Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2008 o 00:14, googlers napisał:


To dobrze ;D
Skończyły mi się pytania, pamiętaj tylko żeby podać nam swój gamertag jak już będziesz miał iksa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam (chyba :)) kłopot z zestawem Play & Charge. Akumulatorek ładuje się szybko, niby wszystko jest poprawnie, ale starcza mi tylko na kilka godzin. A rzekomo ma wystarczyć na 25. Co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie parafialne:
Na gram-ircu powstał kanał o xboxie zainteresowanych zapraszamy. Nazwa kanału to #Xbox360

20080716095112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomocy.Dostałem od kumpla na 2 tygodnie xboxa i jak podłączył mi go,to zamiast kolorowego obrazu jest czarno biały.Czy da się coś z tym zrobić?U kumpla działało normalnie.Telewizor mam kolorowy oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w MM, w Empiku...
Grałem na TV Hd Ready Samsunga w GRID - szczerze? Grafika miecie kompletnie. Mój monitor CRT na którym ustawiłem se taką rozdziałkę jak HD Ready po prostu odpada.
Ale nie o tym chciałem mówić.
Zauważyłem, że pady podpięte do tych konsoli mają... ''przyjemniejsze'' analogi i wbrew pozorom nie zużywają się. Ba! Są w znacznie lepszym stanie niż mój nowy pad, który mam od kilku miesięcy. Mhm... ktoś coś o tym wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 21:27, WorldWar3PL napisał:

/.../


Co masz na myśli pisząc ''przyjemniejsze'' ? Mają inny kształt czy jak? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to napisać. W przeciwieństwie do normalnego pada (Mam dwa, więc wiem), analogi chodzą... idealnie. Nie za lekko, nie za ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 21:42, WorldWar3PL napisał:


Po prostu "wychodzone" są. Troszkę osób tam na nich gra, ale pewnie niedługo będą już zbyt wyeksploatowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś, czym różni się obecna wersja Premium od Elite, oprócz koloru sprzętu, pojemności dysku oraz kabla HDMI dodawanego do Elite?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 17:06, balduran2 napisał:

Powie mi ktoś, czym różni się obecna wersja Premium od Elite, oprócz koloru sprzętu,
pojemności dysku oraz kabla HDMI dodawanego do Elite?

Hmmmm chyba niczym teraz bo aktualna wersja premium posiada juz kabel HDMI chyba jedynie procesorami te z nowego premium chyba sa troche lepsze o ile sie nie myle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ajajaj.. jak pech to pech. Konsolę mam niecałe trzy miesiące, a już padł napęd. Widocznie musiałem trafić na jakiś wadliwy egzemplarz, bo to jest na prawdę dziwne. Grałem tylko w oryginalne gry, który praktycznie nie posiadały żadnych rysek... Najgorsze w tym wszystkim jest to, że konsolę mimo iż kupiłem w pewnym sklepie internetowym to okazała się być przestrojona, tak więc nici z gwarancji u Microsoftu... Mam nauczkę, żeby kupować rzeczy drożej ale z pewnych źródeł, a nie żałować pieniędzy. Jak się mówi "skąpy płaci dwa razy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować