Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 26.07.2010 o 15:37, Noristias napisał:

Takie pytanie mnie naszło - istnieje może kabel umożliwiający podłączenie dysku twardego
z Nowego Xboxa do PC?

Nie? Po co Ci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 16:52, Archi155 napisał:

Chciałbym kupić akumulatorki AA + ładowarka za ok 50zł. Będą one służyć do pada od xboxa360.Dużo
ludzi poleca Sanyo/Eneloop i znalazłem na to:
http://allegro.pl/item1146405016_sanyo_ladowarka_4_akumulatorki_r6_sanyo_2700.html

Opłaca się to brać czy poszukać innych (jakich?)

Mój tata korzysta z tego:
http://allegro.pl/item1146404902_okazja_4x_r6_aa_eneloop_2000_mah_mw_8168_gs.html
Czasem sam sobie wezmę baterię naładuję ,ale u mnie takiej potrzeby nie ma.Ale mówi,ze poleca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 17:38, adam5 napisał:

Czy do polskiej wersji gears of war 2 działają dodatki??Bo chcę kupić ten który zawiera
wszystkie "all front collection"Czy jakoś tam??


Jak wyżej. Mam wersję GOTY, jednak dodatków pobrać nie mogę z racji blokady regionalnej ;] Gra przez neta również odpada, ponieważ nie mam wymaganych map, które są w tej paczce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 09:59, gitarka napisał:

Na podstawowych mapach ludzie jeszcze grają, choć są czasem problemy, by znaleźć chętnych.


Ja nie znalazłem ani razu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 11:24, Mikex napisał:

> Na podstawowych mapach ludzie jeszcze grają, choć są czasem problemy, by znaleźć
chętnych.

Ja nie znalazłem ani razu ;D


Ustawienia regionalne na UK i powinno znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 13:52, maziiii napisał:

Zastanawiam sie nad jakąs ścigałka i co byście mi doradzili osobiście zastanawiam sie
nad Dirtem i PGR4

Zależy, co lubisz. Dirt to rajdy, PGR4 to raczej arcadówka miejska.

Ze swojej strony polecam PGR4, kupa dobrej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem obie gry i cóż, mogę powiedzieć jedno.

Lepiej brać obie naraz ;-) Ciężko wybrać tę ''najlepszą''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 13:52, maziiii napisał:

Zastanawiam sie nad jakąs ścigałka i co byście mi doradzili osobiście zastanawiam sie
nad Dirtem i PGR4

Zdecydowanie Forza Motorsport 3. Wciągnęła nawet mnie, zwolennika prostych "ścigałek zręcznościowych" typu NfS. Demo Dirt 2 również wspominam bardzo miło. Wiele dobrego słyszałem również o Gridzie ale jakoś nigdy nie miałem okazji zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grid zdecydowanie ciekawszy od Forzy jak dla mnie.. Lepszy silnik fizyki, i bardzo realistyczne prowadzenie auta, bo Forza to bardziej mi się kojarzy z Arcade.. Ale również lubię pograć ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 14:38, WhiteMamba napisał:

Grid zdecydowanie ciekawszy od Forzy jak dla mnie.. Lepszy silnik fizyki, i bardzo realistyczne
prowadzenie auta, bo Forza to bardziej mi się kojarzy z Arcade.. Ale również lubię pograć
;d

To w sumie zależy od poziomu trudności. Na najłatwiejszym kończyłem każdy wyścig odstawiałem resztę na przynajmniej jedno okrążenie, na najtrudniejszym nie potrafię skręcić przy pełnym gazie :P Więc gram na średnim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pamiętam na jakim grałem ;) Pewnie na podstawowym.. nie jestem wybitnym graczem jeśli chodzi o ścigałki.. raczej preferuję gry typu GOW, Army of Two, Bad Company ;) W takie gry na X''ie mi się gra lepiej niz na PC ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam Oblivona GOTY na Xboxa (używkę) w jakiejś dobrej cenie i za kija nie mogę znaleźć. Jeżeli ktoś ma na sprzedaż to pisać na gg: 7807237

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować