Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2015 o 09:25, StrictlyBananas napisał:

Rozumiem słowa, ale sposób w jaki je złożyłeś powoduje u mnie zmieszanie.
Nie, nie potrzebujesz połączenia z Internetem do grania. Jedyne czego będzie tobie brakować
bez Internetu to aktualizacje softu konsoli i aktualizacje gry. Bez obu da się grać.


XDDDDDDDDDDDDD.
Oj człowieniu poćwicz czytanie ze zrozumieniem, bo to czym do mnie "strzeliłeś", że tak to napiszę "zrobiło mój dzień".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, dopiero sprawdziłem, czy FIFA Street 2 jest na 360.
Odpowiedź jest następująca: Nie. Nie potrzeba Internetu. Zephyr jest od 2007 roku, a w 2007 była ostatnia aktualizacja emulatora, więc w sofcie Zephyra na pewno jest emulator (nie wiem czy przypadkiem nie był od 2005 roku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mógły mi ktoś to wycenić?
Xbox 360 slim 4gb + dokupiony przez ze mnie 120 gb dysk twardy za 120zł. 1 pad kabel hdmi za 20zl 1.5mi kabel zasilajacy. Za ile mógłny to sprzedać? Za 500zł pójdzie? Czy mniej? Obudowa po stronie dolnej porysowana a od góry jak na zdjęciu

20150429165842

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobre miejsce, ale w sumie są to peryferia. Posiadam pada xbox 360 dla PC. Zgubiłem jednak odbiornik i nie mogę pada dłużej używać. Czy wystarczy że kupię kabel (jeśli tak, to jaki) czy muszę kupować nowy odbiornik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się do was ze z pozoru dziwną prośbą.
Potrzebuję rachunek z sieciówki (Mediamarkt, Saturn, etc.) albo sklepu online (muve, gram, etc) na BioShock Infinite na Xboxa 360. Jeśli ktoś ma taki rachunek i chciałby się nim podzielić (albo z ciekawości zapytać po co mi rachunek), to proszę pisać na jeden z poniższych adresów:
luke@explosivetitles.com
alexmainacc@gmail.com

No i został jeszcze tylko jeden temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś różnica pomiędzy konsolą XBOX 360 E 500GB , a konsolą XBOX 360 E 4GB z dyskiem 500 GB ?

Kupiłem klocka na allegro i myślałem, że to fabryczna wersja 500 GB - okazało się, że to wersja 4GB z dołożonym dyskiem 500GB. Wszystko nowe. Ma to jakiś wpływ na korzystanie z konsoli? Jakość? Wydajność? Czy to to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę nawet rozwinąć. E z Xboksa opowiadał, że Xbox Team nie zajmuje się płatnościami, ponieważ jest to złożony proces zależny od regionu, więc oni zajmują się dostarczaniem zawartości, a Microsoft zajmuje się płatnościami. Gdy zakupujesz coś na Windows Phone/Xboksie Windows Mobile/Xbox wysyła żądanie przetworzenia płatności do Microsoftu, a oni sprawdzają, czy możesz dokonać zakupu. Oni wysyłają odpowiedź, transakcja zostaje rozpoczęta, a Windows Mobile/Xbox odblokowuje zawartość do pobrania. Nieważne więc na jakim urządzeniu masz przypisaną kartę, czy jakie pieniądze doładowujesz, wszystko i tak trafia na twoje konto Microsoftu, które uwierzytelnia wszystkie transakcje i przesyła zgodę/odmowę do konkretnego organu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2015 o 22:10, The_Nemezis napisał:

Jak kupie teraz season passa do gears of war 3 to dostane wszystko co w nim jest czy
nie?


Tak, jak kupisz Season Pass, to dostaniesz całą zawartość, która jest do niego dołączona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wato zakupić X360 500GB za 700 zł?
W sumie byłby to zakup tylko dla kilku gier ( Gears of War, Fable i ewentualnie Halo ) i nie wiem, czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2015 o 10:55, lis_23 napisał:

Wato zakupić X360 500GB za 700 zł?
W sumie byłby to zakup tylko dla kilku gier ( Gears of War, Fable i ewentualnie Halo
) i nie wiem, czy warto?

Jeśli nówka to racjonalna cena, lecz jeśli mowa o używce w gołej wersji to jednak słaby deal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2015 o 21:28, DarkWolf_PL napisał:

Jeśli nówka to racjonalna cena, lecz jeśli mowa o używce w gołej wersji to jednak słaby
deal.


Nówka.
Zakupiłem ją i na początek kilka wad:

- konsola nie ma wyjścia USB na czele konsoli, tylko z jej tyłu
- główny pad dołączony do zestawu nie ma kabelka do ładowania ( jak pady od Sony ), tylko baterie
i to są dwie największe wady jak na pierwszy dzień obcowania z konsola od " zielonych ".
Mam też parę pytań:

- jak aktywować miesięczny kod na usługę Gold?
- gdzie znaleźć strefę tv? Ma być niby w głównych opcjach ale nie mogę jej znaleźć
- słyszałem, że na Xboxie można oglądać HBO - gdzie tego szukać i czy można obejść jakoś to, że nie mam tergo w usługach mojej kablówki?
- jak przeglądać zawartość PC na XBOXIE? Konieczne jest używanie Windows Media Center?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jaką ty konsolę kupiłeś... Na pewno nie 360e i 360s. Jak nie chcesz kupować baterii, to polecam akumulatorek. Razem z kablem powinien kosztować ok. 50zł.

- jak aktywować miesięczny kod na usługę Gold?
Musisz nacisnąć Guide i pójść w lewo. Masz tam opcję "zrealizuj kod". Wpisz i gotowe. Wygodniej jest jednak wejść na Xbox.com i wybrać opcję "zrealizuj kod".

- gdzie znaleźć strefę tv? Ma być niby w głównych opcjach ale nie mogę jej znaleźć
Dostępna tylko za granicą. Xbox Video nie jest dostępne w Polsce, a TV jest dostępne tam.

- słyszałem, że na Xboxie można oglądać HBO - gdzie tego szukać i czy można obejść jakoś to, że nie mam tergo w usługach mojej kablówki?
Musisz pobrać aplikację HBO GO (nie wiem, czy jest dostępna w Polsce. Jeśli nie jest, to załóż konto na US i pobierz aplikację i możesz jej używać na dowolnym koncie na konsoli) i wykupić subskrypcję HBO.

- jak przeglądać zawartość PC na XBOXIE? Konieczne jest używanie Windows Media Center?
To jest jedyna możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2015 o 12:21, StrictlyBananas napisał:

Zastanawiam się jaką ty konsolę kupiłeś... Na pewno nie 360e i 360s. Jak nie chcesz kupować
baterii, to polecam akumulatorek. Razem z kablem powinien kosztować ok. 50zł.

Pisze, że to XBOX 360 E.

Dnia 18.08.2015 o 12:21, StrictlyBananas napisał:


Golda już aktywowałem ;)

Dnia 18.08.2015 o 12:21, StrictlyBananas napisał:

Dostępna tylko za granicą. Xbox Video nie jest dostępne w Polsce, a TV jest dostępne
tam.

Yhy, czyli u nas nie ma tej opcji.

Dnia 18.08.2015 o 12:21, StrictlyBananas napisał:

Musisz pobrać aplikację HBO GO (nie wiem, czy jest dostępna w Polsce. Jeśli nie jest,
to załóż konto na US i pobierz aplikację i możesz jej używać na dowolnym koncie na konsoli)
i wykupić subskrypcję HBO.

Założyłem już konto na Pl, można mieć ewentualnie dwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować