Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2009 o 21:58, Spector 109948 napisał:

Grał ktoś na X360 w Two Worlds?

Mało popularna .

Dnia 11.01.2009 o 21:58, Spector 109948 napisał:

fajny jest archiv za 370 GS - pokonanie ostatniego łatwego bossa).

nie archiv tylko achiv jak już .A łatwy to subiektywna sprawa.

Dnia 11.01.2009 o 21:58, Spector 109948 napisał:

Podobna gra ma wkurzające wady i nawet problemy z płynnością?

Demo jest na Rynku to sobie zassij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 21:58, Spector 109948 napisał:

Ja dopiero jestem na etapie nauki celowania padem :) początkowo nawet na Casualu padałem
szybko. Próbuję jeszcze ustalić dlaczego walka z piłą mi nie wychodzi.


Ta, ja też męczyłem się z padem, jako zatwardziały pecetowiec ;) Ale po tygodniu wymiatam :D Idzie się szybko przyzwyczaić do konsolowego stylu gry w np. fpsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 22:28, jackass napisał:

nie archiv tylko achiv jak już .A łatwy to subiektywna sprawa.

Hmmm, na PC pokonanie go nie było specjalnie trudne, co innego gdy stanęło sie po jego stronie. Drugi boss a raczej grupa to już sieczka do mięsa. No i zawsze mi się myli achiv z innym słowem.

Dnia 11.01.2009 o 22:28, jackass napisał:

Demo jest na Rynku to sobie zassij

O tym na razie mogę pomarzyć, z niewiadomych przyczyn nie mam Udostępniania połaczenia w Windowsie o.o
Żadne poradniki -ten z onlinecenter.pl też- nie pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko: czy podłączając Xa do TV przez kabel VGA uzyskam jakość FullHD na moim TV FullHD? Pytanie kieruję do ludzi obeznanych w tych kabelkach. Nie chcę odpowiedzi typu: "raczej tak", "chyba".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 22:40, Spector 109948 napisał:

O tym na razie mogę pomarzyć, z niewiadomych przyczyn nie mam Udostępniania połaczenia
w Windowsie o.o
Żadne poradniki -ten z onlinecenter.pl też- nie pomagają.

Są 3 sposoby .Albo przeinstaluj Windę .Albo kup router .Albo zassij demo z PC i wypal na płytę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 22:50, jackass napisał:

> O tym na razie mogę pomarzyć, z niewiadomych przyczyn nie mam Udostępniania połaczenia

> w Windowsie o.o
> Żadne poradniki -ten z onlinecenter.pl też- nie pomagają.
Są 3 sposoby .Albo przeinstaluj Windę .Albo kup router .Albo zassij demo z PC i wypal
na płytę .


1) może po półroczu.
2) mam i nic nie daje.
3) będzie trudno ale coś wymyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy jeśli kupię konsolę w jakimś sklepie europejskim to mogę oddać do serwisu w Polsce? bo jak porównywałem z Brytyjskim Amazonem to interesujący mnie zestaw (konsola dodatki i gry) wychodził 400zł taniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 14:27, player000 napisał:

czy jeśli kupię konsolę w jakimś sklepie europejskim to mogę oddać do serwisu w Polsce?
bo jak porównywałem z Brytyjskim Amazonem to interesujący mnie zestaw (konsola dodatki
i gry) wychodził 400zł taniej!

Gwarancja będzie obsługiwana w Polsce bez problemu ,ale problem będziesz miał z kupnem ,bo sklepy angielskie nie chcą wysyłać sprzętu za morze .Sam chciałem kupić swoją konsolę tam .Nawet jeśli wyślą ,to wysyłka jest droga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>.Nawet jeśli wyślą ,to wysyłka jest droga .
Jak mówi ,że mu 400zł taniej wyjdzie to nawet jak dorga to i tak na plus wyjdzie . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 16:52, albinskia napisał:

>.Nawet jeśli wyślą ,to wysyłka jest droga .
Jak mówi ,że mu 400zł taniej wyjdzie to nawet jak dorga to i tak na plus wyjdzie . :)

Wątpie ,żeby to było aż 400zł ,teraz po obniżkach w naszym kraju .Tymbardziej wątpię ,żeby mu to jakiś sklep wysłał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... jest wybór języka w opcjach, tylko pytanie czy wszystkie xboxy mają jednakowe języki do wyboru. :) Z tego co wiem wszystkie powinny mieć jednakowe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 18:07, albinskia napisał:

Hmmm... jest wybór języka w opcjach, tylko pytanie czy wszystkie xboxy mają jednakowe
języki do wyboru. :) Z tego co wiem wszystkie powinny mieć jednakowe. :)


Ja swojego X360 kupowałem w Danii i mam możliwość wyboru 11 języków w tym polski i oczywiście angielski, a duńskiego akurat nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do posiadaczy GTA4: Aby móc wykonywać wyścigi należy zrobić misję ''No.1'' którą albo wykonałem lecz Brucie do mnie nie zadwonił, albo nie wykonałem i ukończyłem wątek główny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 14:27, player000 napisał:

czy jeśli kupię konsolę w jakimś sklepie europejskim to mogę oddać do serwisu w Polsce?
bo jak porównywałem z Brytyjskim Amazonem to interesujący mnie zestaw (konsola dodatki
i gry) wychodził 400zł taniej!

Brytyjski Amazon nie wyśle do Polski żadnej elektroniki ani gier.
Jak masz kogoś znajomego na miejscu, to najlepiej poprosić, żeby to on zamówił do siebie, a potem przesłał dalej do ciebie. Przesyłka paczki do 10kg (w najtańszej opcji) kosztuje 58 funtów (jakieś 270zł) ale ubezpieczona jest tylko do 150 funtów. maksymalne ubezpieczenie do 500 funtów to dodatkowa opłata 11 funtów.
jednym słowem, szkoda zachodu, bo z 400zł różnicy zrobi ci się raptem kilkadziesiąt.

Cennik brytyjskich przesyłek międzynarodowych "standard": http://sg.royalmail.com/portal/rm/PriceFinderResults?pageId=pc_sltc_rm_product&productCarrier=PW&catId=23500532&keyname=40&index=2
Priorytetowe masz tutaj: http://sg.royalmail.com/portal/rm/PriceFinderResults?pageId=pc_sltc_rm_product&productCarrier=PW&catId=23500532&keyname=76&index=1 tyle że tu ceny są już deko powalające :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może co to są "Medical milestones" w skate. ? Bo próbuje wykonać achievementa a za cholerkę nie wiem co to jest :) Aha - ma ktoś na zbyciu Fable 2 bądź CoD''a 4 lub 5 ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować