Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2009 o 19:30, balduran2 napisał:

Rzecz w tym, że tam nie ma do wszystkich gier, a jak już są to niekoniecznie opisane
są wszystkie osiągnięcia.

Wszystkich gier nie ma ,ale jak już jest poradnik to do wszystkich osiągnięć .Poza tym jest lista achievementów i z niej też możesz korzystać .Nie znam lepszego polskiego źródła takich poradników i takowego chyba nie ma ,skoro to Wróg dostał swoją rubrykę w PSx Extreme .W innym przypadku odsyłam do http://www.xbox360achievements.org

PS : Dodam od siebie ,że uzupełnieniem poradników jest forum .W temacie o grze ,ewentualnie w ogólnym o achievementach zawsze ktoś poradzi w zdobyciu achiva ,lub znalezieniu na niego glitcha .Tam udzielają się aktywnie Lukk ,MR Jim i Swank ,więc lepiej trafić nie możesz w pomocy z achievementami w Polsce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 15:36, W.S.A.D napisał:

Z tego co wiem jest coś takiego - nazywa się Scene It!.

O dokładnie dzięki, a nie wiesz może czy jest polska wersja tej gry...? Bo widzę tylko ang. ale mogę się mylić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 21:10, Chaotizz napisał:

> Z tego co wiem jest coś takiego - nazywa się Scene It!.
O dokładnie dzięki, a nie wiesz może czy jest polska wersja tej gry...? Bo widzę tylko
ang. ale mogę się mylić...


nie ma polskiej, niestety, bo gra jest świetna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 14:22, zajacisko napisał:

Mam pytanie: Czy teraz dostanę w każdym empiku nową wersję Xboxa 360 Premium?


Tak. Powinny być te nowe, w każdym razie ja tak się dowiedziałem. Ew. w Media Markt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 14:22, zajacisko napisał:

Mam pytanie: Czy teraz dostanę w każdym empiku nową wersję Xboxa 360 Premium?

Raczej nie w każdym, a poza tam chyba ceny nie są najniższe...
Najlepiej wejdź sobie na strone Empiku, znajdź odpowiedni sklep i zadzwoń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim mieście , dosyć małym nie tak dawno powstało pierwsze centrum handlowe tak zbliżone do tych z Białegostoku, Warszawy, Lublina. Empik dopiero pierwszy, więc w MM nie kupię, bo nie ma. Tak, to bym oczywiście kupował w MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 15:14, nightfaler napisał:

Powiedcie mi czy są oprócz dash of destruction jakieś darmowe arcede ?

Aegis Wigs sie to chyba nazywa... Ale ma duży poziom trudności jak dla mnie ;) Nie zrobiłem nawet pierwszego acheivementa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość jakiegoś odblokowania gier np Zuma? Bo miałem je od razu od nowości ale to wersje próbne. Można jakoś je z z neta zasać wypalić na płytkę i zainstalować w iksie? Czy to raczej płatna gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 15:59, KamcioBoy napisał:

Jest możliwość jakiegoś odblokowania gier np Zuma? Bo miałem je od razu od nowości ale
to wersje próbne. Można jakoś je z z neta zasać wypalić na płytkę i zainstalować w iksie?
Czy to raczej płatna gra?

Płatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 15:16, W.S.A.D napisał:

> Powiedcie mi czy są oprócz dash of destruction jakieś darmowe arcede ?
Aegis Wigs sie to chyba nazywa... Ale ma duży poziom trudności jak dla mnie ;) Nie zrobiłem
nawet pierwszego acheivementa ;)

Aegis Wing. Nie przesadzaj. Toż to najprostszy calak Arcade ^^ Oczywiście przy 2 achievach muszą ci pomóc koledzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 16:54, mcQba napisał:

> > Powiedcie mi czy są oprócz dash of destruction jakieś darmowe arcede ?
> Aegis Wigs sie to chyba nazywa... Ale ma duży poziom trudności jak dla mnie ;) Nie
zrobiłem
> nawet pierwszego acheivementa ;)
Aegis Wing. Nie przesadzaj. Toż to najprostszy calak Arcade ^^ Oczywiście przy
2 achievach muszą ci pomóc koledzy.



Żartujesz ? Ja też sobie nie radze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 18:17, Artururro930 napisał:

KOlega mówił mi że widział xbox360 premium20gb za 550zł i to w sklepie tylko nie pamiętał
jakim

To ciekawe jak Arcade bez dysku kosztuje 640zł w sklepie zwykłym, a 600 zł w internetowym. Musiał cie w konia zrobić bo żaden sklep nowej konsoli premium po tyle nie sprzeda. Nawet na allegro trudno by było a tyle wynaleźć. Btw to produkują jeszcze te 20 gb? Bo rzadko kiedy widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 18:26, choper napisał:

> KOlega mówił mi że widział xbox360 premium20gb za 550zł i to w sklepie tylko nie
pamiętał
> jakim
To ciekawe jak Arcade bez dysku kosztuje 640zł w sklepie zwykłym, a 600 zł w internetowym.
Musiał cie w konia zrobić bo żaden sklep nowej konsoli premium po tyle nie sprzeda. Nawet
na allegro trudno by było a tyle wynaleźć. Btw to produkują jeszcze te 20 gb? Bo rzadko
kiedy widzę.

Może to być stara wersja. Oczyszczają magazyn ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no fakt, ale ja bym takiej wersji nie kupował. Nie wiadomo ile tam przeleżała. I nawet nie chodzi o stan konsoli, ale o rok produkcji. Te stare były strasznie wadliwe więc nie ryzykował bym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
Właśnie rejestruje się przez xbox;a 360 do xbox Live i doszedłem do momentu gdzie mam podac ustawienia regionalne. Co mam wybrac jeśli nie ma tam "polski" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 21:36, Pilnick2 napisał:

Mam pytanie.
Właśnie rejestruje się przez xbox;a 360 do xbox Live i doszedłem do momentu gdzie mam
podac ustawienia regionalne. Co mam wybrac jeśli nie ma tam "polski" ???

UK, USA, cokolwiek, co nie jest Polską ;) Najczęściej u nas wybiera się UK, chociaż dużo jest zwolenników USA. Wszędzie dobrze, byle nie u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować