Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2009 o 21:36, Pilnick2 napisał:

Mam pytanie.
Właśnie rejestruje się przez xbox;a 360 do xbox Live i doszedłem do momentu gdzie mam
podac ustawienia regionalne. Co mam wybrac jeśli nie ma tam "polski" ???


Jeśli dobrze myślę to USA lub UK.

Jakie polecacie gry startowe na xboxa 360? Myślałem o GoWie 2, ale przydałyby się jeszcze jakieś 2 gry.

Aha i na razie nie kupuję iksa tylko staram się zorientować co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2009 o 21:45, Avar Neus napisał:


Jakie polecacie gry startowe na xboxa 360? Myślałem o GoWie 2, ale przydałyby się jeszcze
jakieś 2 gry.

GoW 2 możesz brać w ciemno ;) Ja bym ci polecił GTA 4, GRIDA, Burnouta Paradise, no i nadchodzącego Skate 2 (jeśli oczywiście lubisz klimaty związane z deską na czterech kółkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 21:44, Prateorian napisał:

Jeśli mam pad bezprzewodowy w zestawie z konsolą są zwykłe baterie?

Tak - w zestawie są zwykłe baterie.

Dnia 14.01.2009 o 21:44, Prateorian napisał:

Jeśli tak , to czy do ładowania starczy coć tego pokroju? /ciach/

Może być.

Dnia 14.01.2009 o 21:44, Prateorian napisał:

Czy może ta ładowarka microsoftu? I jak ona działa?

Znaczy Play&Charge Kit:
http://allegro.pl/item524445961_play_charge_microsoft_x360_swiat_gier_w_wa.html
Normalnie działa - w zestawie są akumulatory, które się "montuje" w padzie. Do tego jest kabelek, który podłącza się do pada i do portu USB w konsoli - w ten sposób je się ładuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 21:49, MasterOfBlaster napisał:


>
> Jakie polecacie gry startowe na xboxa 360? Myślałem o GoWie 2, ale przydałyby się
jeszcze
> jakieś 2 gry.
GoW 2 możesz brać w ciemno ;) Ja bym ci polecił GTA 4, GRIDA, Burnouta Paradise, no i
nadchodzącego Skate 2 (jeśli oczywiście lubisz klimaty związane z deską na czterech kółkach
;)

A z ex. to Halo 3 jest godne uwagi, nie wiem jak jest w przypadku Fable 2 ale jeśli 1 przypadła ci do gustu to możesz się skusić. A z wyścigów to PGR 3 i 4, Forza 2.

P.S. Kur*a zamiast edytuj nacisnąłem odpowiedz ;) Sorki za Dubel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GoWa kupię na 100%. GTA IV mam już na pc (chociaż wygląda koszmarnie, ale grać się da). A co powiecie na taki zestaw startowy: GoW2, Burnout Paradise, SW:TFU (jestem fanem sw :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 21:54, Avar Neus napisał:

GoWa kupię na 100%. GTA IV mam już na pc (chociaż wygląda koszmarnie, ale grać się da).
A co powiecie na taki zestaw startowy: GoW2, Burnout Paradise, SW:TFU (jestem fanem sw
:))

W SW nie grałem (chociaż demo mnie mile rozczarowało bowiem spodziewałem się czegoś troszke gorszeg) a co do BP to polecam ci ściągnąć najpierw demo i obczaić czy taka zabawa ci odpowiada ;)

P.S. BP może niedługo będe miał na zbyciu (tylko muszę GS natrzepać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demka będę ściągał jak Iks będzie stał u mnie w pokoju. A do tego długa droga. Na razie jestem na etapie zbierania kasy i dozbieranie do tego 1000 jeszcze potrwa ^^. Jakby ktoś miał jeszcze jakieś porady odnośnie gier - proszę pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm zależy jakie Cie interesują postaram Ci się wypisać parę dobrych gier :)

-Jeżeli chodzi o FPSy no to podstawowo oba GoWy przy czym ten pierwszy jest teraz w serii Classic czyli kosztuje 90-130zł wiec stosunkowo mało, Halo 3 chociaż u siebie w sklepie nie widziałem już żadnego, Army of Two dobra gra szczególnie jeżeli będzie się grało w co-op.

-Co do gier przygodowych/RPG to polecam Naruto Rise of a Ninja jeżeli oglądałeś ten anime i Ci się podobał gra obowiązkowa, ale jeżeli nawet się nie oglądało gra będzie dobra bo jest naprawdę rozbudowana ma bajeczną grafikę dosłownie :P A jeżeli chcesz RPGa z ogromnym i rozbudowanym światem gdzie jest multum różnych questów to polecam Fable II.

-A co do tematów wyścigów to polecam wszystkie części Burnouta które pojawiły się na x0 może są to mało realistyczne wyścigi ale dają kupę wspaniałej zabawy wiec można sobie darować serie NFS jedna serią wartą polecenia (chyba) to PGR ale nie wiem nie miałem nigdy z nią styczności.

Wypisałem tu tylko kilka gier bo jest ich naprawdę wiele i nie każdy musi się zgadzać z tym co tu napisałem ;) myślę że chociaż trochę przybliżyłem Ci ten rynek gier na x0.

Kurde czy ktoś wie czy w Polsce zostanie wydane Naruto Broken Bond ? widziałem wczoraj na Hyperze program o tej grze ale nigdzie nic nie pisze że gra ma zostać wydana w Polsce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gears of War to nie FPS tylko TPS (Third Person Shooter).

Z gier na Xbox 360 polecam: GoW1 i 2, Prince of Persia, Assassin''s Creed, GTA 4, The Orange Box, Bioshock, Call of Duty 4, Call of Duty: World at War, Mass Effect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 11:09, DoomnY napisał:

Gears of War to nie FPS tylko TPS (Third Person Shooter).

Z gier na Xbox 360 polecam: GoW1 i 2, Prince of Persia, Assassin''s Creed, GTA 4, The
Orange Box, Bioshock, Call of Duty 4, Call of Duty: World at War, Mass Effect.

Co do PoP - jest fajny, graficznie ładny, ale cholera nudny :/ Cały czas to samo robimy. Aczkolwiek nie zmienia to faktu, że przeszedłem to za jednym posiedzeniem, bo mnie wciągnęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 11:38, Mroczny Joga napisał:

No rzeczywiście mój błąd ^^ ale chodziło mi ogólnie o shootery :P

To jeszcze CoD 3 - ludzie gadają różnie - jedni go wychwalają, inni mówią, że "szit". Mi się akurat spodobał - co ciekawe - ma grafikę lepszą niż CoD 5...
No i kosztuje 60zł (na allegro po 50 chodzą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić mi jakąś grę na ferie ? ;p Chodzi o jakąś dłuższą. Myślę o FarCry 2, GTA 4, StarWars: TFU(podobno krótki jest ale nie wiem) może CoD 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 16:58, KamcioBoy napisał:

Możecie polecić mi jakąś grę na ferie ? ;p Chodzi o jakąś dłuższą. Myślę o FarCry 2,
GTA 4, StarWars: TFU(podobno krótki jest ale nie wiem) może CoD 5.

PES, FIFA - końca nie widać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 16:58, KamcioBoy napisał:

Możecie polecić mi jakąś grę na ferie ? ;p Chodzi o jakąś dłuższą. Myślę o FarCry 2,
GTA 4, StarWars: TFU(podobno krótki jest ale nie wiem) może CoD 5.

FC2... Ta gra może i jest chociaż trochę długa, ale jest cholernie nudna jak dla mnie :) GTA IV - nawet się nie zastanawiaj - gra zajmie ci dużo czasu. CoD 5 w singlu może krótki, ale w multi jest jedną z lepszych gier jakie widziałem :) Polecam ci jeszcze Fable 2 - sytuacja jak w CoD 5, z tym, że jest dłuższa i ma bardzo fajny, baśniowy klimat :) Jeszcze GoW, który sam w sobie jest genialny - zarówno w multi jak i w singlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować