Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2010 o 21:23, el_machete napisał:

> Może użyć jakiegoś mleczka do usuwania rys z plastikowych powierzchni gładkich?

Ewentualnie zaszpachlować :D.

PS. Wam też siadła ta klapka zasłaniająca porty USB? Bo mi i kumplowi tak (mimo, że ja
nawet raz nie używałem owych portów :)).


Mi także siadła, ale można ją bez problemu samemu naprawić (wystarczy zdjąć przedni panel).
PS. Na padzie co jakiś czas świecą mi na przemian 1 z 4, oraz 2 z 3 diodą, co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 22:36, igor631 napisał:

Mi także siadła, ale można ją bez problemu samemu naprawić (wystarczy zdjąć przedni panel).
PS. Na padzie co jakiś czas świecą mi na przemian 1 z 4, oraz 2 z 3 diodą, co to oznacza?



Nie chodzi przypadkiem o sygnalizację niskiego poziomu baterii? Pograj trochę i zobacz czy się nie wyłączy zaraz pad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś może w DLC-ka do Prince of Persia (tego z 2008 roku)? Mam z nim (chyba) problem. Kiedy go dopalam, ten zaczyna się ładować i tak się ładuje i ładuje... Po 5 minutach tracę cierpliwość... Gra w wersji UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 22:41, Pile napisał:

> Mi także siadła, ale można ją bez problemu samemu naprawić (wystarczy zdjąć przedni
panel).
> PS. Na padzie co jakiś czas świecą mi na przemian 1 z 4, oraz 2 z 3 diodą, co to
oznacza?


Nie chodzi przypadkiem o sygnalizację niskiego poziomu baterii? Pograj trochę i zobacz
czy się nie wyłączy zaraz pad.

Nie, mam 3/4 baterii, nawet jak włożę nowe to cały czas tak mam. Czasem jak mocnej ruszę padem albo uderzę przypadkowo w miejsce gdzie są baterie, pad lubi się wyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 22:56, igor631 napisał:

Nie, mam 3/4 baterii, nawet jak włożę nowe to cały czas tak mam. Czasem jak mocnej ruszę
padem albo uderzę przypadkowo w miejsce gdzie są baterie, pad lubi się wyłączyć.

Diody migają też, gdy na dole ekranu wyskakuje jakiś komunikat (achievement, itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 22:43, igor8472 napisał:

Grał ktoś może w DLC-ka do Prince of Persia (tego z 2008 roku)? Mam z nim (chyba) problem.
Kiedy go dopalam, ten zaczyna się ładować i tak się ładuje i ładuje... Po 5 minutach
tracę cierpliwość... Gra w wersji UK.


Ja grałem^^ Mi działał, może spróbuj ściągnąć jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam mówiłeś, że nawet w fabryce mogły powstać ryski. I to może być prawdą. Ale prawdą jest też, że owszem - mogłem temu zapobiec. Nie będę jednak popadał w skrajności i szukał ratunku przed malutkimi ryskami, które chcąc nie chcąc przez długi czas użytkowania/przenoszenia/czyszczenia konsoli i tak się pojawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 23:41, Oloninho napisał:

Sam mówiłeś, że nawet w fabryce mogły powstać ryski. I to może być prawdą. Ale prawdą
jest też, że owszem - mogłem temu zapobiec. Nie będę jednak popadał w skrajności i szukał
ratunku przed malutkimi ryskami, które chcąc nie chcąc przez długi czas użytkowania/przenoszenia/czyszczenia
konsoli i tak się pojawią.



Chodzi o to że w każdym poście sam siebie pocieszasz. Co z tego że masz jakieś ryski? Przecież na pudełkach z grami też je pewnie masz, na płytach tak samo. Albo masz jakąś nerwicę natręctw albo po prostu za bardzo to przeżywasz ;] Po prostu nie myśl o tym, z czasem "rysy" się zagoją :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć od niedawna jestem posiadaczem xboxa ale miałem tylko 3 gry w zestawie a obecnie nie mam zbyt wielu funuszy na gry wieć może polecicie mi jakaś fajna gre i w miare tania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 10:00, maziiii napisał:

Cześć od niedawna jestem posiadaczem xboxa ale miałem tylko 3 gry w zestawie a obecnie
nie mam zbyt wielu funuszy na gry wieć może polecicie mi jakaś fajna gre i w miare tania?

Singiel/Multi. Do jakiej kwoty zamierzasz przeznaczyc na grę,jaka ta gra ma byc tzn. strzelanka czy coś... Napisz to coś ci może polecę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

singiel czy multi tu bez różnicy,hm typ gry raczej cos na dwóch do grania z kolegami ale może byc też strzelanka i tak do 55 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 10:23, maziiii napisał:

singiel czy multi tu bez różnicy,hm typ gry raczej cos na dwóch do grania z kolegami
ale może byc też strzelanka i tak do 55 zł

Ja mam do sprzedania NFS : Shift nową w folii, po polsku to ci za te 55zł z przesyłką sprzedam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, kto z gramowiczów wybiera się jeszcze na XFD? Udało mi się wyrwać zapkę, ale chciałbym ''spiknąć'' się jeszcze z kimś z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 13:33, ww3pl napisał:

Dobra, kto z gramowiczów wybiera się jeszcze na XFD? Udało mi się wyrwać zapkę, ale chciałbym
''spiknąć'' się jeszcze z kimś z forum.

<podnosi dwa paluszki do góry> :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować