Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

czy ja wiem czy zła..? konto xboxowe to też wiadomix, że konto [MS], czyli w moim przypadku korzystane także w telefonie w windowsem i bezproblemowo podpiąłem swoją kartę (debetówkę! ;p) i na tele kupilem jakies gry czy aplikacje takze z kupnem gier na konsole podejrzewam, ze tez by nie bylo najmniejszego problemu. a co do zakupionych gier to raczej watpie takze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sa jakies sklepy gdzie sprzedaja ame kody na gry? Bo zalezy mi na czasie a chcialbym sobie kupic f1 2012 lub 2013. Gra ktos zreszta moze w obie te czesci? Ktora lepsza w grywalnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest przecena na gry od R* w cyfrowym wydaniu. Powiem szczerze, że pierwszy raz odkąd mam tego Xboxa kupiłem coś z gier na żądanie. 15 zł za MC.LA i naprawdę fajny aczkolwiek już leciwy Bully.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sam skorzystam dla table tenis :) w wersji pudełkowej kiedyś kupiłem za 3 dyszki, ale (jak widać na szczęście) płytka była tak mocno porysowana, że gra nie dała się zainstalować na dysku i zwrócono mi hajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy mogę tutaj to napisać, ale skoro to temat o X360... mam do sprzedania Assassin''s Creed IV po polsku, w idealnym stanie, 70 + przesylka. Jeżeli ktoś by chciał to 533 560 607 to mój nr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Posiadam 2 pady do x360 i czy mogę dokupić do nich kabel USB i po podłączeniu do PC będą działać???

EDIT: Ewentualnie taki receiver bezprzewodoy z allegro, będzie działac??? Ma ktoś coś takiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 09:37, Luk04229 napisał:

Mam pytanie. Posiadam 2 pady do x360 i czy mogę dokupić do nich kabel USB i po podłączeniu
do PC będą działać???

EDIT: Ewentualnie taki receiver bezprzewodoy z allegro, będzie działac??? Ma ktoś coś
takiego???


Ja kiedyś kupiłem pada z odbiornikiem, a potem dokupiłem zwykłego xboxowego i oba działają na tym odbiorniku, więc zakładam, że nie powinno być z tym problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 13:57, Nufiko napisał:

ciach

Acha, dzięki. A jeszcze jedno pytanie czy ktoś wymieniał te gumki na drążkach (wiem wiem że to głupio brzmi :D)?? Znalazłem 2 rodzaje do wymiany, albo same nakładki http://allegro.pl/nakladki-gumki-silikonow-pad-ps3-ps4-xbox-360-one-i4555622205.html czy może opcja 2 całe drążki http://allegro.pl/drazek-gumka-gumki-grzybki-do-pada-pad-xbox360-i4596539530.html
Bardzo proszę o porade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam na swojego x360 gwarancje do marca. moge ot tak sobie zamowic serwis coby mi konsole od srodka wyczyscili z kurzu itp w ramach gwarancji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2014 o 19:59, Zauri napisał:

mam na swojego x360 gwarancje do marca. moge ot tak sobie zamowic serwis coby mi konsole
od srodka wyczyscili z kurzu itp w ramach gwarancji?

Nie. Gwarancja obejmuje tylko uszkodzenia mechaniczne niewynikające z twojej winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie kupujcie nowego Horizon 2 na 360tkę. Matko, nie miałem pojęcia, że MS może tak zrobić w ciula tak dużą bazę odbiorców na starą generację. Wiedziałem, że gra nie będzie wspierana DLCkami, ale nie miałem pojęcia, że to absolutnie wykastrowany produkt, który wygląda gorzej niż pierwsza część tej gry. Pierwszy raz od... lat, dosłownie lat, mam ochotę sprzedać zakupioną grę i odzyskać chociaż trochę straconej kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystawiłem swojego Xboxa wraz z całym kompletem na allegro i olx.
Dzisiaj ktoś zadał mi pytanie o datę produkcji konsoli i jakiej marki ma napęd.

Do czego te informacje mogą być przydatne?

Z ciekawości pytam;)

PS. WYszło, że data produkcji to 2011-03-14 a tacka jest bez wycięcia czyli, że Lite-on. To dobrze czy źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2014 o 19:21, Citkowsky napisał:

Do czego te informacje mogą być przydatne?

Ta osoba chce wiedzieć pewnie jakąś płytę główną ma ta konsola. Wyżej w przypiętym poście masz punkt 13 podane rodzaje tych płyt. Ta najnowsza jest najmniej awaryjna itp.

Jak napęd sprawdzić to nie mam pojęcia.

@Edit
Co do napędu to chodziły jakieś pogłoski, że te Liteony są jakieś bardziej awaryjne, ale ogólnie w to nie wierzę bo sam go mam i działa cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować