Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

To nie jest wina Microsoftu, to wina Square Enix. Gra nie została przez nich wydana w Polsce w usłudze Games on Demand.

@Lordpilot
Ani Microsoft Polska ani Cenega nie pomogą w tej kwestii. Jedyne co Microsoft powinien zrobić (i zapewne to wkrótce zrobi), to podmiana gry w promocji dla Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2014 o 02:30, theAlbii napisał:

O co chodziło z tym hitmanem? Mam konto na PL i bez problemu pobrałem z polskiego live
polską wersję ;)


Początkowo Hitman nie był dostępny w Polsce jako część usługi Games on Demand. Jak pisałem 1 do Xbox Support, to napisali, że naprawią błąd i dwa dni później Hitmana dało już się pobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2014 o 09:57, Baluk25 napisał:

Ma ktoś rzucić jednym kodem na xbox live? (Ten 48 godzinny, co by było można na multi
pograć chwilę)

Nie wiem czy zadziała poza UK, ale możesz spróbować. Darmowy kod na tygodniowego Golda:

► 1 week of Xbox gold for free
http://10ws.co/1iHm4uL
Enter code ''M95MN’ at top right of page and register details.
Select NO on the ''are you a Xbox Live member’ question.
Enter code given on email on your xbox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli kupie xboxa 360 w wersji 4GB i potem dokupie dysk twardy 60gb, to moge go normalnie zmienic z tym 4gb?

I jaki dysk 60gb polecacie? Jak mam odroznic oryginal od jakiejs podrobki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2014 o 15:05, SplitGrave napisał:

Jesli kupie xboxa 360 w wersji 4GB i potem dokupie dysk twardy 60gb, to moge go normalnie
zmienic z tym 4gb?

Te 4GB w konsoli to pamięć flash zapewne zamysłem Microsoftu było by można było zapisy przechowywać, gdy kupisz dysk normalnie go wsadzasz i masz i 4GB flashu i dysk do dyspozycji :).

Dnia 01.06.2014 o 15:05, SplitGrave napisał:

I jaki dysk 60gb polecacie? Jak mam odroznic oryginal od jakiejs podrobki?

Hmmm dyski oryginalne są zwykle droższe od podróbek.

Tak swoją drogą chyba teraz xboxa z poprzedniej generacji sie nie opłaca kupować, mało ciekawych tytułów, lepiej chyba PS3 kupić ;>, taka moja mała sugestia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2014 o 17:20, SplitGrave napisał:

Jeszcze jedno: która wersja xboxa jest najmniej awaryjna? Nie chcę kupić, a potem po
miesiącu oddawać na gwarancję bo się przegrzewa, zawiesza etc.

Wszystkie slimy (stare i nowe) powinny działać bez problemu, a przynajmniej mieć możliwie najmniejszą awaryjność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuje ktoś z was MSP przeznaczone na rynek amerykański lub walutę USD? Muszę kupić dwa dodatki do gry, które są niedostępne w Polsce przez moje konto US, ale nigdzie nie mogę znaleźć kodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2014 o 02:41, StrictlyBananas napisał:

Kupuje ktoś z was MSP


Na allegro są, wpisz "xbox live" i powinieneś znaleźć. Z tego co wiem, to z Polskiego Live zniknęły punkty MSP i gry można kupić za pieniądzę (paypal,karta kredytowa). Na allegro dostać możesz też kartę o wartości np 50 lub 100 zł, za którą możesz kupić wybraną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że można kupować za walutę lokalną. Byłem w grupie testującej cały proces implementacji tego systemu płatności. Potrzebuje jednak MSP(US)/USD, bo jak pisałem, muszę kupić dodatek, który jest nieodstępny w Polsce, pobrać go za pomocą innego konta i cieszyć się grą dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2014 o 10:23, StrictlyBananas napisał:

Tylko zauważ, że to są MSP, które są przeznaczone na konta europejskie i nie da się ich
odebrać na koncie US.


Hmm, to ciężka sprawa. Ale w ostateczności, możesz założyć konto europejskie na innej konsoli, zakupić na nie MSP, kupić to co Cię interesuje, i potem na swoim profilu US Pobrać profil, który założyłeś i pobrać jego zawartość, gry będą dostępne na twoim profilu bez koniecznosci logowania się na profil EU. Nie wiem tylko jak to się odnosi do dodatków, DLC itd. Ale na allegro sprzedają konta zawierające zestawy gier, które dostajesz właśnie w taki sposób. Niech ktoś mądrzejszy się wypowie, bo nie wiem w sumie nic na temat MSP, to są tylko spekulacje ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nie rozumiesz mojej sytuacji.

Moim głównym kontem jest konto na Polskę. Założyłem konto na US, żeby pobrać kilka darmowych gierek, które nie są dostępne na moim głównym koncie.

W Polsce niedostępne jest np. DLC Multiplayerowe dla TimeShift i Anniversary Episodes to Tom Raider: Legend. Jako, że kocham achievementy, to chcę pobrać oba DLC, ale do tego muszę użyć konta US. Z tego powodu są mi potrzebne karty pre-paid z $ lub MSP przeznaczonymi na rynek US.

Dużo kombinowania, no ale achievementy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh jakaś paranoja. Próbuję odpalić gry od Teltale - Wolf i Walking Dead, w momencie kiedy ma się wczytać manu pojawia się czarny ekran i koniec -.-. Dawno nie odpalałem tych gier i teraz z racji, że powychodziły nowe odcinki to chciałem sobie zagrać. Na obu grach to samo, ktoś miał podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2014 o 22:27, knopfler napisał:

Wyczyść pamięć podręczną. Czasem pomaga. Jak nie to skasuj i ściągnij jeszcze raz.

Pomogło czyszczenie, strasznie długo się ładują te ich gry :P. Już GTAV się szybciej wczytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, pytanie mam - czy migracja profilu na polski xbox live ciągle jest taka zła? Chciałem sobie kupić kilka gier ale nie mogę podłączyć swojej karty kredytowej ze względu na różnice regionów.. Czy to prawda, że przy migracji tracę gry zakupione przez xbox live? Wydaję się to trochę niemożliwe, ale wole zapytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować