Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 14.06.2013 o 15:05, Shadover napisał:

Ja Fable III nie mogę pobrać bo element jest nie dostępny dla wybranej lokalizacji ;/


Jeśli masz konto Gold i jesteś zarejestrowany w Polsce, to powinieneś móc.
http://marketplace.xbox.com/en-GB/Product/Fable-III/66acd000-77fe-1000-9115-d8024d5308d6?NoSplash=1

<edit>
Problem się pojawia, gdy masz konto zarejestrowane w innym regionie niż jesteś obecnie. W takiej sytuacji może pomóc migracja konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2013 o 18:00, Sigu napisał:

Problem się pojawia, gdy masz konto zarejestrowane w innym regionie niż jesteś obecnie.
W takiej sytuacji może pomóc migracja konta.


Kurczę nie chce się przenosić na Polskiego live, bo podobno same minusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz dość nową konsolkę możesz zrobić pewien myk. Na każdym xboxie trzy pierwsze konta założone z poziomu konsoli dostają na start miesiąc golda. Zakładasz konto na PL, masz na nim miesiąc golda, zasysasz Fable III, a w następnym miesiacu Halo 3 i Assassina 2. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc golda jest, jeśli dodasz kartę kredytową przy rejestracji ( a przynajmniej ja nie dostałem, warunkiem było dodanie).

@Shadover
Nie ma Netflixa, nie ma niektórych aplikacji.
Nic co by zainteresowało gracza. Jeśli chodzi o gry, to zawartość jest taka sama z wyjątkiem kilku gierek (w Polsce jest niedostępny Shank i Intel Discovery). Poza tym po pewnym czasie, jak zdobędziesz wszystkie osiągnięcia, to możesz chyba przenieść się z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2013 o 23:14, Sigu napisał:

Miesiąc golda jest, jeśli dodasz kartę kredytową przy rejestracji ( a przynajmniej ja
nie dostałem, warunkiem było dodanie).


Zawsze trzy pierwsze konta założone na konsoli dostawały miesiąc golda bez znaczenia, czy miały dodaną kartę, czy nie. Coś zmienili ostatnim czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja logowałem się jakieś... Jakiś rok temu. Warunkiem było dodanie karty podczas kroków początkowych. Może teraz jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o wycenę mojego Xboxa 360.

Xbox 360 Slim 250GB rok produkcji 2010. W skład zestawu wchodzi całe okablowanie, kabel vga, bezprzewodowy pad, headset oraz cztery gry:

- Naruto Rise of a Ninja
- Forza 4
- Red Dead Redemption GOTY
- GTA IV + Episodes from Liberty City Complete Edition

Konsola jest w bardzo dobrym stanie wizualnym jak i technicznym. Nie mam z nią żadnych problemów.

Ile bym dostał za nią na Allegro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba zrobić, żeby dostać konto gold za darmo? Nigdy się jeszcze z mojej konsoli nie rejestrowałem, a teraz, gdy mam konto, na pewno nie jest to konto gold - gdy chce skorzystać z IE pojawia się komunikat, że muszę takie konto wykupić i mam kilka subskrypcji i opcji płatności do wyboru, a po darmowym goldzie ani śladu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach
U mnie po zarejestrowaniu samoczynnie uaktywniło się konto Gold na miesiąc, co miało być czasem na sprawdzenie Gold''a i zachęceniem do wykupienia na dłuższy okres. Pojawił się nawet komunikat z inf. o darmowym Goldzie. Na pewno nie ma tam wśród tych opcji "wypróbuj konto Gold" lub coś w tym stylu? Jeśli nie to nie mam pojęcia. Powinno się uruchomić samoczynnie o ile nie łączyłeś wcześniej konsoli z internetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz dostępu do darmowego konta Gold (chociaż jeśli kupowałeś nową konsolę, to powinna być w opakowaniu kartka z darmowymi trzema miesiącami), to najlepiej wejść na stronę keye.pl i zakupić 12 lub 12+2 miesięcy Gold za około 150zł. Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2013 o 23:14, Sigu napisał:

...


Przeniosłem się na Polskiego live i nie jest tak źle, jak myślałem. A Fable III ładnie się pobrał.
Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak byłeś na zagranicznym Live, to mogłeś normalnie pobierać gry? Zastanawiam się, bo jest kilka darmowych lub płatnych gierek niedostępnych w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2013 o 15:02, Sigu napisał:

Jak byłeś na zagranicznym Live, to mogłeś normalnie pobierać gry? Zastanawiam się, bo
jest kilka darmowych lub płatnych gierek niedostępnych w Polsce.


Odkąd jestem w Polsce to pobierałem tylko dema, z pełnych wersji pobrałem "Doritos Crash Course 2" pierwszy epizot "The Walking Dead","Happy Wars" i nie było żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi np. o Intel Discovered czy Shank, które są niedostępne w Polsce, a dostępne za granicą. Nie wiem czy nie przenieść się za granicę i nie pobrać sobie tych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2013 o 16:07, Sigu napisał:

Chodzi mi np. o Intel Discovered czy Shank, które są niedostępne w Polsce, a dostępne
za granicą. Nie wiem czy nie przenieść się za granicę i nie pobrać sobie tych gier.


Tych gier akurat nie pobierałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2013 o 10:56, Luk04229 napisał:

U mnie po zarejestrowaniu samoczynnie uaktywniło się konto Gold na miesiąc, co miało
być czasem na sprawdzenie Gold''a i zachęceniem do wykupienia na dłuższy okres. Pojawił
się nawet komunikat z inf. o darmowym Goldzie. Na pewno nie ma tam wśród tych opcji "wypróbuj
konto Gold" lub coś w tym stylu? Jeśli nie to nie mam pojęcia. Powinno się uruchomić
samoczynnie o ile nie łączyłeś wcześniej konsoli z internetem.

Nic takiego nie widzę. A gdzie dokładnie się aktywuje konto Gold? Może faktycznie jest gdzieś taka możliwość, ale nie potrafię jej znaleźć w gąszczu menu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale łączyłeś się już z netem? Bo konto na konsoli a konto w Live to różne rzeczy ;] (a przynajmniej: to drugie trzeba zakładać jakby "od nowa", żeby MS miał Cię po prostu w swoim systemie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2013 o 11:22, Daelor napisał:

Ale łączyłeś się już z netem? Bo konto na konsoli a konto w Live to różne rzeczy ;] (a
przynajmniej: to drugie trzeba zakładać jakby "od nowa", żeby MS miał Cię po prostu w
swoim systemie).

Tak, niedawno podłączyłem konsolę do Internetu po raz pierwszy, dostałem jakiegoś tam systemowego nicka (tzn. dostałem automatycznie, nie wymyślałem sobie sam) i ściągnąłem jakieś demo, a potem IE, z którego korzystać nie mogę, bo nie mam konta Gold.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować