Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2008 o 23:20, bojanzaw napisał:

O jakie gry ci chodzi? Gry na X360 są też takie same jak na PC. Gears of War zajęło mi
2dni, MoH:A 5h xD To zależy przecież od gry a nie od konsoli. Trochę dziwne to twoje
pytanie ;) Zresztą zależy to też od poziomu gracza - jeśli hardkorowiec, to przejdzie
i w 10min :P


W 10 minut od momentu rozfoliowania pudełka i wrzucenia płytki do konsoli, gry nawet hardcore''owiec nie przejdzie. Aby dojść do takiego wyniku trzeba wpierw grę ukończyć kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt razy by znaleźć wszelkie miejsca gdzie da się zaoszczędzić cenne sekundy. Ale tak jak mówisz, to już zabawa dla hardcore''owców. Co do pytania o długość gier, także się zgadzam, że jest ono mało trafne. Absolutnie nie zależy to od konsoli a od konkretnej gry. Na każdej platformie znajdzie się tytuł, który da się ukończyć w kilka godzin od rozpoczęcia z nią przygody, ale także takie, które dostarczą nam rozrywki na kilkadziesiąt, czy nawet kilkaset godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 23:26, Kalejdoskop86 napisał:

Strzelanki, bo jak będę chciał się zabawić na działce to z pewnością chciałbym w takiego
Gears of War albo gry typu Assasins Creed.
Chodzi mi, czy ta cena nie jest za wysoka. I jaką grę byś mi polecał?


Szybko się przyzwyczaisz do FPSów i shooterów TPP. Mi to zajęło 5min :) Jeśli widzisz, że gra nie jest warta swej ceny, to czekasz aż spadnie do tych np. 80zł i kupujesz. Poleciłbym z FPSów BioShocka, a z shooterów TPP właśnie Gears of War lub Lost Planet. Chociaż LP tak średnio mi się podobało.

@Klimos: Contrę da radę przejść :P No, ale nie mówimy o takich grach, tylko o tych poważniejszych. Obaj wiemy, że to był żart, przenośnia ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 23:26, Kalejdoskop86 napisał:

Chodzi mi, czy ta cena nie jest za wysoka. I jaką grę byś mi polecał?


A ja do gier podanych w poście wyżej przez bojanzaw dodałbym Prey''a z FPSów. Gra naprawdę wciąga, zarówno na single jak i multi. Aż dziw mnie bierze, że przeszła bez żadnego echa. Ja czułem się jak za czasów starego, dobrego Duke Nukem 3D. BTW, ma ją ktoś, bo jeszcze mi trochę fragów brakuje do achievementa kill 250 enemies in Team DeathMatch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 01:36, Klimos napisał:

mi trochę fragów brakuje do achievementa kill 250 enemies in Team DeathMatch?

Kolejny maniak aczików :P
Mnie jakoś te achievmensty nie kręcą mam te swoje 1500 punktów ale jakoś tak nie wiem za co i skąd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 01:46, lama123 napisał:

Kolejny maniak aczików :P
Mnie jakoś te achievmensty nie kręcą mam te swoje 1500 punktów ale jakoś tak nie wiem za co i skąd :P


Tego się nie wypieram ;)
Nie wiem w którym momencie się ''maniak'' zaczyna, ale mogę stwierdzić dwie rzeczy. Po pierwsze, nigdy nie kupię, nie pożyczę i nie zagram w kiepską grę, tylko dlatego, że ma badziewnie proste acziki i dzięki niej podniosę swój GS. Po drugie, jeżeli już kupię jakąś grę i mi się podoba, to chcę w miarę dokładnie ją przejść. Na X360 akurat takim wyznacznikiem są acziki i w moim przypadku przedłuża to żywotność danego tytułu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na Halo mam 4/44 a przeszedłem całą grę ze znajomym w 2 osoby :P
I jakoś nie chce mi sie ani grać w multi ani przechodzić jej 2gi raz ;)
Jedynie crash of the titans nabił mi dużo aczików bo go sobie na 100% przechodziłem aż mi się nie znudził ^^
Widać to zresztą na moim gamecardzie po odblokowanych aczikach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 02:02, lama123 napisał:

Ja na Halo mam 4/44 a przeszedłem całą grę ze znajomym w 2 osoby :P
I jakoś nie chce mi sie ani grać w multi ani przechodzić jej 2gi raz ;)
Jedynie crash of the titans nabił mi dużo aczików bo go sobie na 100% przechodziłem aż
mi się nie znudził ^^
Widać to zresztą na moim gamecardzie po odblokowanych aczikach ;)


Max GS mam tylko w jednej grze: NFS:MW. Z resztą tam dostajemy 1000 punktów kończąc grę. Żadnych udziwnień nie ma. W dwóch innych tytułach: Prey i TDU brakuje mi trochę, głównie aczików związanych z trybem multi. Na pewno 1000/1000 nie uzyskam w PGR3, bo tam już jazdę na złoto uważam za zbyt hardcore''ową. Co do innych tytułów... z chęcią bym pograł w nie więcej, ale ostatnio czas nie pozwala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, to chyba zainteresuje się MW po tym jak zabiorę się za forze co obiecuje sobie już od pół roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 02:45, lama123 napisał:

O, to chyba zainteresuje się MW po tym jak zabiorę się za forze co obiecuje sobie już
od pół roku ;)


I to ja jestem tym maniakiem aczików, tak? :P
Ja od pół roku obiecuję sobie, że nie będę kupował nowych gier do momentu gdy nie zajmę się trochę tymi, co już posiadam. Jakoś mi do tej pory słabo to wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą tylko 2 gry przeszedłem od początku do końca czyli HALO 1,2,3 oraz GoW ;)
Szkoda że gry na x''a nie mają aczików ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 02:48, Klimos napisał:

I to ja jestem tym maniakiem aczików, tak? :P
Ja od pół roku obiecuję sobie, że nie będę kupował nowych gier do momentu gdy nie zajmę
się trochę tymi, co już posiadam. Jakoś mi do tej pory słabo to wychodzi :(


to tak jak ja robie 1000G Assassin''s Creed od premiery już... W miesiąc leniwie zebrałem flagi z jednego miasta - jeszcze tylko 2 miasta, i przestrzeń pomiędzy nimi. Może za rok skończę :D Generalnie w tej generacji nie ma czasu na robienie na maxa gier... Szczególnie X360 zasypywane jest tytułami. Co z tego, że kupuje gry rzadko, jak są to takie wybory, że trafia mi się dość rozbudowany tytuł, który starczy mi do następnego zakupu... A jeszcze jak za miesiąc kupie Rock Band to, co dopiero wtedy będzie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuje sobie kupić w tym roku 360-tkę, i mam pytanie odnośnie wi-fi. Mam w domu dongle USB do wifi który obsługuje wszystkie standardy etc. etc. Czy będzie on pasował do 360-tki? Bo nie chcę wydawać 200zł na kartę do wifi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 21:10, Falconer napisał:

Ile kosztuje najtańszy dysk twardy do X360?

na allegro 20GB dostaniesz za około 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 21:13, Konrad512 napisał:

Planuje sobie kupić w tym roku 360-tkę, i mam pytanie odnośnie wi-fi. Mam w domu dongle
USB do wifi który obsługuje wszystkie standardy etc. etc. Czy będzie on pasował do 360-tki?
Bo nie chcę wydawać 200zł na kartę do wifi :(

nie. tego typu urządzenia wymagają specjalnej troski ze strony systemu operacyjnego, a xboks jako taki nie ma normalnego systemu, który potrafiłby się z takim urządzeniem dogadać.
jednym słowem - tylko oficjalny adapter wifi od MS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

są może jakieś pogłoski o polskim Xbox live
czy może jakaś konkretna data?

Jak lepiej postaiwć konsole?
Poziomo czy Pionowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 19:30, HiSin napisał:

są może jakieś pogłoski o polskim Xbox live
czy może jakaś konkretna data?

Jak lepiej postaiwć konsole?
Poziomo czy Pionowo?


Ponoć ostatnimi czasy zrobiono jakiś mały krok w stronę live PL - bez konkretnych dat...
Teoretycznie Pionowo, a przynajmniej mnóstwo osób tak mówi, ale ja np. przez kilka miesięcy kładłem poziomo, ale na chłodnych kafelkach, więc konsola mniej się grzała - to zależy gdzie ma leżeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować