Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

360E ma wejście USB. Powinno być schowane za klapką na przodzie konsoli (obrazek).

Tak, możesz mieć wiele kont na jednej konsoli. Ja mam jedno PL - moje główne i jedno US do pobierania gier i DLC niedostępnych w Polsce.

20150818145346

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2015 o 14:54, StrictlyBananas napisał:

360E ma wejście USB. Powinno być schowane za klapką na przodzie konsoli (obrazek).

Dzięki, sam bym tego nie zauważył ;) ( niestety, jestem osobą słabowidzącą i nawet nie dostrzegłem tej klapki ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jeden problemik z internetem. Mianowicie w poniedziałek wszystko było ok ale od wczoraj nie mogę się zalogować na konto do XBOX Live.
Konsola łączy się z modemem, modem łączy się z internetem ale internet ni e łączy się z usługą XL. Raz udało mi się połączyć ale trwało to bardzo długo.
Wygląda to tak:
sieć: połączono
internet: połączono
Xbox Live: niepowodzenie
Modem i routher działają ok, internet w PC jest, na tablecie też, tylko u siostry na laptopie w WFI przestał działać, ale podpięła sobie kabelek i jest ok. Czy to więc wina routhera? Skoro tak, to dlaczego internet jest na tablecie, a nie ma go u siostry i na Xboxie? ( teoretycznie połączenie jest, tylko nie łączy się z XL ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś grzebią z Xbox Live, bo faktycznie nie można się zalogować do Xbox Live na Xboksie 360.

Jak będziesz miał kiedyś problem z logowaniem, to najpierw spójrz na status usługi:
http://support.xbox.com/pl-PL/xbox-live-status
Jeśli tutaj nic nie ma, to masz problem z konsolą. Jutro usługa powinna wrócić, oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, potrzebuję pomoc, bo zwariuję normalnie. Chcę w końcu zacząć korzystać z moich oryginalnych płyt. Niestety nie mam oryginalnego napędu. Korzystam z Toshiby i już zacząłem czarować, lecz niestety pomimo sukcesu - według programu - wciąż nie mogę odpalić ani Test Drive Unlimited w wersji PAL, ani Darksiders w NTSC (mam różne płytki, bo konsola jest znaleźna, ze śmietnika i sobie zreperowałem. Nigdy nie miałem X360, więc nie wiedziałem dlaczego płyt mi nie odtwarza, to kupiłem PAL i NTSC).
Na wirtualnych kolanach proszę kogoś o kontakt przez maila i pomoc.

tl;dr rozpisałem się, by nikt mi tu nie pomyślał, że piracę. Mam kilka już gier w wersji cyfrowej, ale wolę płytki. Potrzebuję pomocy w zaczarowaniu napędu, by mi w końcu zaczął płytki oryginalne odpalać. Proszę o kontakt na maila, bardzo proszę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz konsolę "znaleźną" i konsolę sobie "zreperowałeś", to nie wiem, czy ktokolwiek będzie mógł tobie pomóc. Support Microsoftu na pewno jej nie dotknie, a skoro konsola jest "znaleźna" i "zreperowana", to nawet normalne i często spotykane "wyczyść cache" raczej nie ma prawa zadziałać.

tl;dr raczej nikt tobie nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2015 o 21:02, StrictlyBananas napisał:

tl;dr raczej nikt tobie nie pomoże.


Zreperowana tylko tyle, że już działa, ja tam w niej nic nie gmerałem. Powaga, znaleźna. W Anglii normalnie przy śmietniku, poobijana, podrdzewiała, kabel do pada chyba nadgryziony przez myszy, ale funguje. Co miała się marnować.
Problemem jest tylko napęd. Najprościej jest po prostu wyjąć płytkę z oryginalnego napędu. Wtedy odpalałoby tylko oryginały.Tak przynajmniej twierdzi Internet. Całkowicie przerzuciłbym się na wersje cyfrowe, ale niestety ten X360 wymaga kabla, a wiadomo jak to bywa upierdliwe. Dodatkowo częśto traci połączenie i pościąganie gier z Golda wymagalo ode mnie przeglądania sklepu (obrazków, opisów, itd.) przez cały czas gdy był pobierany plik, wtedy jakoś to hulało.
A na to wszystko gry na plytkach są po prostu tańsze i ładnie się prezentują na półce. Dlatego szukam pomocy tutaj. Lata na gramie piszę, to kto mnie zna, ten wie, że nie lecę w kulki a piraceniem się brzydzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jak wejdziesz na Xbox.com, to możesz tam kupować i gry będą automatycznie pobierane na konsolę. Oczywiście możesz też pobrać gry, które już posiadasz.

Co do napraw, to miałem na myśli, że skoro konsola była na śmietniku, to musiał być jakiś powód, że tam się znalazła. Jak rozkręcisz konsolę, to bezproblemowo wymienisz napęd, musisz tylko sprawdzić jakie są kompatybilne z twoją obudową i wersją konsoli. Gdzieś w Internecie powinna być lista najlepszych napędów. Dodatkowo należy pamiętać, że konsola w której sam dokonujesz napraw może zostać zbanowana, a wtedy nie będzie ciekawie jak już zainwestowałeś w gry. Na twoim miejscu bym kupił używaną konsolę, która działa, bo nie jest to duży wydatek, a nawet jak wymienisz napęd, to nie ma gwarancji, że problem nie tkwi w płycie głównej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak przynajmniej twierdzi Internet. Całkowicie przerzuciłbym

Dnia 25.08.2015 o 16:53, Ichibanboshi-kun napisał:

się na wersje cyfrowe, ale niestety ten X360 wymaga kabla, a wiadomo jak to bywa upierdliwe.



^^Owszem, dlatego polecam zainwestować w to (o ile nie naprawisz napędu):

https://www.google.pl/search?q=X360+wifi+adapter&rlz=1C1SFXN_enPL500PL500&espv=2&biw=1040&bih=892&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CCYQsARqFQoTCL71jICcxscCFYkq2wodddgBvQ

^^Ciężko tylko dostać - mi siostra kupiła w UK ze dwa lata temu (używany) i trochę się za tym nabiegała.

O piractwo raczej nikt Cię nie podejrzewa, kojarzę Cię na tym forum od lat. Jednak łatwiej byłoby pomóc gdybyś podał jaki to X360 ? Brak wifi sugeruje jakiegoś starego "fata" ? Z HDD ? Bez ? Przewodowy kontroler to chyba wersja "core" - zdaje się, że w tych nastarszych MS swego czasu "zbrickował" napędy DVD swoim nowym firmware (takie konsole wymieniał wtedy za friko na nowe).

Po prostu podaj więcej informacji, to jest szansa na to, że ktoś wpadnie jak Ci pomóc z tym napędem :). Nie sugeruje, żebyś tu wklejał milion pięćset fotek "śmietnikowej zdobyczy", ale choćby podał datę produkcji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, myślałem że trafiłem na świetną okazję, kupując X360 za 700 zł, a tym czasem w MM jest X360 + kinect + 3 gry + Gold na trzy miesiące i coś tam jeszcze za 800 zł .... ech ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce kupić TV do XBOX360 (w przyszłości PS3/4) oraz do komputera (oglądanie filmów/seriali itp). Tylko takie ma być jego zadanie. Bajery w stylu 3D, połączenie z internetem/smartfonem nie interesują mnie. Myślałem o czymś między 32" a 40" (pokój 12m, ale nie jest to moje stałe lokum, więc nie patrzyłbym na to). Mógłbym liczyć na jakieś propozycje, pomoc? Niestety też nie wiem ile powinienem szykować kasy aby nie żałować zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc mam xboxa 360 e 4 giga i chce dokupic do niego dysk i tu moje pytanie jaki? i czy na allegro jezeli kupie to nic sie nie stanie z konsola ? czekam na odpowiedz pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować