Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Ja już nigdy więcej. Mam coś takiego, że jak gram w nudne/słabe gry, to po 10 minutach mnie boli głowa i wraz z czasem boli coraz bardziej.

Crackdown wraz z paroma innymi tytułami należy do tej kategorii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FIFA 06, która jest dostępna na Xboxa 360 - FIFA 06: Road to World Cup - Ma współczynnik ukończenia na poziomie 69% i... tylko 6 osiągnięć. Druga FIFA - 2006 FIFA World Cup ma poziom ukończenia na poziomie 24%, ale to nie zmienia faktu, że to nadal tylko 5 osiągnięć.

@Damianuss1
Tak... Wydaje się być całkiem dobrze ocenianą grą. No i osiągnięcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat pula kart w 12 jest spora. Do puli achievementowej dodano graczy z letniego okienka transferowego, czyli całkiem sporo nazwisk. Są w tym gracze brązowi, więc wcale nie tacy rzadcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem, wiem. Ale wcześniej to była prawdziwa katorga zdobyć tego acziva. Z tego co się orientuję to w 13 nadal jest z tym masakra. Wydałem kilkaset tysięcy monet na paczuszki i lipa.. musiałem sobie odpuścić walkę o tysiaczka. ;<

Btw. Czy ktoś nie ma ochoty powiększyć swojej kolekcji gier o parę tytułów? http://tnij.org/kryptoreklamaalbiego
Szukam pieniążków na Assassina, albo Dragon's Dogma. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kupuję w tych cenach i nie masz już nic ciekawego :P

Ja pokupowałem, zbieram pieniądze na AverMedia Live Gamer Portable, ale ode mnie też nikt nie chce kupować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako iż niedawno skończył mi się Gold, a kuzyn zakupił CoD: BO 2, to chciałbym trochę pograć na multi z nim.
Jest ktoś, kto mógłby poratować kodem na Golda? Nawet na dwa dni, przygarnę cokolwiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuję drugie dno w tym całym graniu. Chcesz za darmo gierki od Microsoftu! Ale nieważne... :P

Z kodem może być ciężko. Nie ma zbyt wielu kodów na Gold, które są darmowe. Najlepiej, założyć nowe konto i dostajesz wtedy miesiąc gratis po dodaniu opcji płatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sam zamówiłem BO2, bo akurat są fajne promocje na wersję na Xboxa(swoją drogą to naprawdę dziwne, że wersje konsolowe są tańsze od PC...), i z tego co mi wiadomo w pudełku powinien być klucz na golda. Jeśli będzie to ci wyślę. :) Jak możesz to skontaktuj się ze mną przez Steam albo XBL, bo jak znajdę chwilę to przeszukam też pudełka od gier, może coś znajdę. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, te gierki za Golda kuzyn już pościągał, więc możemy grać obydwoje. Zresztą, nie prosiłbym kogoś o Golda żeby pograć w Crackdown :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Nie znajdziesz ich. A nawet jeśli, to będzie trudno. Ja sam będę potrzebował, żeby sobie pobrać nowy zestaw :D

Chyba trzeba kupić sobie cały pakiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 16:38, Sigu napisał:

Czuję drugie dno w tym całym graniu. Chcesz za darmo gierki od Microsoftu! Ale nieważne... :P

Triale 48h nie dają statusu gold i używając ich np. nie pograsz w multi Halo 4, które takiego statusu wymaga. 14-dniowe kody zmieniają status konta z free na gold i wtedy można grać w halo, oraz zasysać gierki. :)

Btw. Trick z japońskimi kontami nadal działa, a przynajmniej działał dwa dni temu, więc można sobie łatwo wygenerować parę kodów na 48h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś prowokatorem, no ale ok.

Sony dało Assassin''s Creed 3 na chwilkę. MS dał Assassin''s Creed 2 na zawsze.

Co na to forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolę za 59 zł dostać 12 całkiem nowych gier na trzy miesiące (jeden, trzymiesięczny abonament daje możliwość załapania się na co najmniej cztery rzuty gier) i każdy kolejny miesiąc, w którym będę miał w przyszłości abonament (stąd 'o chwilce' nie ma mowy), niż dwie miesięcznie, dużo starsze, na zawsze. Do końca mojego abonamentu jeszcze półtorej miesiąca, a sam nie mam już pojęcia, co robić z tymi grami, bo...
... jest ich za dużo. Choć konferencja Sony była słabiuchna, to na głos krzyknąłem "YES" gdy ogłosili AC3 na wrzesień.

Wybacz, ale to już kwestia gustu, więc ciężko tutaj wmawiać co lepsze, a co gorsze. Jeśli odpowiada Ci taki odpowiednik Plusa na X360, w porządku. Ja pozostaję w przypadku abonamentu przy Sony, zostając przy silverze na X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolę achievementy, może dlatego mam Xbox 360, Windows Phone i Gamerscore. Poza tym... Dla mnie to jest tak, że Gold mam tak, czy inaczej. Darmowe gry to tylko dodatki, które ostatnio podciągnęły mi Gold pod budżet growy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2013 o 20:53, Sigu napisał:

Co na to forum?


Ja wolę zdecydowanie dostać coś nowego nawet czasowo, niż staroć na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować