Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2010 o 23:50, Xjumpaytech napisał:

Kupuje ktoś Alana Wake w UK? Bo dziś się dowiedziałem, że być może polska wersja gry
jest również w wydaniu angielskim (tzn. gość od PR nie był pewny). Jeśli tak to po premierze
prosiłbym o odpowiedź, czy tak jest :). Jakoś wersje angielskie ciężej sprzedać/wymienić
więc wole jednak kupić polską :).

Będzie PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno nabyłem Xboxa i po maturze mam plan kupić kilka starszych tytułów. Byłby ktoś tak miły i mógł podać kilka tytułów, które zrobiły na Was jakieś większe wrażanie i każdy posiadać tej konsoli powinien posiadać w swojej kolekcji? ;)

PS. Jak na razie zaopatrzyłem się jedynie w Pro Evo oraz Assassin''s Creed''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 12:34, Ha_Xior napisał:

PS. Jak na razie zaopatrzyłem się jedynie w Pro Evo oraz Assassin''s Creed''a.

Hmmm... Gears of War 1 na pewno. Skoro grasz w PES''a to interesujesz się piłką nożną, więc poleciłbym Ci fifę 09, bo starszych nie ma co. Fify na konsole są świetne. Znaczy 09 i w górę, bo w starsze nie grałem. W Halo 3 pomimo, że to gra nastawiona na co-opa i multi, warto byłoby się zaopatrzyć. No i jeżeli lubisz wyścigi samochodowe to seria project gotham racing, bądź forza motorsport. Te ze starszych tytułów pierwsze mi do głowy przychodzą. Jakbyś podał gatunek, który najbardziej Cię interesuje itp. to może by mi pamięć odświeżyło. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 12:34, Ha_Xior napisał:

Nie dawno nabyłem Xboxa i po maturze mam plan kupić kilka starszych tytułów. Byłby ktoś
tak miły i mógł podać kilka tytułów, które zrobiły na Was jakieś większe wrażanie i każdy
posiadać tej konsoli powinien posiadać w swojej kolekcji? ;)

PS. Jak na razie zaopatrzyłem się jedynie w Pro Evo oraz Assassin''s Creed''a.



Głównie zależy to od gatunków które preferujesz. Ja mogę polecić w sumie wszystkie gry które są na moim gramsajcie. Jednak podam tu kilka pozycji.

Gears of War 1/2 - Asolutny obowiązek. Masa akcji, klimat wojny i ogólnie wysokobudżetowe wykonanie.
Mass Effect 1/2 - Fabuła i świetne uniwersum. Do tego sporo akcji. Trzeba to mieć.
Assassin''s creed już masz ale warto zaopatrzyć się w dwójkę.
GTA IV i GTA Liberty City Stories - To pierwsze to mega killer a to drugie to dwa niezależne dodatki do niego.
Bioshock 1/2 - Mega klimat i świetna historia. Trzeba tylko znać angielski bo inaczej to będzie raczej bardzo dora strzelanina.
Oczywiście świetne są też:
Dead Space - jeżeli lubisz się bać.
Mirror''s Edge - Skakanie po wieżowcach z świetnie zrobioną perspektywą pierwszoosobową.
Lost planet - dobra strzelanka, trochę zbyt japońska jak dla mnie ale jest ok. Do tego dochodzą olbrzymie bossy.
Zależy wiele też od tego czy masz xbox live albo kumpla do gry we dwóch.
Polecam równierz Unreal Tournament 3 - strzelanka, niezwykle brutalna i szybka.
Z wyścigów to oczywiście Forza Motosport 3.

Świetnych tytułów jest masa ale wszystko zależy od tego czy masz xbox live i w jakie gry lubisz grać. Jednak gry które Ci tutaj podałem są po prostu rewelacyjne/genialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 12:54, Pile napisał:

Dead Space - jeżeli lubisz się bać.


Nie żartuj. Dead Space jest świetną grą, ale w ogóle nie straszną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tak.

Xbox 360 - najbardziej pożądana przeze mnie rzecz obecnie. Pieniądze są, wszystko okej, ale problem leży, jak łatwo się domyśleć, w rodzicach. Mógłby mi ktoś podać argumentację taką, która przekonałaby ich ? Uważają, że lepiej podkręcić komputer. Chodzi mi o podanie informacji: "Dlaczego Xbox jest lepszy od PC?", "Dlaczego warto wydać tyle pieniędzy na Xboxa?" oraz "Łączna cena okablowania potrzebnego do podłączenia X-a do PC."
Jeśli się uda - macie nowego wielbiciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 12:54, Pile napisał:

GTA IV i GTA Liberty City Stories - To pierwsze to mega killer a to drugie to dwa niezależne
dodatki do niego.

Prędzej Episodes from Liberty City.


Od siebie dodam Alana Wake`a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>"Dlaczego warto wydać tyle pieniędzy na Xboxa?"
Kupujesz konsolę, wkładasz grę i o nic się nie martwisz, żadnych ścin, żadnych wymagań i sobie grasz. Kompa ulepszysz to za chwilę znowu coś lepszego wychodzi, a tak wszystkie modele klocka mają te same bebechy i nie ma takich zmartwień.

>"Łączna cena okablowania potrzebnego do podłączenia X-a do PC."
Od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 13:21, Moras1990 napisał:

> Dead Space - jeżeli lubisz się bać.

Nie żartuj. Dead Space jest świetną grą, ale w ogóle nie straszną...



To że Ty się nie boisz to jedna sprawa - nie świadczy to o poziomie straszności gry.
Po drugie nie wiem jak grałeś i z jakim nastawieniem. Ja np. za pierwszym razem w ogóle się nie bałem. Adrealinę poczułem dopiero na najwyższym poziomie trudności gdy grałem po ciemku na 40 calach z dobrym nagłośnieniem. To ma znaczenie. Straszność tej gry wynika według mnie z tego że gdy idziesz praktycznie bez amunicji z małym zapasem życia to wiesz że w każdej chwili możesz stracić głowę.


@ Q-Jot

Dzięki za poprawkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 13:54, Wrukos napisał:

No to tak.

Xbox 360 - najbardziej pożądana przeze mnie rzecz obecnie. Pieniądze są, wszystko okej,
ale problem leży, jak łatwo się domyśleć, w rodzicach. Mógłby mi ktoś podać argumentację
taką, która przekonałaby ich ? Uważają, że lepiej podkręcić komputer. Chodzi mi o podanie
informacji: "Dlaczego Xbox jest lepszy od PC?", "Dlaczego warto wydać tyle pieniędzy
na Xboxa?" oraz "Łączna cena okablowania potrzebnego do podłączenia X-a do PC."
Jeśli się uda - macie nowego wielbiciela.



Nie znam twoich rodziców ale powiedziałbym:

Xbox wystarczy na wiele lat
Jest łatwy do obsługi
Komputer byłby wolny dla wszystkich domowników
Nie trzeba by ulepszać komputera - powiedz że jest to problemowe
Koledzy mają a Ty nie
Należy Ci się - powiedz w czym jesteś lepszy od innych i dlaczego mieliby Ci go kupić
Powiesz jakie będą mieli z tego korzyści - będziesz się lepiej uczył, sprzątał w domu itp.
Będziesz im wdzięczny - od razu podziękuj za wszystko i bądź miły.
Masz gwarancję działania konsoli
Konsole to przyszłość

Wszystko zależy od wiedzy twoich rodziców i ich nastawienia do gier. Oraz od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 14:54, Pile napisał:

> No to tak.
>
> Xbox 360 - najbardziej pożądana przeze mnie rzecz obecnie. Pieniądze są, wszystko
okej,
> ale problem leży, jak łatwo się domyśleć, w rodzicach. Mógłby mi ktoś podać argumentację

> taką, która przekonałaby ich ? Uważają, że lepiej podkręcić komputer. Chodzi mi
o podanie
> informacji: "Dlaczego Xbox jest lepszy od PC?", "Dlaczego warto wydać tyle pieniędzy

> na Xboxa?" oraz "Łączna cena okablowania potrzebnego do podłączenia X-a do PC."

> Jeśli się uda - macie nowego wielbiciela.


Nie znam twoich rodziców ale powiedziałbym:

Xbox wystarczy na wiele lat
Jest łatwy do obsługi
Komputer byłby wolny dla wszystkich domowników
Nie trzeba by ulepszać komputera - powiedz że jest to problemowe
Koledzy mają a Ty nie
Należy Ci się - powiedz w czym jesteś lepszy od innych i dlaczego mieliby Ci go kupić
Powiesz jakie będą mieli z tego korzyści - będziesz się lepiej uczył, sprzątał w domu
itp.
Będziesz im wdzięczny - od razu podziękuj za wszystko i bądź miły.
Masz gwarancję działania konsoli
Konsole to przyszłość

Wszystko zależy od wiedzy twoich rodziców i ich nastawienia do gier. Oraz od Ciebie. Jak to nie da rady to po prostu im mów o tym non - stop. Pokaż że od tego "zależy" twoje życie.

Kable to koszt kilkudziesięciu złotych.

Pamiętaj. Większa niewiedza twoich rodziców ====> większy kit możesz im wcisnąć.

PS. Sorki za dubel. Miało być edytuj a nie odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna sprawa.

Jak często występuje RROD i inne tego typu błędy w aktualnej wersji konsoli X-360 Arcade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 19:51, Wrukos napisał:

I jeszcze jedna sprawa.

Jak często występuje RROD i inne tego typu błędy w aktualnej wersji konsoli X-360 Arcade?

RRoD występuje w 1% Jasperów. Jak sprawdzić czy to Jasper jest wyżej napisane. O innych błędach na razie brak danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RoDa nie ma co się bać.

Nawet jeżeli Ci się w końcu trafi (miejmy nadzieję, w czasie trzyletniej gwarancji), to w ciągu tygodnia powinieneś dostać nówkę sztukę od Microsoftu za darmochę. Tadaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnoscnie kupna abonamentu xbox live...

Po ile stoi abonament xboxe live gold jesli chcialbym kupic karta kredytowa bezposrednio przez xboxa? Chodzi mi o roczny...

Jesli mialbym polska karte z zlotowkami na koncie to nadal moge kupic live gold za $$ ? Przeksztalci mi walute samo? Czy jak to jest?

I wyszedlbym lepiej na kupnie live gold na allegro czy sam przez akrte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2010 o 19:51, Bartex69 napisał:

/.../
Nim podasz stronę to sam przeczytaj :
"(...) umożliwiający podłącznie dowolnego zestawu słuchawkowkowego (...)"



Czytałem ale zawsze pytam. Chyba nie muszę dodawać że lepiej nie ufać opisom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2010 o 19:31, St0ck napisał:

Ja mam pytanie odnoscnie kupna abonamentu xbox live...

Po ile stoi abonament xboxe live gold jesli chcialbym kupic karta kredytowa bezposrednio
przez xboxa? Chodzi mi o roczny...

Jesli mialbym polska karte z zlotowkami na koncie to nadal moge kupic live gold za $$
? Przeksztalci mi walute samo? Czy jak to jest?

I wyszedlbym lepiej na kupnie live gold na allegro czy sam przez akrte?

Nie kupisz z polskiej karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować