Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2015 o 00:23, Kirabaxior napisał:

Za kilka lat to pewnie już zdejmą go z produkcji i regularnej sprzedaży :D


To samo było z PS2, a konsolę nadal można dostać na Allegro i to za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2015 o 03:30, StrictlyBananas napisał:

I jest plotka, że w kwietniu będą aż 4 gry... Swoją drogą Rayman na One to też dobry
tytuł.

Oby to doszło do skutku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2015 o 11:30, Baluk25 napisał:

Wreszcie 3x sztos gra.
Jak dobrze, że się wstrzymałem od kupna Tomb Raidera! :D


Przynajmniej na starość X360 w coś dobrego pogramy i to jeszcze za bezcen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Mam sterego Xboxa 360 w wersji arcade. Wszystkie gry chodziły zawsze do momentu kiedy kupiłem sobie gre i zarządała ona odemnie instalacji na dysku wewnetrzynm konsoli(moga głupota, nie sprawdziłem) czy gra musi byc instalowana "wewnątrz " konsoli na dysku ktorego niestety nie mam w wersji arkade czy moge dokupic jakis microsoftowski dysk specjalnie do xboxa i tez bedzie działac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz podłączyć pendrive i będzie działać. Mogę się mylić, ale jak ostatnio sprawdzałem możesz podłączać dowolne urządzenie magazynujące, ale konsola będzie mogła wykorzystać tylko 64GB pojemności.

Polecam jednak kupić dysk. Przydaje się. A używane nie powinny być drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2015 o 12:58, StrictlyBananas napisał:

Możesz podłączyć pendrive i będzie działać. Mogę się mylić, ale jak ostatnio sprawdzałem
możesz podłączać dowolne urządzenie magazynujące, ale konsola będzie mogła wykorzystać
tylko 64GB pojemności.

Polecam jednak kupić dysk. Przydaje się. A używane nie powinny być drogie.

No własnie na początku z niektorymi grami to działało. Pozniej jednak konsola przy nowszych grach zarzyczyła sobie dysku wewnętrznego...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2015 o 18:46, StrictlyBananas napisał:

Może po prostu masz za małego pendrive''a. Ja osobiście nie miałem problemu z tym, bo
zawsze miałem dysk, ale mój kolega bezproblemowo instalował GTA V na pendrivie 16GB.



To znaczy tak. GTA udało mi się zainstalować i dzałało pięknie.Problem był przy Call of Duty :Ghosts.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2015 o 14:27, Kraju napisał:

Nie. Pierwsze wersje X360 pozwalały na uruchomienie gier z XB, teraz już nie działają.


Nie siej dezinformacji. Każdy model Xboksa 360 uruchomi grę z pierwszego Xboksa, pod warunkiem że ta gra jest na liście gier wspieranych przez Microsoft.
Potrzeba mieć dysk twardy i połączenie z Internetem, by X360 pobrało profil emulacyjny gry z sieci.

Źródło: Mój własny X360 z płytą z Jade Empire w napędzie.

Lista gier dostępna tutaj:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Xbox_games_compatible_with_Xbox_360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, mój Xbox Slim z 2012 roku odpalał Red Dead Revolver bez problemów.
Koledze wyżej się pewnie pomyliło z PS3, gdzie rzeczywiście jest tak jak napisał :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A jak mam jeden z najstarszych modeli Zephyr, to połączenie z netem też jest konieczne czy raczej powinno się obejść bez niego? Chodzi mi o grę Fifa Street 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem słowa, ale sposób w jaki je złożyłeś powoduje u mnie zmieszanie.

Nie, nie potrzebujesz połączenia z Internetem do grania. Jedyne czego będzie tobie brakować bez Internetu to aktualizacje softu konsoli i aktualizacje gry. Bez obu da się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Młody ma komunię, chciałem mu kupić majnkrafta, ale to "rozwija agresję".

Zaproponujecie jakąś grę z kwiatuszkami, żebym nie był potem mierzony potępiającym wzrokiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Terraria :)

Ale serio, możesz mieć problem z dobraniem gry. Rozumiem, że chodzi tobie o gierkę, która ma jak najmniej przemocy i wygląda "słodko".

Gry bez przemocy to głównie platformówki na XBLA:
Rayman Legends, Rayman Origins, Max: The Curse of Brotherhood, Peggle 2, Contrast, A World of Keflings (także Kingdom), Ori and the Blind Forest, The Maw, Ilimilo, Fez, Giana Sisters: Twisted Dreams

Gry w których grafika jest delikatna i nie ma krwi:
Dust: An Elysian Tail, Bastion

Ogólnie rzecz biorąc powiem tak: jeśli Minecraft ma niby wywoływać agresję, to nie masz niemalże żadnego wyboru w doborze gier. Może po prostu kup Minecrafta i wyłącz spawn potworów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować