Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Zbiorę te 3 pytania w jedno:

1.Jaki jest Postal Code dla Chicago? W necie znalazłem, że 60610 Chicago 312, ale nie mogę wpisać tego w XboxLive, przez co nie mogę się zarejestrować na stany.
2. Czy kiedykolwiek konto dziecka (kiedy osiągnie 18lat) będzie mogło zalogować/zarejestrować się do WindowsMessenger, czy też trzeba stworzyć nowy gamertag?
3. Czy kupię przejściówkę aby podłączyć Xboxa do monitora? Bodajże chodzi tutaj o wyjście DVI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 18:22, Big Moon napisał:

1.Jaki jest Postal Code dla Chicago? W necie znalazłem, że 60610 Chicago 312, ale nie mogę
wpisać tego w XboxLive, przez co nie mogę się zarejestrować na stany.

myślę że lepszego adresu nie znajdziesz:
One Microsoft Way
Redmond, WA 98052-6399
:D

Dnia 20.10.2007 o 18:22, Big Moon napisał:

2. Czy kiedykolwiek konto dziecka (kiedy osiągnie 18lat) będzie mogło zalogować/zarejestrować
się do WindowsMessenger, czy też trzeba stworzyć nowy gamertag?

nie mam pojęcia - nie mam dzieci :)

Dnia 20.10.2007 o 18:22, Big Moon napisał:

3. Czy kupię przejściówkę aby podłączyć Xboxa do monitora? Bodajże chodzi tutaj o wyjście DVI.

tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz moje pytanie: pytanie o tyle głupie, bo do tej pory nie znam odpowiedzi... Konsole mam od lutego ale dopiero teraz zauważyłem, że nie wiem jak można usunąć gamertag? Tzn. mam 2 profile zrobione jeden był potrzebny tylko na chwilkę, więc jak go now usunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 13:28, penny napisał:

> 1.Jaki jest Postal Code dla Chicago? W necie znalazłem, że 60610 Chicago 312, ale nie
mogę
> wpisać tego w XboxLive, przez co nie mogę się zarejestrować na stany.
myślę że lepszego adresu nie znajdziesz:
One Microsoft Way
Redmond, WA 98052-6399
:D


Postal code to: WA 98052-6399 ?? Nie wiem cza da się tyle wpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 14:33, Big Moon napisał:

Postal code to: WA 98052-6399 ?? Nie wiem cza da się tyle wpisać.

WA to stan - Waszyngton.
Reszta to kod pocztowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 20:33, piotrlizak6 napisał:

Mam problem gdy chcem się połączyć z xbox live wyskakuje mi błąd w adresie IP!!!. Mam połączenie
przez routher.

jak masz polaczenie przez router to sa dwie opcje z tego co sie orientuje:
1. net masz przydzielony na numer karty sieciowej czyli router musi skopiowac ten numer i potem mozesz spokojnie podzielic neta na x-a i kompa oczywiscie wlaczajac w routerze opcje na usluge xbox-live bo ja tak mam :]
2. jak to nie podziala musisz zadzwonic do sieci multimedia i dowiedziec sie dokladnie bo kazda ma swoje tam upodobaia :///
Jezeli cos pokrecilem ubolewam nad tym i przepraszam pisze w dobrej wierze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, bo mnie nurtuje
Mianowicie czy da się podłączyć "iksa" do monitora pc? Czy jest jakiś kabel umożliwiający wykonanie tej czynności?
Jeżeli tak to do jakiego? Zn. się podać rodzaj monitora
Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 18:36, Break the peace napisał:

Mam takie pytanie, bo mnie nurtuje
Mianowicie czy da się podłączyć "iksa" do monitora pc? Czy jest jakiś kabel umożliwiający wykonanie
tej czynności?
Jeżeli tak to do jakiego? Zn. się podać rodzaj monitora
Z góry dziękuję


Musisz kupić kabel VGA (nieoryginalny 30-40zł, oryginalny jakieś 80-90zł chyba). Monitor może być każdy (min. 15''''), obojętnie czy CRT, czy LCD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 21:06, Marth napisał:

Witam! Czy są kable pod złącze DVI? Jest w ogóle taka możliwość podłączenia xboxa pod monitor?
Jakość byłaby lepsza?

Pozdrawiam


Jeśli chodzi ci o kabel DVI do X''a to nie ma. Jedynie możesz z przejściówką. Jakość powinna być lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 21:06, Marth napisał:

Witam! Czy są kable pod złącze DVI? Jest w ogóle taka możliwość podłączenia xboxa pod monitor?
Jakość byłaby lepsza?

Pozdrawiam


Najlepsze rozwiązanie to zastosowanie kabla DVI-HDMI, nie powinno być problemów ani z podłączeniem ani z jakością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i stało się, mój Xbox 360 odmówił posłuszeństwa podświetlając diody naokoło włącznika, na czerwono.
I tu pojawia się moje pytanie, czy ktoś z forumowiczów się z tym spotkał ? A jeśli tak, to czy istnieją sensowne sposoby naprawienia Ring of Death ? Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 21:20, Firaxo napisał:

No i stało się, mój Xbox 360 odmówił posłuszeństwa podświetlając diody naokoło włącznika, na
czerwono.
I tu pojawia się moje pytanie, czy ktoś z forumowiczów się z tym spotkał ? A jeśli tak, to
czy istnieją sensowne sposoby naprawienia Ring of Death ? Proszę o szybką odpowiedź.


Może na gwarancję oddać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 21:26, bojanzaw napisał:

> No i stało się, mój Xbox 360 odmówił posłuszeństwa podświetlając diody naokoło włącznika,
na
> czerwono.
> I tu pojawia się moje pytanie, czy ktoś z forumowiczów się z tym spotkał ? A jeśli tak,
to
> czy istnieją sensowne sposoby naprawienia Ring of Death ? Proszę o szybką odpowiedź.

Może na gwarancję oddać? :P

No i to jest ładna sprawa bo pierwsza rata wpłynęła 12.12.2006, a gwarancję mam roczną. Zostały mi jakieś 3 dni, aby oddać konsolę, ale obawiam się, że dostanę ją najwcześniej w styczniu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 21:29, Firaxo napisał:

> Może na gwarancję oddać? :P
No i to jest ładna sprawa bo pierwsza rata wpłynęła 12.12.2006, a gwarancję mam roczną. Zostały
mi jakieś 3 dni, aby oddać konsolę, ale obawiam się, że dostanę ją najwcześniej w styczniu
;(

na ROD (czyli te 3 czerwone diody) gwarancję masz 3 letnią. zadzwoń pod numer Xbox Helpline (Polska): 00800 441 17 96
tam podasz datę zakupu, numer seryjny konsoli oraz swój adres. dostaniesz mailem list przewozowy dla firmy UPS - umówisz się z nimi na odbiór przesyłki i po problemie. jak się pospieszysz, to może przed świętami konsola wróci (choć to niestety mało prawdopodobne). tu masz więcej info: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=14720&pid=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze stworzeniem konta na Xbox.com. A mianowicie wszystko idzie dobrze (trzeba być pełnoletni, żeby mieć konto?), ale natrafiam na ramkę z państwem w której jest zaznaczone Polska i której nie można zmienić. A wiem, że w Polsce nie można korzystać z XBL, więc co mam robić? Jak zmienić z Polski na UK np? Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować