Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

A On właśnie mieszka na wyspach, w Szkocji, o ile się nie mylę, więc można się pokłócić, z tymi debilami, przynajmniej w majlu im pojechać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się gościa, różnica jest żadna, płacisz za firmę. Większość tych kabli jest produkowana w tych samych fabrykach, różniąsię tylko tym co na nich naklejają. I takie pytanie do ciebie: Jakbyś miał kupic telewizor 100Hz za 3000 zł, albo 200Hz za 6000 zł, to co byś wybrał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ale te święta są śmieszne ;). Chciałem zrobić bojkot MS za kody do Forzy pod choinką znalazłem Forze 3 :). Chciałem zrobić bojkot Ubi za cenę z kosmosu za AC ll dostałem AC ll :). I jak tutaj sprawnie przeprowadzić bojkot :P? Swoją drogą każdemu posiadaczowi Xboxa polecam Assasin''s Creeda 2. Jak dla mnie usunęli wszystkie błędy z jedynki. Misje główne są teraz bardzo zróżnicowane. Grafika w porównaniu do jedynki miażdży. Fabuła wg mnie też jest wiele ciekawsza, tylko trochę ten Ezio nie pasuje mi na Assasyna ;). Jak Altair był taką postacią bardzo pasującą- bezwzględny zabójca, to Ezio w roli kobieciarza tak średnio mi pasuje. A Forzy chyba nikomu nie muszę polecać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 14:12, WhiteMamba napisał:

Pytałem się gościa, różnica jest żadna, płacisz za firmę. Większość tych kabli jest produkowana
w tych samych fabrykach, różniąsię tylko tym co na nich naklejają.

Różnica jest w jakości wykonania kabla ,styków ,użytych materiałów .Użyte materiały = trwałość i skuteczność przenoszenia sygnału .Do tego masz gwarancję na produkt .

Dnia 27.12.2009 o 14:12, WhiteMamba napisał:

Jakbyś miał kupic telewizor 100Hz za 3000 zł, albo 200Hz za 6000 zł, to co byś
wybrał?

Nie znam się na telewizorach .Kupiłbym ten ,który by mi ktoś doradził i bardziej mi się podobał ,ale na kablu bym nie oszczędzał ,jeśli zapewni mi większe doznania optyczne .A ja jestem graficznych fetyszystą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuje konsole używaną i już pytałem się, choć jest gwaranacja itp. to osoba skorzystała już tej przynależności i wykorzystała ten gratis który przysługuje każdej konsoli na początku. Więc zaraz się biorę za założenie. Dzięki wielkie za poświęcenie czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, z tego co mówili że maksymalnie można założyć 3 konta na Xbox''a. I po podłączeniu do sieci i założeniu konta dodatkowo dostaje się miech GOLD''a gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie że tak post pod postem ale brak możliwości edycji :/
Mój błąd: "Miesiąc Golda otrzymuje się po zarejestrowaniu pierwszych 3 kont na danej konsoli każde następne otrzymuje status Silver. Nie ma możliwości wyboru Polski podczas procesu rejestracji nowego konta."
//
I tak już się zarejestrowałem ale nie w tym sęk. Gdy się rejestrowałem na tym xbox.com nie zapytali mnie ani o adres zamieszkania czy też narodowść a jedynie o data urodzenia. Więc czemu jest ten punkt 7? Coś źle wykonałem czy po prostu to pytanie wystęuje na stronie ale w x360 nie ma tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzy pierwsze konta na konsoli, które z jej pokładu się założyło w Live dostają darmowego golda, tak to wygląda. Ja np: mogę założyć jeszcze trzy konta, które dostaną golda, bo swoje założyłem na stronce M$ przez kompa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzy pierwsze konta na konsoli, które z jej pokładu się założyło w Live dostają darmowego golda, tak to wygląda. Ja np: mogę założyć jeszcze trzy konta, które dostaną golda, bo swoje założyłem na stronce M$ przez kompa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam pewien problem mianowicie przerobiłem xboxa 360 ale tylko poto aby moc odpalać kopie zapasowe i faktycznie płyta z GTA 4 uległa uszkodzeniu i grać musiałem z zapasowej (przegrywanej) bo oryginalnej nie czytał lecz niedawno gdy zalogowałem się na Xbox live dostałem bana i nie jest to problem bo z liva i tak nie korzystam ale teraz gry które mam zainstalowane na dysku nie działają z dysku tylko z płyty i nie da się ponownie instalować gier na dysku twardym co zrobić żeby móc instalować gry muszę założyć nowe konto czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe bany spowodowały ,że nie można instalować gier i przenieść save`ów ze zbanowanej konsoli na nową .Jest sposób na działanie tego ,Vartan_PL sprzedaje ten sposób na Allegro za 100zł .Pogooglujesz to znajdziesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 15:35, davidi napisał:

witam mam pewien problem mianowicie przerobiłem xboxa 360 ale tylko poto aby moc odpalać
kopie zapasowe i faktycznie płyta z GTA 4 uległa uszkodzeniu i grać musiałem z zapasowej
(przegrywanej) bo oryginalnej nie czytał lecz niedawno gdy zalogowałem się na Xbox live
dostałem bana i nie jest to problem bo z liva i tak nie korzystam ale teraz gry które
mam zainstalowane na dysku nie działają z dysku tylko z płyty i nie da się ponownie instalować
gier na dysku twardym co zrobić żeby móc instalować gry muszę założyć nowe konto czy
jak ?

Musisz kupić nową konsolę. I jej nie przerabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to ostatnio gdy przeglądałem nowe filmik na temat project natal a dokładniej chciałem zobaczyć to painting gdzie niesamowicie się to prezentuje. A co do tego majlo czy też Milo. Nie wiem co o tym myśleć...mnie to przeraża wręcz...jak człowiek to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak się przerabia konsole. Banowany nie jest tylko live, ale także zablokowana możliwość instalowania gier na dysku i czegoś tam jeszcze, chyba oglądania filmów i słuchania muzyki, coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ciekawe, filmik mnie nawet trochę rozbawił. Ciekawe jak to w rzeczywistości będzie wyglądać.
Co do mojego poprzedniego posta zastanawia mnie jedna rzecz, pisałem go 10 min, wcześniej niż się pokazał na forum... dziwne... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ochoty robić afery z powodu 80 MSP ;) chociaż przed chwilą nieco się zirytowałem, bo zabrakło mi 10 MSP do gitary dla mojego avka :(

Gra ktoś w Wormsy? Potrzebuję trzech osób do odblokowania jednego osiągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować