał:

> trzecimi Gearsami
Jeśli jesteś oszczędny jak ja i nie posiadasz DLC''ków to może uda się coś pyknąć. :)


Wwww mordę... kupę czasu szukałem kogoś na coopa do GoW3 a jak się nadaża okazja to urlop bez konsoli Q_Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam powoli szukać osoby do kampanii co-op w Gears of War na poziomie Insane. Jeden warunek: ja gram jako Dom. Jeśli ktoś jest chętny, to niech napisze do mnie na Live: Siguardius, lub wyśle maila: siguardius@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fifa 12 i problem z padem.
Wszystkie inne gry śmigają aż miło, ale niestety przy FIFE logo Xboxa na padzie co chwila miga tak, jakby próbowało się łączyć z xboxem i nie działa połowa sterowania. Nie mogę wrzucać, podawać na dobieg. Co by było śmieszniej - jak przytrzymam podanie, to podaje górą, albo na dobieg. Any ideas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2013 o 16:46, Baluk25 napisał:

Any ideas?


Może logo miga bo masz słaba baterie, a w grze zmieniło Ci się sterowanie? Nie pamietam dokładnie jak to było w 12stce, ale przy wyborze strony masz ikonkę pada, a pod spodem masz rodzaj sterowania, które zmienia się triggerami (LT i RT), może przez przypadek ustawiłeś "Dwa przyciski" i dlatego Ci nie działa połowa sterowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się do was z pytaniem: za ile jestem w stanie opchnąć xboxa 360 Elite 250 GB + około 10 gierek+ 2 pady? Wygląda właściwie jak nówka, nawet ryski nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak to wygląda z kupnem używanych gier które maja multi ? Mam na myśli m.in. np. Fifę 13 lub Battlefielda 3. Kupując używaną grę mogę grać w multi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2013 o 17:25, Chlorofil napisał:

Witam. Jak to wygląda z kupnem używanych gier które maja multi ? Mam na myśli m.in. np.
Fifę 13 lub Battlefielda 3. Kupując używaną grę mogę grać w multi ?


Tak, o ile nie ma online passa (np. gry od Ubisoftu w stylu Assassin''s Creed 3 mają). Wtedy (jeśli pierwszy właściciel zużył kod do multi), musisz kupić nowy.
Ale większość gier nie ma takiego ograniczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2013 o 17:44, Chlorofil napisał:

A np. Fifa bądź Battlefield 3 mają taki online pass ?


Tak, obie go wymagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2013 o 17:44, Chlorofil napisał:

A np. Fifa bądź Battlefield 3 mają taki online pass ?


Gry wydawane po 2010 roku zazwyczaj mają online pass, jeśli mają multi (albo i nie -> KoA:R).

Wyłączając Halo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15 eksluziwów brzmi naprawdę fajnie, zobaczymy co z tego wyjdzie i czy 10 z nich to nie są np. Kinect Adventures 2 :) Kinect to raczej nie jest moja bajka, no ale nie ma co przekreslac z góry Kinect 2, może to wypali.

Co mnie natomiast wkurza, to że MS nadal nie zaproponował niczego w opozycji do PS+, sorka ale Gold jest fajny może w USA, ale żyję w Polsce i jeżeli mam dalej płacić za multi i jakieś beznadziejne przeceny to wybiorę w nowej generacji PS. Nie żebym się spodziewał, że MS akurat coś w tej materii zmieni, no ale szkoda i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 20:36, Smooqu napisał:

Co mnie natomiast wkurza, to że MS nadal nie zaproponował niczego w opozycji do PS+

Przecież zaproponował: opłatę za używki. MS DO BOJU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 21:05, Dared00 napisał:

Przecież zaproponował: opłatę za używki. MS DO BOJU.


Wow. Włączyłem konferencje w połowie, ale skoro tak to teraz wybieram MS. Oni to umieją zadbać o konsumenta.


No i w CODzie będą psy :D HAU, HAU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować