Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 18.05.2008 o 00:06, lama123 napisał:

A wiesz jak to jest z nowym premium i elite ?
To jest wbudowane czy też trzeba dokupić ?


Też dokupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś ten WiFi adapeter? Czy wszystko działa stabilnie? Łatwo skonfigurować z LiveBoxem TP? I czy mogę podłączyć jakieś źródło muzyki przez WiFi (N95)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 07:15, rob300i napisał:

A ma ktoś ten WiFi adapeter? Czy wszystko działa stabilnie? Łatwo skonfigurować z LiveBoxem
TP? I czy mogę podłączyć jakieś źródło muzyki przez WiFi (N95)?


Tak, ktoś ma. Tak, działa stabilnie. Tak, łatwo skonfigurować, choć nie wiem jak łatwo się konfiguruje z LiveBoksem (kilka osób króre znam sobie poradziło, więc chyba stosunkowo łatwo). Nie bardzo rozumiem o co chodzi z podłączeniem źródła muzyki po WiFi. Masz na myśli Nokię N95? W jaki sposób wysyła muzykę po WiFi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie bardzo rozumiem o co chodzi z podłączeniem źródła muzyki po WiFi. Masz na

Dnia 18.05.2008 o 08:37, ConayR napisał:

myśli Nokię N95? W jaki sposób wysyła muzykę po WiFi?


Chodziło mi o to że jak podłącze Nokie N95 przez WiFi do Xbox''a 360 to czy będę mógł przeglądać pliki na niej zapisane (w tym muzykę i zdjęcia)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 08:57, rob300i napisał:

>Nie bardzo rozumiem o co chodzi z podłączeniem źródła muzyki po WiFi. Masz na
> myśli Nokię N95? W jaki sposób wysyła muzykę po WiFi?

Chodziło mi o to że jak podłącze Nokie N95 przez WiFi do Xbox''a 360 to czy będę mógł
przeglądać pliki na niej zapisane (w tym muzykę i zdjęcia)?


zejde na chwilke z tematu jak mozesz powiedz mi ile trzyma ci bateria w tej n95?? a wogole masz sama n95 czy n95 8gb bo zastanawiam sie czy nie kupic sobie tej drugiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 10:05, MLODY2K6 napisał:

zejde na chwilke z tematu jak mozesz powiedz mi ile trzyma ci bateria w tej n95?? a wogole
masz sama n95 czy n95 8gb bo zastanawiam sie czy nie kupic sobie tej drugiej

Mi trzyma jeden dzień ,ale zawsze mam ładowarkę w samochodzie i sobie podłączam jak jeźdżę ,więc tego nie zauważam .Nie mam 8 gigowej wersji ,ale mam w środku kartę pamięci 4 GB i mi wystarczy .Czy 8GB ma jakieś inne funkcje ?Pozwoliłem sobie odpowiedzieć jako posiadacz tego telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 10:34, jackass napisał:

> zejde na chwilke z tematu jak mozesz powiedz mi ile trzyma ci bateria w tej n95??
a wogole
> masz sama n95 czy n95 8gb bo zastanawiam sie czy nie kupic sobie tej drugiej
Mi trzyma jeden dzień ,ale zawsze mam ładowarkę w samochodzie i sobie podłączam jak jeźdżę
,więc tego nie zauważam .Nie mam 8 gigowej wersji ,ale mam w środku kartę pamięci 4 GB
i mi wystarczy .Czy 8GB ma jakieś inne funkcje ?Pozwoliłem sobie odpowiedzieć jako posiadacz
tego telefonu


jeden dzien to dla mnie syanowczo zamalo. czy ma jakies nowe opcje raczej nie tyle ze ma wiekszyw yswietlacz i lepsza baterie. cholera i nie wiem co sobie kupic czy N95 8GB czy 6500 SLIDE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2008 o 15:06, MLODY2K6 napisał:

jeden dzien to dla mnie syanowczo zamalo. czy ma jakies nowe opcje raczej nie tyle ze
ma wiekszyw yswietlacz i lepsza baterie. cholera i nie wiem co sobie kupic czy N95 8GB
czy 6500 SLIDE

Dokup sobie dodatkową baterię i N95 bo ten telefon to kombajn .Wątpie ,czy jest drugi taki .Ma multum możliwości ,wbudowany nadajnik GPS i jest extra telefonikiem .Może zastanawiałbym się prędzej nad iPhonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 11:53, squeglee napisał:

Przymierzam się do zakupu Boxa i mam ważne pytanie, czy każda nowa gra chodzi w rozdziałce
HD?
Z góry dzięki za odpowiedź

Tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie - czy mogę do Xboxa podłączyć zewnętrzny dysk twardy, czy jestem skazany na kupno oryginalnego?

Pozdrawiam

Btw. co mogę jeszcze takiego zewnętrznego podłączyć pod Xa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 12:58, bartek_kawa napisał:

Mam takie pytanie - czy mogę do Xboxa podłączyć zewnętrzny dysk twardy, czy jestem skazany
na kupno oryginalnego?

Pozdrawiam

Btw. co mogę jeszcze takiego zewnętrznego podłączyć pod Xa?


jestes skazany na oryginalnego a do X-a mozesz podpiac jeszcze np jakas pamiec przenosna flash :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 12:58, bartek_kawa napisał:

Mam takie pytanie - czy mogę do Xboxa podłączyć zewnętrzny dysk twardy, czy jestem skazany
na kupno oryginalnego?

Pozdrawiam

Btw. co mogę jeszcze takiego zewnętrznego podłączyć pod Xa?


nie mozesz...
a co mozesz? Oczywiscie wszystko firmowane logiem M$ i "for X360"... Generalnie niby nie dzialaja, ale klawiatury na usb powinny do pisania byc sprawne (moja dziala, a nie jest od M$)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań odnośnie X360:
Podobno, już w sierpniu (? - ma ktoś jakieś dokładniejsze informacje) mogą trafić do sprzedaży konsole Xbox360 z nowymi układami graficznymi.
Czy możliwe, jest że w Polsce od razu również będzie można dostać te nowe modele, czy z jakimś opóźnieniem?
Poza tym, pewnie będzie można się spodziewać obniżki cen (wyprzedaży) obecnych modeli?
Czy do Xbox''a jest jakiś kabel, który umożliwia podłączenie konsoli do karty telewizyjnej z wejściem S-Video (skan z instrukcji http://forum.gram.pl/upl/forum/2008_20/20080516163044.jpg )?
Czy może lepiej jest zastosować kabel, którym podłącza się konsole bezpośrednio do monitora? Chodzi o jakość obrazu - bo oba kable mają po równo wad i zalet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Mam takie pytanie - czy mogę do Xboxa podłączyć zewnętrzny dysk twardy, czy
>> jestem skazany na kupno oryginalnego?

Dnia 23.05.2008 o 13:12, syriusz.b napisał:

nie mozesz...


A możesz, możesz. Jeśli masz własną kolekcję, bo ja wiem, filmów weselnym albo MP3 nie zabezpieczonych DRM, to swobodnie możesz je trzymać na zewnętrznym dysku podpiętym przez USB. Mam taki setup (dysk wpięty po USB do konsoli, po FireWire do PC) i jestem pewien, że działa, bo używam. :-)

Inna sprawa, że na tym dysku nie będziesz mógł przechować niczego pobranego z Marketplace (ani gier XBLA, ani filmów, ani dem - niczego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 03:59, ConayR napisał:

/.../

Równie dobrze można mieć modem i połączyć PC + 360 dwoma osobnymi kablami od netu prowadzącymi do tego samego modemu, wtedy można słuchać muzyki i oglądać filmy bezpośrednio z PC bez wstawania z kanapy. ;) Cóż, przynajmniej jak się ma Vistę, bo nie wiem jak to jest z XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 23:59, balduran2 napisał:

Mam kilka pytań odnośnie X360:
Podobno, już w sierpniu (? - ma ktoś jakieś dokładniejsze informacje) mogą trafić do
sprzedaży konsole Xbox360 z nowymi układami graficznymi.
Czy możliwe, jest że w Polsce od razu również będzie można dostać te nowe modele, czy
z jakimś opóźnieniem?

Z tego co wiem, M$ nie podał żadnej oficjalnej informacji na ten temat. Póki co, plotki. (Choć mogę się mylić).

Dnia 26.05.2008 o 23:59, balduran2 napisał:

Poza tym, pewnie będzie można się spodziewać obniżki cen (wyprzedaży) obecnych modeli?
Czy do Xbox''a jest jakiś kabel, który umożliwia podłączenie konsoli do karty telewizyjnej
z wejściem S-Video (skan z instrukcji http://forum.gram.pl/upl/forum/2008_20/20080516163044.jpg
)?

W zestawie z konsolą masz kabel chinch, więc wydaje mi się, że ta będzie odpowiednia.
http://www.swistak.pl/aukcje/1693720,Przejsciowka-s-video-chinch-video -NOWA-.html (stuprocentowej pewności nie mam, że przejściówka jest ''w tę stronę'' :>).

Dnia 26.05.2008 o 23:59, balduran2 napisał:

Czy może lepiej jest zastosować kabel, którym podłącza się konsole bezpośrednio do monitora?
Chodzi o jakość obrazu - bo oba kable mają po równo wad i zalet.

Zdecydowanie lepszy obraz uzyskasz na monitorze. Jeżeli masz wystarczająco dobry sprzęt, będziesz mógł osiągnąć rozdzielczość nawet Full HD - co przy s-video raczej ciężko zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 04:01, Cmq napisał:

Równie dobrze można mieć modem i połączyć PC + 360 dwoma osobnymi kablami od
netu prowadzącymi do tego samego modemu, wtedy można słuchać muzyki i oglądać
filmy bezpośrednio z PC bez wstawania z kanapy. ;) Cóż, przynajmniej jak się ma Vistę,
bo nie wiem jak to jest z XP.


Jasne, można mieć całość w sieci lokalnej i streamować muzykę i audio z Media Center albo z jakiegoś dodatkowego softu (jest go całkiem sporo), ale nie o to było pytanie. ;-) Pytanie dotyczyło podpinania zewnętrznego dysku.

A skoro o sieci lokalnej mowa: nie jest to zawsze dobre rozwiązanie. Np. u mnie w mieszkaniu wszystko śmiga po WiFi i o ile do połączenia z netem się 802.11g nadaje, o tyle ma zbyt małą przepustowość do transmisji obrazu w HD (chyba, że jedna strona komunikacji jest podpięta kablem do HUBa / modemu / switcha; jeśli nie, niestety pasmo będzie zapchane i sygnał HD będzie miał czkawkę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować