Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Elo mam takie pytanko czy X360 da saię podpiąć pod port euro czy muszę mieć HDMI?? (lub jeśli można z przejściówkami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 19:54, PopiX napisał:

Elo mam takie pytanko czy X360 da saię podpiąć pod port euro czy muszę mieć HDMI?? (lub
jeśli można z przejściówkami)


Przejściówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 19:54, PopiX napisał:

Elo mam takie pytanko czy X360 da saię podpiąć pod port euro czy muszę mieć HDMI?? (lub
jeśli można z przejściówkami)

możesz. wszystko co potrzeba jest w zestawie. standardowy kabel do x''a to 6 chinchy: 1x video, 2x audio (stereo) i 3x component (YPbPr). Do tego dołączona jest przejściówka, która zamienia 1x video i 2x audio na eurozłącze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co daje wyczyszczenie cache''u? Jakie to ma plusy, minusy? Jak to zrobić? Słyszałem, że niby trzeba nacisnąć jakieś przyciski, tylko jakie -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 20:49, bojanzaw napisał:

Co daje wyczyszczenie cache''u? Jakie to ma plusy, minusy? Jak to zrobić? Słyszałem,
że niby trzeba nacisnąć jakieś przyciski, tylko jakie -_-''


Jak słyszałem zawsze przed włączeniem sie gry tzn. "Czarny ekran", a po tym firmy, loga itd.. to w czasie tego ''czarnego ekranu'' trzeba trzymać A.
Co to daje?
Powiadają ;d, że szybciej wszystko chodzi itd ;p

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby przeprowadzić czyszczenie cache''u, należy wejść do menu PAMIĘĆ, wybrać (nie przyciskać ani nic, tylko wybrać) Dysk Twardy i wprowadzić kombinację : Y, X, X, LB, RB, X X.
Powinna wyświetlić się wiadomość.
"Do you want to perform maintenance on your Xbox 360 storage devices?"

Po chwili cache konsoli zostanie wyczyszczony, wliczając w to update''y gier.

20080324092825

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 09:28, WorldWar3PL napisał:

Aby przeprowadzić czyszczenie cache''u, należy wejść do menu PAMIĘĆ, wybrać (nie przyciskać
ani nic, tylko wybrać) Dysk Twardy i wprowadzić kombinację : Y, X, X, LB, RB, X X.
Powinna wyświetlić się wiadomość.
"Do you want to perform maintenance on your Xbox 360 storage devices?"

Po chwili cache konsoli zostanie wyczyszczony, wliczając w to update''y gier.


Dzięki wielkie. Czyli tylko update''y gier się usuną? Ściągnięte dodatki i save''y pozostaną?

@4exe - czyli framerate również się poprawi? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 13:53, bojanzaw napisał:

Dzięki wielkie. Czyli tylko update''y gier się usuną? Ściągnięte dodatki i save''y pozostaną?

@4exe - czyli framerate również się poprawi? ;>

AFAIK tak.
Framerate chyba się nie poprawi... :P Chodzi o ładowanie się danych z dysku twardego + szybkość i sprawność działania Xbox Guide.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 13:56, WorldWar3PL napisał:

> Dzięki wielkie. Czyli tylko update''y gier się usuną? Ściągnięte dodatki i save''y
pozostaną?
>
> @4exe - czyli framerate również się poprawi? ;>
AFAIK tak.
Framerate chyba się nie poprawi... :P Chodzi o ładowanie się danych z dysku twardego
+ szybkość i sprawność działania Xbox Guide.


To opłaca się czyścic cache''a ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 14:49, 4exe napisał:

> > Dzięki wielkie. Czyli tylko update''y gier się usuną? Ściągnięte dodatki i
save''y
> pozostaną?
> >
> > @4exe - czyli framerate również się poprawi? ;>
> AFAIK tak.
> Framerate chyba się nie poprawi... :P Chodzi o ładowanie się danych z dysku twardego

> + szybkość i sprawność działania Xbox Guide.

To opłaca się czyścic cache''a ? :D


Właśnie to zrobiłem :P Powiem ci, że różnicy nie widzę. Chyba, że podczas grania będzie to widoczne, bo jeszcze nie grałem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 14:54, bojanzaw napisał:

> > > Dzięki wielkie. Czyli tylko update''y gier się usuną? Ściągnięte dodatki
i
> save''y
> > pozostaną?
> > >
> > > @4exe - czyli framerate również się poprawi? ;>
> > AFAIK tak.
> > Framerate chyba się nie poprawi... :P Chodzi o ładowanie się danych z dysku
twardego
>
> > + szybkość i sprawność działania Xbox Guide.
>
> To opłaca się czyścic cache''a ? :D

Właśnie to zrobiłem :P Powiem ci, że różnicy nie widzę. Chyba, że podczas grania będzie
to widoczne, bo jeszcze nie grałem ;P


No wczoraj zapodałem sobie czyszczenie cache''u no i.. moze, moze lepiej gry chodza(ktore i tak dobrze chodza ale chodzi mi o loadingi) , ale menu lepiej lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 14:19, penny napisał:

> Elo mam takie pytanko czy X360 da saię podpiąć pod port euro czy muszę mieć HDMI??
(lub
> jeśli można z przejściówkami)

możesz. wszystko co potrzeba jest w zestawie. standardowy kabel do x''a to 6 chinchy:
1x video, 2x audio (stereo) i 3x component (YPbPr). Do tego dołączona jest przejściówka,
która zamienia 1x video i 2x audio na eurozłącze.

Bardzo dziękuję a i takie pytanko do panów i/lub pań z gram.pl czy w czerwcu/lipcu będzie można jeszcze kupić tutaj X-Box Arcade ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć mam problem jutro powinni przywieść mi xboxa arcade do domu i mam pytanie podłączam go do monitora i jestem ciekaw jak będzie się odtwarzał dzwięk i czy można podłączyć głośniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 23:17, filip1-1 napisał:

cześć mam problem jutro powinni przywieść mi xboxa arcade do domu i mam pytanie podłączam
go do monitora i jestem ciekaw jak będzie się odtwarzał dzwięk i czy można podłączyć
głośniki


a kupiles kabel VGA do monitora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 23:17, filip1-1 napisał:

cześć mam problem jutro powinni przywieść mi xboxa arcade do domu i mam pytanie podłączam
go do monitora i jestem ciekaw jak będzie się odtwarzał dzwięk i czy można podłączyć
głośniki

kabel VGA ma 2 chinche i przejściówkę do nich (przynajmniej oryginalny ma:)) jeżeli nie masz przejściówki to kup w media albo jakimś z kabelkami (?:)) kosztuje z 10 zł :P Podłączasz wtedy do głośników od kompa jeżeli mają taką opcje (a ostatnio nawet najtańsze mają) i wszystko będzie ładnie śpiewać (fakt że bez jakiś super efektów ale jednak:)) Sam tak miałem przez prawie 2 lata x''sa podłączonego i jakoś żyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 00:28, Blantman napisał:

> cześć mam problem jutro powinni przywieść mi xboxa arcade do domu i mam pytanie
podłączam
> go do monitora i jestem ciekaw jak będzie się odtwarzał dzwięk i czy można podłączyć

> głośniki
kabel VGA ma 2 chinche i przejściówkę do nich (przynajmniej oryginalny ma:)) jeżeli nie
masz przejściówki to kup w media albo jakimś z kabelkami (?:)) kosztuje z 10 zł :P Podłączasz
wtedy do głośników od kompa jeżeli mają taką opcje (a ostatnio nawet najtańsze mają)
i wszystko będzie ładnie śpiewać (fakt że bez jakiś super efektów ale jednak:)) Sam tak
miałem przez prawie 2 lata x''sa podłączonego i jakoś żyłem :)


kabelek orginał z gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak podłączyć pada dodatkowego do xboxa 360 bo mam z tym problem podłączam pod usb i nic chodzi tylko ten z zestawu ten drugi to pad logitech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 19:12, filip1-1 napisał:

jak podłączyć pada dodatkowego do xboxa 360 bo mam z tym problem podłączam pod usb i
nic chodzi tylko ten z zestawu ten drugi to pad logitech


Próbujesz podłączyć pada od PC do X360? Jeśli tak, to nawet nie masz, co się męczyć. Nie ruszy :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować