Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Rozumiem, że zaznaczyłeś udostępnianie połączenia we właściwościach sprzętu Blue Connect w połączeniach sieciowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2013 o 09:12, ww3pl napisał:

Rozumiem, że zaznaczyłeś udostępnianie połączenia we właściwościach sprzętu Blue
Connect w połączeniach sieciowych?



tak.
Ale ja nie piszę o problemie z blue connect tylko z drugim internetem (NETIA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam pewien problem ze swoja konsola mianowicie : kupilem dzisiaj gta v odpalam gre pyta mne o aktualizacje daje ze chce by atualizowal , aktualizuje i nagle wyskakuje mi przy koncu blad aktualizacji ze naped nie moze odczytac plyty nastepnie resetuje konsole i wychodzi ekran blad bym przeczyscil plyte zresetowal konsole lecz to nie pomaga nie rozumiem ? nie znam sie na konsolach mozecie jakos pomoc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli kupię monitor komputerowy z wbudowanymi głośnikami, muszę kupować coś dodatkowo, czy wystarczy podłączyć konsolę np. kablem HDMI->DVI i z composite''a do wejścia audio w monitorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dokupisz odpowiednią przejściówkę za około 3zł, to powinno działać bezproblemowo. Twój monitor nie ma przypadkiem wejścia HDMI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie stać mnie, biednego studenta na monitor panoramiczny z HDMI :P Tym bardziej szkoda, bo wtedy przecież żadnych przejściówek ani nic bym nie potrzebował ;>
Dzięki za odpowiedź, przejściówka już zamówiona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuję zakup jakiegoś pendrive''a do instalacji "play disc" GTA V, co by napędu nie zażynać. Teraz pada pytanie jak wygląda kompatybilność z USB 3.0? Spotykałem się z różnymi opiniami, i jedyne czego jestem pewien to że Sandisk USB 2.0 gwarantuje współpracę z konsolą, z czym wiele pendrive''ów innych marek ma problem. Wiem że konsola nie wykożysta potencjału USB 3.0, jednak prędkości odczytu i tak były by większe niż w przypadku dowolnego pendrive''a 2.0. Odczyt 15mb/s (minimalny zalecany dla GTA V) to największy jaki widziałem w przypadku dostępnych mi urządzeń. Może mi ktoś zdać relacje z użytkowania pendrive''ów 3.0, lub polecić jakiś 2.0 z prędkością odczytu większą niż 15mb/s?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Konsola nie posiada złącz 3.0, więc jest oczywiste, że nie wykorzystuje "potencjału" tego standardu.
2) Większość pendrive''ów które są dostępne na rynku ma prędkość odczytu i zapisu taką samą jak dysk konsoli. Z tego co pamiętam, to dyski 2.5'' są chyba wolniejsze.
3) Jaki ty w ogóle masz dysk konsoli, że zapisujesz na prndrivie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2013 o 13:22, Sigu napisał:

3) Jaki ty w ogóle masz dysk konsoli, że zapisujesz na prndrivie...?


250gb - jednak w przypadku GTA V, Rockstar nie zaleca instalacji omu dysków na jednym nośniku pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2013 o 11:40, Phenom napisał:

Mam w akademiku konsole, ale nie mam jeszcze netu i czy moge jakos inaczej spatchowac
GTA? Bo mi auta znikaja z garazu. :(

Może da się przekopiować łatkę z innej konsoli, gdzie udało się już ją pobrać i wrzucić na pendrive, hm?
Ewentualnie zaiwaniaj z dyskiem i grą do znajomego, który ma X360 i Internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz szukać Internetu. Samochody znikają tak czy inaczej. Jedynym sposobem posiadania samochodu jest jego kupienie. Mam najnowszą łatkę i nadal znikają samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się nad kupnem X360: czy wersja z 4GB pamięci jest warta kupna, czy lepiej dołożyć trochę kasy i mieć te 250GB na instalki i inne?
Tak naprawdę mam mało czasu na gry - i jak gram to zazwyczaj 1-2 tytuły równocześnie.

Aha - i konsola nie pod GTA V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat to czy konsola pod GTA V, czy nie, to nie ma za bardzo znaczenia. 4GB odradzam. Problemem może okazać się, że nie będziesz miał miejsca na cokolwiek na dysku. Gry zainstalowane szybciej działają. Poza tym są darmowe gry dostępne dla graczy, są darmowe gry dostępne dla konta Gold, są w końcu gry F2P. Za dużo tego, żeby mieć dysk 4GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 15:00, Sigu napisał:

Akurat to czy konsola pod GTA V, czy nie, to nie ma za bardzo znaczenia. 4GB odradzam.
Problemem może okazać się, że nie będziesz miał miejsca na cokolwiek na dysku. Gry zainstalowane
szybciej działają. Poza tym są darmowe gry dostępne dla graczy, są darmowe gry dostępne
dla konta Gold, są w końcu gry F2P. Za dużo tego, żeby mieć dysk 4GB.


Dzięki - o taką odpowiedź mi chodziło.

I jeszcze jedno - czy X potrafi zapisywać gry, savy na dysku sieciowym czy nie? (bo na pendrivie do 32 GB to wiem, że tak). I jak wygląda w ogóle współpraca z dyskami w sieci (pytam pod kątem odtwarzania filmów/jakie formaty)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować