Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2007 o 17:35, WorldWar3PL napisał:

> Sam od siebie jeszcze dodam, że sam Co-Op daje możliwość pogadania z daną osobą - zawsze
to
> jakoś inaczej niż na forum, jak na przykład nasza wymiana zdań o Bioshocku...
> Ale w jednym popieram: zabawa w "piłowanie" jest przednia :p
To co, jak jutro gramy, urządzamy sobie mały contest na piłowanie? :> Im więcej, tym lepiej
;>

Tylko trzeba się przez ten lvl przebić jeden :p Potem jeszcze boss i kolejny akt wita - wtedy możemy zacząć contest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyliśmy z Syriuszem co-opa. Po prostu cudo. Piłowania miało być dużo i.. było jeszcze więcej. To samo ze strzałami z shotguna, headshotami ze snajperki i planowaniu kto co będzie teraz robił. No i emocje, kiedy to generała RAAM próbowaliśmy pokonać. Udało się przez przypadek - z poirytowania rzuciłem w niego 4 granaty - pierwszy pozbył się Kryllu, a 3 zadały mu obrażenia - całość okraszona headshotem made by Syriusz.
... jednak ten Insane to naprawdę wyśrubowany poziom trudności :)
Polecam każdemu co-op w Gears of War - naprawdę sporo zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 14:33, WorldWar3PL napisał:

Skończyliśmy z Syriuszem co-opa. Po prostu cudo. Piłowania miało być dużo i.. było jeszcze
więcej. To samo ze strzałami z shotguna, headshotami ze snajperki i planowaniu kto co będzie
teraz robił. No i emocje, kiedy to generała RAAM próbowaliśmy pokonać. Udało się przez przypadek
- z poirytowania rzuciłem w niego 4 granaty - pierwszy pozbył się Kryllu, a 3 zadały mu obrażenia
- całość okraszona headshotem made by Syriusz.
... jednak ten Insane to naprawdę wyśrubowany poziom trudności :)
Polecam każdemu co-op w Gears of War - naprawdę sporo zabawy.


no i te achievementy... A najlepsza akcja była na koniec aktu 4, gdy ucieka się z posiadłości Fenixa seniora :p Achiev za przejście aktu 4, a tu restart i od nowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 15:43, des1og napisał:

Tak a propos GoW''a - jaka szybkość łącza wystarczy do bezproblemowej rozgrywki online? Czy
na 256 kb/s nie będzie lagów?

hmm ja mam Neo 512, ale rozdzielam sygnał (komp i X360) i jak zawsze na kompa mam 640,0 kb/s, tak na Xa wysyłam tylko 100 i nie mam lagów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 16:07, balduran2 napisał:

A jak ma się sprawa tzw. "kompatybilności wstecznej" w X360?


gdzieś w tym temacie jest link do tytułów, które są z Xa, a działają na X360 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 15:45, syriusz.b napisał:

hmm ja mam Neo 512, ale rozdzielam sygnał (komp i X360) i jak zawsze na kompa mam 640,0 kb/s,
tak na Xa wysyłam tylko 100 i nie mam lagów :)


Dzięki za odpowiedź. Do tej pory grałem tylko offline, ale przymierzam się do zakupu Golda i tryb single player odejdzie w zapomnienie :) Gdy miałem miesiąc darmowego złotego abonamentu, udało mi się zagrać online w Lost Planet i Crackdown - w pierwszym przypadku nie było mowy o żadnych lagach, za to granie w Crackdowna przy moim łączu nie należało do zbyt przyjemnej czynności, stad moje pytanie odnośnie Gearsów. A oprócz GoW''a grasz w coś jeszcze online? I czy w innych grach nie masz zwolnień i lagów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 16:38, des1og napisał:

Dzięki za odpowiedź. Do tej pory grałem tylko offline, ale przymierzam się do zakupu Golda
i tryb single player odejdzie w zapomnienie :) Gdy miałem miesiąc darmowego złotego abonamentu,
udało mi się zagrać online w Lost Planet i Crackdown - w pierwszym przypadku nie było mowy
o żadnych lagach, za to granie w Crackdowna przy moim łączu nie należało do zbyt przyjemnej
czynności, stad moje pytanie odnośnie Gearsów. A oprócz GoW''a grasz w coś jeszcze online?
I czy w innych grach nie masz zwolnień i lagów?


PGR 3 - zero lagów :)
Halo 2 nie grałem bo akurat jak wszedłem to nikogo nie było :p No i chyba tyle, ale mówię GoW i PGR bez problemów tylko trzeba szukać hostów z dobrym łączem (takie kropki po prawej stronie od nazwy, jak są czerwone to low łącze i tyle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czy już czasem o to nie pytałem, ale po prostu nie pamiętam, a jestem ciekaw: czy da się wstawić, jakiś własny obrazek na swój gamer card? Mam na myśli ofkors X360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sam nie wiem, czy jest sens się dopisywać - dla mnie niewiele to zmieni, ponieważ nie założę nowego konta - żal mi statsów (tak, mam w sobie szczyptę statsa), achievmentów i całej reszty, której się dorobiłem. Nie i koniec, pozostanę przy koncie na Wielką Brytanię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 16:37, WorldWar3PL napisał:

Ja sam nie wiem, czy jest sens się dopisywać - dla mnie niewiele to zmieni, ponieważ nie założę
nowego konta - żal mi statsów (tak, mam w sobie szczyptę statsa), achievmentów i całej reszty,
której się dorobiłem. Nie i koniec, pozostanę przy koncie na Wielką Brytanię.


Dopisz się. Zawsze będziesz miał tą świadomość, że jakoś pomagasz innym :P Ja już X360 nie mam, a i tak się dopisałem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie proszę, bo nie wiem, co bardziej opłaca się kupić...
- Xbox360 Premium - (ok. 1250 zł)
- Xbox360 Premium v2 (HDMI) - (ok. 1450 zł)
- Xbox360 Elite - (ok. 1750 zł)

Podstawowe różnice znam, ale...
Czy ktoś używa wersji Premium v2 (HDMI), albo Elite? Najbardziej interesuje mnie awaryjność tych dwóch odmian. Słyszałem, że MS wydłużył gwarancję do 3 lat, ze względu na efekt tzw. "trzech diod"

Jak obecnie przedstawia się sprawa awaryjności (rysowania płyt, "3-diody") przy zwykłej wersji Premium?

O porady proszę tylko osoby UŻYWAJĄCE konsol X360. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować