Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Można podpiąć dysk od Elite do każdej białej konsoli.
Ale czy to ma sens? Kupujesz np. Arcade za 700 złociszy i HDD 120 GB za 250 ( ceny z allegro ) to razem 950 złotych. Elite możesz kupić za 900-950 - w sumie na to samo wychodzi, tyle, że przy pierwszym rozwiązaniu bardziej się namęczysz.
A no tak - w Elite, tak jak Michal_Raven już wspomniał, masz jeszcze duperele, których nie ma w Arcade. W tym headset za 50 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie odkładam dalej na elite :D

I jeszcze jedno:
Mam w domu tylko jeden TV, dośc duży ale w pokoju który całkiem mi nie odpowiada (sypialnia rodziców xD). Możesz (możecie) poradzic mi jakiś monitor, np. 22'''', do którego można by było podpiąc konsolke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobno dysk, bo kupiłem Arcade na Amazonie za 520zł. I całkowity koszt konsoli z dyskiem to 660zł. W USA kupiłem dwie obudowy (jedna 10$), jedną wykorzystałem na dysk, a drugą sprzedałem na allegro. Dysk kupiłem za 170zł i go sam przygotowałem pod Xboxa. Opłacalne. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 16:00, ww3pl napisał:

Oblivion za 2400 MSP? Nie lepiej kupić GOTY w pudełku? Taniej!

Jak ma się bardzooo dużo msp, kupionych za grosze to nie. ;)

Hell_Knight@ Jak już to kupuj monitor z HDMI. Podpinasz konsolkę jednym kabelkiem i cieszysz się wysoką rozdzielczością, oraz podpinasz komputer i też możesz się cieszyć wysoką rozdzielczością. ;)

Michal_Raven@ Eee... nie dla mnie takie kombinowanie. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można przerzucić save''y i całą konfigurację profilu z jednego dysku na drugi? Chodzi mi to, że gdy używam "Odzyskaj profil" przenosi mi się nic prócz samego profilu. To znaczy nie ma ani save''ów, ani obrazków gracza, ani kupionych wdzianek dla avatara.
Próbowałem pendkiem, ale nie mam możliwości jego konfiguracji ( nie mogę wcisnąć "Skonfiguruj teraz"). Albii coś mi truje na GG, że jest jeszcze jakiś sposób zrobienia tego nie przez Pendrive''a. Jaki dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie Too Human. Jest achievement do zrobienia polegający na aktywowaniu wszystkich studni. Czy trzeba je aktywować w kampanii za jednym podejściem? Może da się je zdobyć używając teleportu w aesir?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Rozglądam się za jakimś telewizorem do Xboxa. Ogrom cali mnie nie interesują głównie dlatego, że nie mam miejsca na biurku, a Xboxa muszę mieć przy kompie, bo z kompa idzie net. Poprzeglądałem allegro i trafiłem na dwa modele LG:

http://allegro.pl/item1022489895_nowy_tv_lg_23_full_hd_m237wdp_pc_okazja.html
http://allegro.pl/item1029920514_telewizor_full_hd_lg_22_hdmi_mpeg4_lcd_fv_zabrze.html
http://allegro.pl/item1028779889_samsung_p2270hd_tuner_tv_fullhd_mpeg4_od_reki.html

Który z tych jest lepszy? Akurat są przystępne cenowo i mają złącze Component, którego będę używał, bo w full hd za bardzo widać niewygładzone krawędzie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam poprzednie pytanie i dorzucam nowe. Co to są tokeny w too human? To są pewnie jakieś znajdźki ale nie kojarzę nic takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 19:05, Michal_Raven napisał:


Rozglądam się za jakimś telewizorem do Xboxa. Ogrom cali mnie nie interesują głównie
dlatego, że nie mam miejsca na biurku, a Xboxa muszę mieć przy kompie, bo z kompa idzie
net. Poprzeglądałem allegro i trafiłem na dwa modele LG:

http://allegro.pl/item1022489895_nowy_tv_lg_23_full_hd_m237wdp_pc_okazja.html


Ja mam ten,jestem bardzo z niego zadowolony.Kupiłem go,bo tamten stary poszedł się... :/ No cóż,ale NAPRAWDĘ godny polecenia. Tylko szczerze 1 rzecz potrafi zdenerwować:.muszę trzymać monitor w tym samym miejscu,żeby mi kabel 2 (nie HDMI tylko taki grubszy) i trzeba go mocnej pod cisnąc,ale to akurat rzadko się zdarza,no zależy gdzie kupisz ;P
Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 21:44, SpecShadow napisał:

Tokent to takie fragmenty plansz, zdobywa się je poprzez ukończenie poziomu.
A co do wcześniejszego pytania to tu masz listę studni (ang. wells):
http://www.xbox360achievements.org/forum/showthread.php?p=1108552#post1108552



Dzięki. Z listy już korzystałem ale chodziło mi o to czy trzeba te studnie od razu aktywować. Jednak znalazłem w statystykach że mam już kilkanaście aktywowanych to znaczy że jednak mogę je doszukiwać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć jak się tworzy runy 3 poziomu w too human? Jakoś nic nie kapuje z tych poradników ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 20:49, Pile napisał:

Może mi ktoś wytłumaczyć jak się tworzy runy 3 poziomu w too human? Jakoś nic nie kapuje
z tych poradników ;/



Dobra już wiem. Po prostu jeszcze nie miałem czerwonego talizmanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuje ktoś Alana Wake w UK? Bo dziś się dowiedziałem, że być może polska wersja gry jest również w wydaniu angielskim (tzn. gość od PR nie był pewny). Jeśli tak to po premierze prosiłbym o odpowiedź, czy tak jest :). Jakoś wersje angielskie ciężej sprzedać/wymienić więc wole jednak kupić polską :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować