Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Poddaję się i piszę posta, bo nigdzie informacji nie mogę znaleźć. Chodzi o Games with Gold - czy mogę zaklepać grę na potem bez posiadania X1, jedynie X360, jak w przypadku PS Plus? Chrapkę mam na D4, no ale X1 to chyba za 2-3 lata najprędzej zakupię :P

Przy okazji pragnę się upewnić, bo ten zapis mi brzmi jak jakiś ciężki idiotyzm - jeśli sobie aktywuję próbnego miesiąca Golda, po czym dopakuję prawdziwym doładowaniem (tutaj: 3 miechy), to faktycznie przez miesiąc póki trwa próbny Gold, nie będę mógł zaklepać gier z Golda? Ponownie wali mi głupotą na kilometr, bo 14-dniowy trial Plusa pozwolił mi bez problemu wszystko zaklepać, pobrać i ograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Panowie mam sprawę. Ostatnio coraz więcej zacząłem grywać na mojej konsoli i co za tym idzie mam problem z bateriami w padach - za szybko się wyczerpują :P
Chciałbym abyście polecili mi jakieś dobre i przede wszystkim TANIE akumulatorki (jak to samo utrzymujący się student liczę każdy grosz :P).
Ostatnim moim zakupem były takie oto bateryjki http://allegro.pl/4-akumulatorki-aa-r6-2800-mah-paluszki-baterie-i4824707949.html i muszę je ładować średnio co 30-35 godzin grania co mnie w ogóle nie zadawala.
Co prawda nie liczyłem na zbyt wiele za tą cenę ale cóż i tak się zawiodłem :P
Zastanawiam się teraz nad zakupem którego z tych akumulatorów:
http://allegro.pl/tv52-markowe-akumulatorki-akumulatorek-aa-4700mah-i4975518027.html
http://allegro.pl/4szt-akumulatorki-aa-r6-4800mah-1200-ladowan-i4916960224.html
http://allegro.pl/akumulatorki-sanyo-eneloop-aa-r6-box-japan-1-utgb-i4836939589.html
Ktoś może używa jakiegoś podobnego modelu i mógłby coś o nim powiedzieć?
Z góry dziękuję za każdą wskazówkę ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz zamiar mieć je tylko w padzie, to polecam Play & Charge Kit (oryginał do dostanie za... do 50zł?). Możesz grać bez kabla, a jak się bateria rozładuje, to podpinasz kabel i grasz dalej. jest to niesamowicie wygodne rozwiązanie. Są też podróby o kosmicznej pojemności akumulatora, więc na pewno będą działały długo (jakby miał kupować kolejny już zestaw, to bym rozważył to: http://allegro.pl/xbox-360-do-pada-2-baterie-ladowarka-play-charge-i5044107785.html).

Jak chcesz kupić akumulatorki, i chcesz to zrobić na pewno, to najlepszą opcją powinny być te z 2 i 3 linka. Powinny trwać około 50 godzin przez pierwsze kilka ładowań. A jak znajdziesz jakieś inne to łopatologicznie tłumacząc, to im więcej miliamperogodzin (mAh), tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2015 o 12:37, karolekx23x napisał:

Zameirzam w najblizyszm czasie zakupic konsole one co mi radzicie przed zakupem zebym
byl z zakupu zadowolony ?


Zacznijmy od tego, że nie będziesz. Przynajmniej ja nie jestem. Nie z tego powodu, że była to zła decyzja, po prostu na starych konsolach jest więcej do roboty.

Jeśli jednak kupisz, to obowiązkowo musisz mieć konto Gold i Play & Charge Kit. Oprócz tego nic nie jest tobie potrzebne. Gry będziesz dostawał za darmo, więc nie ma tak wielkiego ciśnienia na kupowanie tego co jest n półkach, a obniżki cen są naprawdę korzystne.
Chociaż... Od razu do konsoli dokup sobie jakąś grę, która zajmie chwilkę. Jak jesteś fanem strzelania, to CoD albo BF. Jak wolisz bieganie po mieście, to GTA V albo paczuszka Saints Row: Re-Elected + Gat Out of Hell, albo po prostu jakieś RPG. Bez tego będzie trudno przeżyć bez mówienia, że nie ma w co grać (bo spójrzmy prawdzie w oczy, zarówno na PS4 jak i X1 nie ma w co grać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, stwierdziłem wczoraj, że kupuję Xbox 360. I teraz pytanie: jaki? Nie jestem za bardzo w temacie jakie wersje są opłacalne, dostępne i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2015 o 10:59, Ecko09 napisał:

Dobra, stwierdziłem wczoraj, że kupuję Xbox 360. I teraz pytanie: jaki? Nie jestem za
bardzo w temacie jakie wersje są opłacalne, dostępne i w ogóle.

Ja mam slim - mała, ładna, małe ryzyko RODa. Jak każdy xbox: bardzo "wrażliwa" (ktoś przypadkiem lekko poruszy konsolą podczas gry i płyta cała porysowana). Zasilacz niestety cichy nie jest. Ogólnie rzecz biorąc - polecam, miałem z xboxem tylko jeden problem, gdy konsola została podniesiona z podłoża podczas gry - jak już wspomniałem, płyta do naprawy. Niby jest to wrażliwy sprzęt, ale przetrwał kontrole na lotniskach i podróże samolotem :)
Starsze wersje są bardziej narażone na RODa - nie polecam. Zaś ta najnowsza wersja jest pewnie droższa od slimki - wygląda mi to na próbę wyciągnięcia jak największej ilości hajsu od rodziców, którzy chcą spełnić marzenia ich pociech o x360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzi wyżej są dość dziwne, więc napiszę coś od siebie.

Ale najpierw odpowiem na twoje pytanie. Co najmniej 250GB. Ja mam na dysku około 180 gier i cały czas mam problem. Musze usuwać gry, których jeszcze nie skończyłem, a każdą z DVD wypadałoby zainstalować.

Ok, no to kilka rzeczy odnośnie Xboxa 360:

1. Kupuj tylko i wyłącznie wersję S (slim) lub E (nowy design). Inne wersje są awaryjne, a te dwie najnowsze niemalże się nie psują. Musisz mieć pecha, żeby coś się stało.

2. ZASILACZ jest bezgłośny. Nie jest to przecież transformator spod bloku. Problemem jest napęd DVD, są one niesamowicie głośne i dla własnej wygody wypada zainstalować gry na dysku w celu późniejszego odpalenia. Zasilacz jest niestety problematyczny, bo jest to typowy "brick", gdzie np. PS3 i PS4 mają zasilacz wbudowany.

3. Pamiętaj, że granie online wymaga płatnego konta Gold. Plusem jest jednak fakt, że w miesiącu dostajesz co najmniej dwie gry za darmo. Należy je kupić za 0zł i potem możesz pobrać kiedykolwiek chcesz, nawet jeśli nie masz już aktywnego konta Gold. Wartość gier co miesiąc oscyluje zazwyczaj w okolicach 50zł (licząc, że płacisz co najmniej 25zł za grę "retailową").

4. Ja problemów z porysowanymi płytami nie miałem. Może dlatego, że kto ruszałby konsolę podczas grania?

5. Sama wytrzymałość materiałowa konsoli jest niesamowita. Moja przetrwała kilka upadków (jeden z ok. 3 metrów) i nie jest uszkodzona. Plastik, z którego wykonana jest obudowa wersji Slim jest nie do zarysowania, więc można bez problemu coś na konsoli postawić, np. monitor.

6. Jak już kupisz konsolę, to zaopatrz się w Play&Charge Kit. Oryginalny kosztuje ok. 60zł, podróba połowę ceny. Zaoszczędzi tobie pieniędzy, ponieważ nie będziesz musiał kupować baterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2015 o 17:55, Kraju napisał:

Czyli w końcu przyszedł czas na kolejne części Gears of War?


Nooo...wczoraj sobie puściłem stream z jakiegoś turnieju w GoWa 3 i nie wytrzymałem. Muszę to mieć. Teraz też oglądam ten turniej D:


Szkoda, że jeszcze bardziej X360 nie potaniał, no ale cóż, nie będę narzekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2015 o 19:07, Ecko09 napisał:

Szkoda, że jeszcze bardziej X360 nie potaniał, no ale cóż, nie będę narzekał.


Cena jest juz raczej stabilna, więc kolejna obniżka dopiero za kilka lat i to tylko na Allegro przy używkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować