Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2009 o 16:48, Albii napisał:

To są jednodniowe obniżki, CC już nie ma, bo w USA jest nowy dzień. Jest tylko BF.


Myliłem się, rzeczywiście CC już nie ma (żeby chociaż jeszcze wersje testową dało się odblokować :/ ), jest BF. Pytanie tylko jak ma działać to "odliczanie" na Marketplace? Tak gdzie jest 14 brązowych ponumerowanych tabliczek, z czego ta z nr.1 to BF1943.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 21:37, SpecShadow napisał:

> To są jednodniowe obniżki, CC już nie ma, bo w USA jest nowy dzień. Jest tylko BF.


Myliłem się, rzeczywiście CC już nie ma (żeby chociaż jeszcze wersje testową dało się
odblokować :/ ), jest BF. Pytanie tylko jak ma działać to "odliczanie" na Marketplace?
Tak gdzie jest 14 brązowych ponumerowanych tabliczek, z czego ta z nr.1 to BF1943.

To było odliczanie do Nowego Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 14:24, Amperomierz napisał:

Czy istnieją polskie DLC? Póki co znalazłem tylko polskie dema: IL-2, Left 4 Dead 2,
Fable 2 Pub Games.

No istnieją ;). Nie do wszystkich gier, ale do np. Dragon Age. Ogólnie chyba jest kilka gier od EA, w którym DLC jest po polsku. Co do dem to jest bardzo dużo takich ;). Większość gier od EA i większość od MS (no wielkiego wyboru nie ma, bo tylko PGR4, który jest po angielsku na demie i Forza 3 po polsku ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da się używać xbox live bez routera, mając modem Neostrady? Oczywiście, mowa tu o używaniu Internetu w xboxie i na komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 17:47, Baluk25 napisał:

Czy da się używać xbox live bez routera, mając modem Neostrady? Oczywiście, mowa tu o
używaniu Internetu w xboxie i na komputerze.


Tak, ja mam też modem Neostrady i Xbox Live działa bez problemu ;).Z tym że ja mam modem podłączony do karty sieciowej i musiałem dokupywać drugą kartę żeby podłączyć do Xboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 19:51, Baluk25 napisał:

Modem USB? Mam wejście USB, które jest wolne. A wejście - nie wiem o co chodzi :D.

Chodzi o wejście na kabel ethernetowy jak mniemam. Nieco więkrzy od telefonicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem dziś Live. Na xboxie miałem 1350 G z achievmentów, a na tym moim mam 530, bo to konto kuzyna, które używał do gry na PC. Da się to jakoś połączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 13:24, Baluk25 napisał:

Podłączyłem dziś Live. Na xboxie miałem 1350 G z achievmentów, a na tym moim mam 530,
bo to konto kuzyna, które używał do gry na PC. Da się to jakoś połączyć?


Nie, łączenie kont, osiągnięć czy zapisanych gier jest niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak to zrobić inaczej? Bo na koncie, na którym odzyskiwałem tag wszystko poszło normalnie, a na koncie które mam na xboxie, jest na nim 1300G nie mogę założyć konta. Wyskakuje błąd, że identyfikator ID jest połączony z innym kontem. Wtf?

,,Logowanie do usługi Xbox LIVE jest obecnie niedostępne. Spróbuj ponownie później". Chodzi o to, że jestem gorszy i jestem z Polski, czy muszę czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 13:40, Baluk25 napisał:

To jak to zrobić inaczej? Bo na koncie, na którym odzyskiwałem tag wszystko poszło normalnie,
a na koncie które mam na xboxie, jest na nim 1300G nie mogę założyć konta. Wyskakuje
błąd, że identyfikator ID jest połączony z innym kontem. Wtf?

,,Logowanie do usługi Xbox LIVE jest obecnie niedostępne. Spróbuj ponownie później".
Chodzi o to, że jestem gorszy i jestem z Polski, czy muszę czekać?

A rejestracja była na Polskę? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 14:59, Baluk25 napisał:

Nie wybierałem kraju, bo to na xboxie, a nie na PC.

No, ale i tak przecież musisz tam region wybrać itp itd etc Rejestrujesz się tak, jak podałem w pierwszym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować