Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2010 o 16:15, Sipso2008 napisał:

A rejestrować muszę od razu po kupnie czy mogę to zrobić później? Np. po awarii?

Możesz po awarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie w we wtorek dostanę przesyłkę z nowym GTA IV EfLC,chociaż muszę jeszcze tam wiele zrobić ;) No i mam pytanie,czy warto kupic miesiąc golda chociaż na multi EfLC? Albo na GTA IV Multi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No. Wszystko już wiem. Kasę już mam. W tym tygodniu zamawiam. Dzięki wszystkim za pomoc i do zobaczenia na "nie polskim" LIVE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 18:27, Michal_Raven napisał:

Trochę przeżółkł mi pad i mam pytanie: czym najlepiej go wyczyścić, aby odzyskał swoją
biel?


Ja mam czerownego i czarnego pada, ale kumpel swoje białe czyści sprayem do monitorów LCD i ponoć pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 11:25, Hell_Knight napisał:

Macie jakieś opinie o awaryjności X360 jasper?

Ogólnie Jaspery są mniej awaryjne niż poprzednicy, chociaż zawsze może zdarzyć się E74 lub RRoD. Na to większej reguły nie ma.

Dnia 03.05.2010 o 11:25, Hell_Knight napisał:


Miej na uwadze to, że Arcade nie ma dysku, a przez to będzie głośny, bo płyta będzie wirować cały czas. Jak dobrze poszukasz to za 200-300zł więcej znajdziesz Elite z dyskiem 120GB i z grą w zestawie.

Gen_Radius --> Dzięki, przetestuję to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 12:03, Michal_Raven napisał:

a przez to będzie głośny, bo płyta będzie wirować cały czas.

Co się równa tym, że konsolka się bardziej grzeje i jest bardziej awaryjna, po za tym płyty szybciej się niszczą. Oczywiście nie są to takie rysy, które nie umożliwiałyby grania, tylko ślady użytkowania, które zmniejszają wartość gierki. ;p

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro mowa o dyskach to mam pytanie: czy jak będę miał dysk 20 Gb i wykasuję z niego grę to czy save''y do tej gry zostaną na karcie czy będę musiał od nowa grac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usuwa się gierka, a sejvy zostają, ale jak chcesz to możesz i same sejvy wykasować, albo gierkę i sejvy, tylko, że wtedy musisz wejsć w pamięć i tam usunąć. Masz np. w pamieci Gears of War 2 i klikasz usuń to uswa się sama gierka i zostaje taki jakby folder z sejvami i mozesz w niego wejść i usunąć sejvy.

Zabujca_Smokuf@ Nie działa. Może to naprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie tak jak Albii napisał. Również DLC do danej gry zostają na dysku. Tylko moja uwaga jest taka: mam nadzieję, że dysk 20GB to tylko przykład, bo jego nie opłaca się kupować, bo w jeden dzień można go zapełnić. Sam mam 250GB i na tę chwilę mam wolnę 179GB. Mam 7 gier i one zajmują 41GB (wraz z dodatkami). Tak więc warto inwestować w dysk 120GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupowałeś xboxa z 250gb, czy dysk dokupowałeś ? Ja będę musiał z czasem pomyśleć o większym dysku ledwo co się mieszczę na 120GB, a mam zamiar zakupić parę gierek z GoD. Bioshock, Burnout Revange po 1600msp, może się skusze jeszcze na Obliviona za 2400, a jak nie to Mass Efect jedynka + jakaś fajna arcadówka, czy dodatek do czegoś i wtedy to już będzie ciężko z miejscem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 15:53, Hell_Knight napisał:

Michal_Raven----> Tak, tylko przykład. Można też kupic "białego" X360 i dysk dokupic
osobno czy elite jest bardziej opłacalny?

Można osobno, tylko, że to wychodzi drogo. Arcade ~650zł. Dysk ~200-300zł. To za to masz już Elite. Warto dodać, że Elite ma jeszcze hedaset, kabel ethernet, kabel component i audio. Dodatk tei są warte z 120zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować