Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2009 o 01:00, jackass napisał:

> Witam :)
Mirrors Edge w sklepie PSX Extreme za 99 zł .

dzieki wyszystkim ;) cos znajde moze BF BC ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz przypadkiem ile trwa ta promocja ? bo ME za 99 i reszta przecenionych gier wygląda świetnie, a tak się składa, że kasy nie mam. A urodzinki za nie długo to by można wcześniej coś wyłuskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 11:42, nightfaler napisał:

Nie wiesz przypadkiem ile trwa ta promocja ? bo ME za 99 i reszta przecenionych gier
wygląda świetnie, a tak się składa, że kasy nie mam. A urodzinki za nie długo to by można
wcześniej coś wyłuskać.

Nie wiem czy to jest promocja ,czy stała oferta .Może do wyczerpania zapasów ,może na stałe .Zadzwoń /napisz/zaGGadaj i się zapytaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obiło mi się o uszy, że można mieć więcej niż miesiąc darmowego golda. Jak? Tworząc dodatkowy gamertag? Chętnie sprawdziłbym to sam, ale nie chcę robić tego "już teraz". Ile razy można wykonać taką operację?

EDIT;
Wszystko pisze w przypiętym poście. Najmocniej przepraszam za mój niepotrzebny i nic do tematu nie wnoszący post :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 12:35, Alexx1 napisał:

Gra ktoś z Was w SC IV? Jak się spisuje krzyżak do Xboxa, da się postacie wymasterować,
czy jednak pad przeszkadza?

Ja gram w SC IV od zakupu konsoli (wrzesień 2008) i powiem, że na padzie gra mi się naprawdę dobrze, nawet bardzo dobrze.
Osobiście do sterowania postaciami używam analoga, jest prościej, a i łatwiej się robi combosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm, a to prawda, że Yoda jest przegięty pod względem użyteczności? Bo mimo, iż niektórzy uważają, że nie pasuje do tej gry, to mnie to (fana) cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 13:08, Alexx1 napisał:

Mhm, a to prawda, że Yoda jest przegięty pod względem użyteczności?

Ale w którą stronę przegięty?
Jak dla mnie jest fajną postacią, ale tak samo użyteczną jak pozostałe, na takim samym poziomie stoi.
Wszystko zależy od umiejętności gracza - opanowania danej postaci, nauczenia się ciosów i combosów.

[Edit] Chociaż ma swoje dobre strony - niektóre ciosy go nie sięgają, nie można mu założyć chwytu.

Dnia 18.01.2009 o 13:08, Alexx1 napisał:

Bo mimo, iż niektórzy uważają, że nie pasuje do tej gry, to mnie to (fana) cieszy.

Ja kupując grę też brałem pod uwagę postacie z Gwiezdnych Wojen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to mi chodziło. Gdy grałem z kolegą, chyba wszystkie Ataki na High go nie ruszają dopóki nie podskoczy, a chwytu zrobić nie można. Jest przynajmniej jakaś równoważnia? Słabsze ciosy, wolniejszy, albo coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 13:24, Alexx1 napisał:

Właśnie o to mi chodziło. Gdy grałem z kolegą, chyba wszystkie Ataki na High go nie ruszają
dopóki nie podskoczy, a chwytu zrobić nie można.

Szczerze powiedziawszy, po jakimś czasie te utrudnienia przestają mieć znaczenie - zna się coraz więcej ciosów, a i chwytów się prawie nie używa.

Dnia 18.01.2009 o 13:24, Alexx1 napisał:

Jest przynajmniej jakaś równoważnia? Słabsze ciosy, wolniejszy, albo coś takiego?

Jedynie to, że do wykonania niektórych ciosów potrzebuje Mocy (ma dodatkowy pasek przy pasku życia), a gdy mu się ona skończy na chwilę przystaje i nie może się ruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie ,może mało istotne ,a może trzymające na sobie długowieczność mojej konsoli. Jest to pytanie dziwne ; Jak wyłączać x360 , najpierw przycisk a potem wentylator czy najpierw wentylator a póżniej przycisk? A może to nie ma różnicy?

Z góry dzięki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 19:37, Farmer Widmo napisał:

Takie pytanie ,może mało istotne ,a może trzymające na sobie długowieczność mojej konsoli.
Jest to pytanie dziwne ; Jak wyłączać x360 , najpierw przycisk a potem wentylator czy
najpierw wentylator a póżniej przycisk? A może to nie ma różnicy?


Jeśli chcesz mieć długowiecznego X360 lepiej nie podłączaj do niego dodatkowych wentylatorów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się was zapytać jaką bijatykę byście mi polecili na iksa. Myślę tak nad Soul Calibur 4 ze względu na Yodę ale czy będzie można jakoś odblokować Darth''a Vader''a? Czy lepiej wydać pieniądze na coś innego może MK vs DC Universe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie pierdolca(sorki za wyrażenie ale muszę pokazać moje zdenerwowanie xD) idzie dostać. Wczoraj jeszcze sobie w GoW2 grałem a dzisiaj odpalam i RRoD ?! Konsola jest z 2008 roku z HDMi i tą nową płytą główną czy coś. Ale dlaczego akurat konsola ma pół miecha i już koniec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 15:20, KamcioBoy napisał:

Nie nie pierdolca(sorki za wyrażenie ale muszę pokazać moje zdenerwowanie xD) idzie dostać.
Wczoraj jeszcze sobie w GoW2 grałem a dzisiaj odpalam i RRoD ?! Konsola jest z 2008 roku
z HDMi i tą nową płytą główną czy coś. Ale dlaczego akurat konsola ma pół miecha i już
koniec ?

Współczuję :/
Może trafiłeś na wadliwy sprzęt. No cóż zdarza się. Chociaż dziwne to bo wersje z 2008 mają poprawione chłodzenie itp.

Mają ogólnie poprawioną wewnętrzną strukturę. No cóż pozostaje tylko oddać na gwarancje chyba że jakimś cudem konsola "ożyje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować