Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2014 o 19:31, Damianuss1 napisał:

>.........


Podesłał mi takie oto zdjęcie:

http://img1.oferia.pl/8a5c653222778107105a890128f93c58.jpg

I wyszło, że mam lite-ona ;)

Sprawdziłem jaki mam zasilacz i wyszło, że ma 135W czyli to chyba płyta główna Vallhala.

Może jak te informacje podam na aukcji to się szybciej sprzeda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2014 o 19:32, Citkowsky napisał:

I wyszło, że mam lite-ona ;)

Nie wiem po co tej osobie takie info bo ten liteon jest instalowany w chyba większości tych xboxów starszych. Ogólnie najważniejsza jest ta płyta główna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2014 o 19:35, Damianuss1 napisał:

> I wyszło, że mam lite-ona ;)
Nie wiem po co tej osobie takie info bo ten liteon jest instalowany w chyba większości
tych xboxów starszych. Ogólnie najważniejsza jest ta płyta główna.



Może fakt, że moja konsola ma zasilacz 135W dzięki czemu wychodzi na to, że to płyta główna Vallhala pozwoli ją szybciej sprzedać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2014 o 19:38, Citkowsky napisał:

Może fakt, że moja konsola ma zasilacz 135W dzięki czemu wychodzi na to, że to płyta
główna Vallhala pozwoli ją szybciej sprzedać :p

Wielce prawdopodobne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze primo vallhala/trinity były montowane w pierwszych slimkach, a te x360 sie po prostu wizualnie roznia od wersji przedliftowej (fat), konsola mniejsza, smuklejsza, przycisk power i eject dotykowe miast zwykłych przycisków i konsola o wiele mniej awaryjna, mniej prądożerna oraz cpu i gpu w jednym 45nm układzie..
a pyta się o napęd raczej nie ze wzgledu na awaryjnosc tylko potencjalna przerobke (do ktoregos tam rocznika jest latwiej/taniej i naped tez jakas role w tym odgrywa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 06:04, nightfaler napisał:

> Do czego te informacje mogą być przydatne?
>
"Przeróbka"


Przecież nie rozpoznasz przerobionej konsoli po tym, jaki ma zasilacz i napęd. Chyba, że czegoś nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 15:01, StrictlyBananas napisał:

Przecież nie rozpoznasz przerobionej konsoli po tym, jaki ma zasilacz i napęd. Chyba,
że czegoś nie wiem.

Ale dowiesz się jaka wersja i napęd co potem dopiero przełoży się na możliwości przerobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oddalem w koncu swojego x360 do serwisu gwarancyjnego (pod pretekstem, ze gry sie zawieszaja - chcialem by mi go po prostu wyczyscili od srodka calego ;p) i zostalem pozytywnie zaskoczony cala obsluga od MS. Przesylki w obie strony za free, wszystko trwalo okolo 7dni roboczych (wraz z wysylkami), nawet jak na czacie z konsultantem poprosilem o nie zrywanie nalepek z obudowy to nie zerwali :D. Konsola czysciutka, nalepki sa, chyba troche zwiekszyli glosnosc tych przeyciskow dotykowych na obudowie iiiiii...
dostalem kod z goldem na miesiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwis konsol to chyba ta rzecz, na którą nie można narzekać. W ogóle cała obsługa klienta jest całkiem dobra. Jedyne problemy, które z nimi miałem polegały na "chain of custody", ponieważ moją sprawą musiał zająć się kilka razy ktoś wyżej postawiony niż obsługa klienta, ale poza tym są niesamowici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlatego teraz mocno zaluje, ze nie wyslalem na serwis swojego zasilacza jak jeszcze byl objety gwarancja. bzyczy jak spora czesc zasilaczy do x360 :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Bzyczy". Bardzo techniczne określenie. Zastanawiam się, dlaczego mi się nigdy nic nie dzieje. 360 działa. One działa. Bugów w grach nie spotykam.

A tak swoją drogą, jeśli ktoś chciałby zdobyć osiągnięcia związane z co-opem i versusem w Borderlands, to ja chętnie się pobawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy z grami z oferty games with gold jest tak, ze jak np pobiore gre na dysk majac golda, a pozniej zmienie dysk i gold mi wygasnie to ta gra bedzie i tak juz przypisana do mego konta (jak w przypadku steam) i niezaleznie od podpietego dysku (czy konsoli na ktorej sie loguje) moge ja pobrac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2015 o 16:34, Zauri napisał:

czy z grami z oferty games with gold jest tak, ze jak np pobiore gre na dysk majac golda,
a pozniej zmienie dysk i gold mi wygasnie to ta gra bedzie i tak juz przypisana do mego
konta (jak w przypadku steam) i niezaleznie od podpietego dysku (czy konsoli na ktorej
sie loguje) moge ja pobrac??


Tak, zgadza się ;) Na ekranie pobierania gry z GWG pojawi się przycisk "pobierz ponownie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej !
Mam naiwne pytanie : czy jakakolwiek gra na x360 jest odtwarzana w full hd ? Jakiś czas temu myślałem, że wszystkie są ( bo na pudełku pisze 720p/2080i/1080p :[ ). Naiwny ja ;_;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować