Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2009 o 18:41, zajacisko napisał:

Możecie napisać co mam zrobić jak już zakupię konsolę i wrócę do domu? Oprócz konta na
xbox.xom.

Konto na Xbox.com jest tym samym ,które założysz z pokładu konsoli wchodząc w świat Live .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 19:41, albinskia napisał:

Muszisz podłączyć boxa kablem który jest w zestawie albo do karty sieciowej w kompie
albo do routera. :)


Tak się zapytam z ciekawości. Jeśli podłączę do karty sieciowej to komputer musi być cały czas włączany abym mógł grac przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 19:58, KamcioBoy napisał:

> Muszisz podłączyć boxa kablem który jest w zestawie albo do karty sieciowej w kompie

> albo do routera. :)

Tak się zapytam z ciekawości. Jeśli podłączę do karty sieciowej to komputer musi być
cały czas włączany abym mógł grac przez internet?

Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak. :( ... ,ale to może zależeć od tego jaki masz internet. Jeśli masz taki ,ze internet działa Ci nawet jak masz wyłączonego kompa to możliwe ,że zadziała, lecz niczego nie potwierdzę bo sam nie wiem. Ja gdy jeszcze miałem przez modem netiee to wtedy musiałem kompa mieć włączonego. ;P

Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 21:46, zajacisko napisał:

To xbox ma własną klawiaturę? Czy trzeba tak przewijać literki a-b-c-d...?

Nie ma - najeżdżasz na literki a-b-c-d padem na wirtualnej klawiaturze. Chyba, że wepniesz własną (na USB).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 21:46, zajacisko napisał:

To xbox ma własną klawiaturę? Czy trzeba tak przewijać literki a-b-c-d...?

Możesz także zakupić coś takiego (patrz niżej) ale myślę że nie ma to zbytniego sensu.

20090121215423

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 21:49, W.S.A.D napisał:

Nie ma - najeżdżasz na literki a-b-c-d padem na wirtualnej klawiaturze. Chyba, że wepniesz własną (na USB).


A właśnie, że jest - dołączana do pada.

20090121215526

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 21:55, Klimos napisał:

> Nie ma - najeżdżasz na literki a-b-c-d padem na wirtualnej klawiaturze. Chyba, że
wepniesz własną (na USB).

A właśnie, że jest - dołączana do pada.

Pierwszy byłem ;P
A tak wogule czy ktoś ma takową klawiaturke ?? Bo ceny na Allegro nie są zbyt wygórowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 21:55, Klimos napisał:

> Nie ma - najeżdżasz na literki a-b-c-d padem na wirtualnej klawiaturze. Chyba, że
wepniesz własną (na USB).

A właśnie, że jest - dołączana do pada.

Ale za chore pieniądze... nie dodają jej do pudełka z grą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 21:56, MasterOfBlaster napisał:

Pierwszy byłem ;P

Ehhh... spoznilem sie chwile :P

Dnia 21.01.2009 o 21:56, MasterOfBlaster napisał:

A tak wogule czy ktoś ma takową klawiaturke ?? Bo ceny na Allegro nie są zbyt wygórowane.

Nie widzialem na wlasne oczy i nie slyszalem, zeby ktos to kupil. Klawiaturka jest z przeznaczeniem do Live Messengera. Pomijając fakt, że korzystam z konkurencyjnych komunikatorów (GoogleTalk i Skype), to nie widzę sensu czatowania na xboxie. Jak wysyłam tekstową wiadomość, to piszę z komputera, bo jest szybciej, a zazwyczaj jak coś to puszczam głosowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 22:00, W.S.A.D napisał:

Ale za chore pieniądze... nie dodają jej do pudełka z grą...


Na czymś trzeba zarabiać, jak do produkcji konsoli się dokłada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie dotyczące Messengera. Czy jest możliwość rozmawianie przy użyciu headseta z osobą która korzysta z MSN na PC ?? Bo pisać można ( nawet nie wyświetla się komunikat o nowej wiadomości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 22:03, MasterOfBlaster napisał:

Mam jeszcze pytanie dotyczące Messengera. Czy jest możliwość rozmawianie przy użyciu
headseta z osobą która korzysta z MSN na PC ?? Bo pisać można ( nawet nie wyświetla
się komunikat o nowej wiadomości ;)


Nie wiem, bo tak jak pisałem Messengera w ogóle nie używam. Ale technicznie nie powinno być żadnych problemów. To i to technologie Microsoftu, tu i tu masz ten sam program i tą samą sieć użytkowników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że niektórzy mają na swoich gramsajtach dodatkowy panel "Xbox 360 Gamercard". Różni się on od podstawowego przede wszystkim tym, że jest 3 razy większy od standardowego, wyświetla pięć ostatnich gier, w które grał użytkownik i po kliknięciu odsyła na stronę MyGamerCard.net, a nie na live.xbox.com... Moje pytanie brzmi - gdzie znajduje się odpowiedni kod, abym mógł go wkleić na swojego GS-a, bo podstawowy panel Gamertag jest dla mnie zbyt mały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 22:35, MasterOfBlaster napisał:

Ma ktoś z was może PGR 4 ? Bo w demie odkryłem możliwość robienia efekciarskich zdjęć.
Czy w pełnej można je jakoś zapisać lub przesłać na stronke (tak jak to było w GoW 2)
?

Można na serwer ,nawet achi jest za to .Replaye też można zgrywać .Ponadtwo jak chodzisz po swoim garażu to na ścianach są zdjęcia innych i możesz je oceniać .W sklepie można też kupić filtry zmieniające obraz w trybie foto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 22:37, Igor FCBayern napisał:

Zauważyłem, że niektórzy mają na swoich gramsajtach dodatkowy panel "Xbox 360 Gamercard".
Różni się on od podstawowego przede wszystkim tym, że jest 3 razy większy od standardowego,
wyświetla pięć ostatnich gier, w które grał użytkownik i po kliknięciu odsyła na stronę
MyGamerCard.net, a nie na live.xbox.com... Moje pytanie brzmi - gdzie znajduje się odpowiedni
kod, abym mógł go wkleić na swojego GS-a, bo podstawowy panel Gamertag jest dla mnie
zbyt mały...

Właśnie na MyGamercard.net. Wpisujesz Tag i generuje ci się kod do wklejenia na forum w podpisie .Wybierasz też "skórkę" tego gamercarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować