Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2010 o 19:24, Kraju napisał:

> Witam. Czytam właśnie nowe cda i co widzę na 110 stronie? Jest napisane że następca
elite
> dostanie 250gb i natala. To jakiś kit?

To są dopiero plotki o nowym Xboxie, najprawdopodobniej wersji Slim. Więcej na pewno
dowiemy się na E3.



Tak myślałem bo codziennie śledzę informacje o rynku i na pewno bym tego nie przeoczył. Tak czy inaczej w cda napisali to w taki sposób że to dezorientuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto wie może mają jakieś informacje na ten temat. ;) Tylko że niestety nadal obowiązuje ich embargo na potwierdzenie informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam gadał, że M$ przy okazji premiery natala wypuści zestaw xboxa zawierający konsolkę, dysk 250 GB i Natala. Ma być on bardzo tani. coś koło 900-1000zł w przeliczeniu na nasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 20:58, Albii napisał:

Ktoś tam gadał, że M$ przy okazji premiery natala wypuści zestaw xboxa zawierający konsolkę,
dysk 250 GB i Natala. Ma być on bardzo tani. coś koło 900-1000zł w przeliczeniu na nasze.

To ile będzie kosztował ten Natal? Tyle co Xbox 360?

P.S-Ile max "G" z Achiwementa można zdobyć? 100?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, Microsoft zarzekało się, że cena Natala będzie wynosiła tyle, co zwykłej gry.

... a może to Sony mówiło... Ech, pamięć już nie ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 21:03, Bartex69 napisał:

To ile będzie kosztował ten Natal? Tyle co Xbox 360?

Tyle, co zwykła gra.

Dnia 12.05.2010 o 21:03, Bartex69 napisał:

P.S-Ile max "G" z Achiwementa można zdobyć? 100?

Teoretycznie zależy to tylko od developera. W Band Hero jest achievement za 490G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 21:03, Bartex69 napisał:

P.S-Ile max "G" z Achiwementa można zdobyć? 100?

Najwięcej GamerScore z iloma się spotkałem to 500. Między innymi w fifie 06 WC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jakbym zamówił sobie EK Alana Wake za jakiś miesiąc na wakacje to już wtedy by nie dawali tej latarki? Zawsze to jakiś gratis i mógłbym sobie zamówić tą grę już teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 22:00, Pile napisał:

Czy jakbym zamówił sobie EK Alana Wake za jakiś miesiąc na wakacje to już wtedy by nie
dawali tej latarki? Zawsze to jakiś gratis i mógłbym sobie zamówić tą grę już teraz.

Wygrałem koszulkę + zestaw gadżetów Alan Wake to ci sprzedam osobno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem ze Headsetem. Po podłączeniu do pada konsola widzi ze HS jest podłączony, lecz zarówno Mic jak i słuchawka nie działają (w głośniczku słychać tylko pukanie). Problemy zaczęły się zaraz po tym jak konsola wróciła z naprawy. BTW czasami mam tez problem z padem tzn. po włączeniu konsoli nieraz pół minuty zajmuje jej "odnalezienie pada" (zaznaczam iż z drugim joyem jest podobny problem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, właśnie dostałem na maila kod na betę Halo Reach... Byłby tak ktoś miły sypnąć grosz... ee to znaczy kodem? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 00:37, wsaadman napisał:

Kurde, właśnie dostałem na maila kod na betę Halo Reach... Byłby tak ktoś miły sypnąć
grosz... ee to znaczy kodem? : )

Bez Golda i tak pewnie nie pograsz, jak w przypadku Halo 3. Trial nie ratował. Chyba jedyna gra na x360 z takim rozwiązaniem. Możesz mi oddać kod.Albo pograć na Silverze.
http://www.onlinecenter.pl/6413/Aktualnosci/Halo-3-i-Halo-Reach-dla-Srebrnych.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadaliście coś o xboxie z dyskiem 250 GB? Opis xboxa w pierwszym poście zawiera błąd.

W saturnie w bydgoszczy widziałem ostatnio XBOXa 360 z dyskiem 250GB i grą Final Fantasy XIII... więc ELITE 250GB jest dostepny w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 13:15, St0ck napisał:

Gadaliście coś o xboxie z dyskiem 250 GB? Opis xboxa w pierwszym poście zawiera błąd.

W saturnie w bydgoszczy widziałem ostatnio XBOXa 360 z dyskiem 250GB i grą Final Fantasy
XIII... więc ELITE 250GB jest dostepny w polsce.

Ale nie z polskiej dystrybucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 17:31, MasterOfBlaster napisał:

Super okazja. Często takie się zdarzają na tej stronie ?

Nie mam pojęcia nawet. Na forum Xboxa to znalazłem i przekazałem dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować